Sari la conținut

Mobra


roby_nitr0
 Share

Postări Recomandate

salut am deschis topicul asta pt ca am si eu nevoie mare de ajutor :moto: . miam luat o mobra 50 super si incep sa o reconditionez si nu prea le am. pls HELP

cu respect..... :moto:

 

<small>--- Mesaj completat în 18 Dec 2007 22:01 -------------</small><br/>mai am si nevoie de piese...filtru de aer si carburator si colier.....dak stiti ceva mai impartasiti si p aici :)

 

daca nu prea le ai nu mai bine bagai mai multi bani sa gasesti una intr-o stare relativ buna ? ca totusi la reconditionare cam trebuie sa le ai calumea, chiar daca e mobra. Oricum tot respectul pentru curaj :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
tot la capitolul piese sunt si eu...la a mea (tot mobra 50 s) mai am nevoie de un carburator (am inteles ca ar merge si de IJ ;) ...cel putin asa mi s-a zis ),un cablu de ambreiaj si niste scarite...daca gasesti pt tine... poti sa imi zici unde ai gasit?

salut daca mai ai nevoie de ablu de ambriaj!

eu iti recomand sa iti faci tu unul si eu la hoinar mi-am facut cablu de acceleratie si ambreaj

iti iei camasa si cablu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...