Sari la conținut

Honda Goldwing


bikeru56
 Share

Postări Recomandate

salut,nestiind unde sa incadrez subiectul m-am gandit sa incerc aici,deci cine mai are goldwing prin romania si cam din ce zona sunteti?poate asa ne mai ajutam unii pe altii la nevoie sau macar sa ne cunoastem dat fiind ca pe la noi din cate am vazut eu posesorii de touring-uri sunt destul de putini la numar(sau sunt eu prost informat) :finger:

ride long and safe :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,nestiind unde sa incadrez subiectul m-am gandit sa incerc aici,deci cine mai are goldwing prin romania si cam din ce zona sunteti?poate asa ne mai ajutam unii pe altii la nevoie sau macar sa ne cunoastem dat fiind ca pe la noi din cate am vazut eu posesorii de touring-uri sunt destul de putini la numar(sau sunt eu prost informat) :finger:

ride long and safe :baldy:

 

Sa-ti raspund eu cu un ,,off-topic" ! Nu sunt chiar asa putini posesori de touring, insa nu toti se dau pe Goldwing ! Eu ma incadrez in aceasta categorie cu un sport-touring si bag distante lungi ca disperatu' !

Dar sigur mai sunt posesori de Goldwing ! Eu am vazut cateva modele, inmatriculate in Ro, pe la intrunirile moto, insa nu stiu daca intra pe forum !

 

Bafta multa si ... ride safe ! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...