Sari la conținut

Curiozitati Yamaha Fz 750 Din '90 Si Nu Numai


radu_moto
 Share

Postări Recomandate

Salutare tuturor.Am si eu un FZ 750 pe care l am aranjat cat de cat zic eu pentru a arata binishor.

Daca va intereseaza va pot raspunde la orice intrebare legata despre acest motor fz750 atat mecanica cat si estetica.

Am si unele piese pe care le dau ieftin pentru doritori.

Asfalt Uscat !

Ai nimerit ceva avion cu toba aia? :kiss: :what:

 

Hai ca glumeam... :kiss:

 

Numai bine, :kiss:

Raul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zi-mi te rog ce modificari ai facut la bascula sau nu trebuie ca vad ca tiai schimbat janta pe spate crackerx si ce dimensiuni la anvelopa ai merci

numa bine

 

--- Mesaj completat în 18 Feb 2008 14:44 -------------
up :what:

 

--- Mesaj completat în 18 Feb 2008 14:46 -------------
up

 

--- Mesaj completat în 18 Feb 2008 14:47 -------------
up :kiss:

 

--- Mesaj completat în 18 Feb 2008 14:47 -------------
up :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

sincer nush m a dezamagit baiatu de mai sus cand a zis ``eu nu asi iesi cu asa o motocicleta pe strada``

:D( asta e ! e urata dar bani de alta n am si sunt multzumit de ea iar culoarea i am skimbat o fiink era urata binenteles i am pus si carene e altceva.

Pt athos22 cauta ma pe id nedelcumihay si te ajut ... nu s figurant ai incredere..

 

--- Mesaj completat în 11 Mar 2008 15:06 -------------
sincer nush m a dezamagit baiatu de mai sus cand a zis ``eu nu asi iesi cu asa o motocicleta pe strada``

:D( asta e ! e urata dar bani de alta n am si sunt multzumit de ea iar culoarea i am skimbat o fiink era urata binenteles i am pus si carene e altceva.

Pt athos22 cauta ma pe id nedelcumihay si te ajut ... nu s figurant ai incredere..

post-14009-1205240694_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

sincer nush m a dezamagit baiatu de mai sus cand a zis ``eu nu asi iesi cu asa o motocicleta pe strada``

:rusinica:( asta e ! e urata dar bani de alta n am si sunt multzumit de ea iar culoarea i am skimbat o fiink era urata binenteles i am pus si carene e altceva.

Pt athos22 cauta ma pe id nedelcumihay si te ajut ... nu s figurant ai incredere..

 

<small>--- Mesaj completat în 11 Mar 2008 15:06 -------------</small><br/>sincer nush m a dezamagit baiatu de mai sus cand a zis ``eu nu asi iesi cu asa o motocicleta pe strada``

:crack:( asta e ! e urata dar bani de alta n am si sunt multzumit de ea iar culoarea i am skimbat o fiink era urata binenteles i am pus si carene e altceva.

Pt athos22 cauta ma pe id nedelcumihay si te ajut ... nu s figurant ai incredere..

 

 

Is curios ce-ai mai facut cu motoreta? Ai noutati?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Ma scuzati de offtopic, dar vreau si eu rim stripe :huh: ... galbene, roshii sau albastre! Vreau neaparat! Ma poate ajuta cineva! Am gasit pe forum dar topicul era vechi ...

 

Va rog! Merci ...

 

Bafta! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Am revenit :cheers:

Am montat bascula de fzr 1000 pe spate suspensia mi-a dat bataie mare de cap pt. ca sau modificat toate unghiurile pe acolo, cu ocazia asta am schimbat bujii, lichid de frana+ ambraiaj, ulei motor, antigel cam tot ce se putea schimba.

Maine voi veni cu ceva poze si astept pareri referitor la vopsit alb+albastru si mar interesa ce culoare ar merge gentile facute

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...