Sari la conținut

Bucuresti - Puchenii Mari


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sincer , uite asa se vede un incepator care nu a mers iarna pe frig :)

 

poate, cine stie! experienta ta iti zice asta, nimic de zis(bine la faza asta ar trebui sa se simta lezat ianachim care are 4 ani experienta pe 2 roti,in orice anotimp) hm , am discutat cu el destul de mult dupa plimbare,la o ciorbita,nu parea sa se planga de reumatism,eee ,bine el in comparatie cu alti care au patit-o probabil a avut mereu echipamentul ADECVAT. si tocmai ma intrebam de ce se mai fac manere incalzite, sau se vand manusi groase,sau geci groase prin care nu patrund curentii de aer in care ti-e cald cand sunt grade sub minus,probabil pt. vara!

 

Aaaa ... stai linistita ca nu plange nimeni dupa sanatatea ta ... din potriva faci ce vrei ..

Ma bucur ca nu ai avut incidente pe drum, adica sa cazi si sa iti rupi chiflele (a se citii bucix) :rolleyes:

 

pai tocmai ai scris doua propozitii care se bat cap in cap! si apoi daca oricum nu-ti pasa de ce te mai ostenesti sa dai sfaturi?

 

plimbari placfute ! pe vremea asta pana si atigelul refuza sa fie deranjat :crack:

 

multumim de urare , o sa avem intradevar niste plimbari foarte "placfute", bine, noroc ca motocicleta mea nu beneficiaza de aportul "atigelului" care cred ca s-ar rasvrati pe vremea asta!.....oricum,clar,dupa cum bate vantul si opiniile se schimba!

 

mai bine femeie, ce ai vrea sa se mai spuna la obiect in topicul asta?

 

nimic, de fapt acesta este un topic unde se ataseaza poze, imagini din calatorii, unii il deschid asa...mai trece timpul intr-un mod placut, avand in vedere ca toti avem o pasiune comuna :rock:

 

--- Mesaj completat în 24 Dec 2007 19:13 -------------
PS:

 

care vine la straaand ??? :( :) :)

 

 

euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu....ma iei ..ma iei si pe mine ... :D

 

<small>--- Mesaj completat în 24 Dec 2007 12:12 -------------</small><br/>

e fata aici te contrazic...de ce sa iti distrugi sanatatea inainte de termen?"pentru ca nu stii daca mai ai ocazia sa faci acel lucru vreodata"...mda...cam nasol ..naspa ...aiurea...dao naibi asta poti sa faci si la vara...in fine bafta multa in continuare....si asfalt cat mai uscat.... :)

 

am vazut pe discovery pe unii, nebuni frate , faceau baie in mare la minus cateva grade,si erau multi....hm .. in consecinta propun sa intram pe forumul lor si sa ne dam cu parerea despre aceasta curata nebunie!iar daca nu au forum sa facem noi unul! ce ziceti frati motociclisti?

 

--- Mesaj completat în 24 Dec 2007 19:38 -------------
buuun ! si in incheiere sa va intreb ceva! cine stabileste ce este normal si ce nu, care sunt normele, valorile recunoscute dupa care sa ne luam cand facem anumite afirmatii, cine spune ca sunt normale sau anormale concursurile in care motociclistii sar la nush cati metri inaltime si se invart in aer de nush cate ori, sau oricare alt exemplu de sport ce pare mai ciudat? acu veti spune ca nu avem experienta necesara pt. asta, dar cati care merg acu fara probleme iarna pe moto nu au avut un inceput in astfel de conditii?

oricum ca sa fie clar noi am plecat crezand ca vremea va fi precum spunea prognoza , adica plus cateva grade, asfaltul era uscat pe unde am fost, eram echipati corespunzator mai putin manusile mai groase si manerele incalzite care lipseau,lucru care probabil o sa-l remediem daca ne va mai veni cheful de o noua plimbare, in rest nu am simtit vreun alt discomfort. am cosiderat ca era mai safe sa ne intoarcem la un moment dat si am facut-o!

in incheiere vreau sa spun ca acest topic este facut pentru a atasa imagini, poze pentru ca cei impatimiti de acest sport sa le poata vedea, lucru care de altfel ne uneste ca comunitate moto nu? este facut eventual pt aprecieri, dar si pentru sfaturi in limitele decentei din partea celor patiti! dar oare e facut pt. a face misto din partea unora , nu gasesc cuvintul acu, poate il gasiti voi,care se plictisesc acasa?

numai bine! sarbatori fericite tuturor! :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...