Sari la conținut

Rezervor, am nevoie de un sudor in zona TM


RIDE TO LIVE
 Share

Postări Recomandate

Am o Honda Magna 750, rezervorul e de 13 litri. Am gasit un rezervor de Honda VTX 1300 la 18 litri. A trebuit sal masez cu ciocanul de guma interior ca sa se potriveasca si prin asta s-a desprins in citeva locuri. Exterior nu se vede nimic. Poate cineva sa na ajute cu sudatul? Pe cit posibil profesional ca nu vreau sa iau foc. Avantajos mi-ar fii in jurul Timisorii. sz_andrei1968@yahoo.de

post-14820-1197020771_thumb.jpg

post-14820-1197020818_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
Am o Honda Magna 750, rezervorul e de 13 litri. Am gasit un rezervor de Honda VTX 1300 la 18 litri. A trebuit sal masez cu ciocanul de guma interior ca sa se potriveasca si prin asta s-a desprins in citeva locuri. Exterior nu se vede nimic. Poate cineva sa na ajute cu sudatul? Pe cit posibil profesional ca nu vreau sa iau foc. Avantajos mi-ar fii in jurul Timisorii. sz_andrei1968@yahoo.de

 

salut .... NEA MITICA are un atelier de tinichigerie in zona fraidorf ....este foarte bun sudor eu am modificat un rezervor la el si la sudat din prima si nu curge de loc....e super fain om si de treaba ...are preturi acceptabile pt buzunarul tuturor.....si vopseste orce.....

 

Tel FIX .0256290027

 

salutal din prtea mea roby din spania daca treci pe la el

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...