Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buburuza iar nu se duce la servici.........Cred ca seara de ieri e de vina....BUburuzo sa faci o comanda de mancare cand ajungi la munca,ceva usor....o ciurba de burta,ceafa de porc si ca sfarsitul sa fie apoteotic clatite cu branza.....Adun bani de la militaristi si iti luam o roaba......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m am trezit destul de posomorata azi, sper sa mi revin pana diseara...dc nu.........................

 

 

@Nicol ce ai patit mama, ti'au scufundat astia corabile, vrei sa te ajut sa'ti reintregesti flota... ;)

 

Incepe " Razboiul Clonelor", FINULE fii pe faza....... ;)

 

Privet

 

 

Cum Iulica nu ai adus'o tu si pe "anii_zboara"; ai lasat'o singurica?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m am trezit destul de posomorata azi, sper sa mi revin pana diseara...dc nu.........................

Ti-am zis sa nu mai bei pana dimineata si sa mai faci si echilibristica pe mese....Tu sa fi sanatoasa......Eu cred ca ti se trege de la prea mult sexi.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m am trezit destul de posomorata azi, sper sa mi revin pana diseara...dc nu.........................

;) ;)

 

@ramona : nici eu nu sunt fana,dar merg sa am grija de copchiii astia,sa nu bea/drogheze etc :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iulia spune-mi ca esti acasa.... chiar daca o sa ma martirizez dandu-ma jos din pat ma duc sa gasesc masina cu nr de Moldova.Te invit sa vi la mine la cafea ,dar sa o aduci tu gata facuta...Drumul pana la mine e pavat cu trandafiri........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iulia spune-mi ca esti acasa.... chiar daca o sa ma martirizez dandu-ma jos din pat ma duc sa gasesc masina cu nr de Moldova.Te invit sa vi la mine la cafea ,dar sa o aduci tu gata facuta...Drumul pana la mine e pavat cu trandafiri........

 

Iulia,ai grija k au spini trandafirii aia,si sunt neeegriiiii .... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Privet

Sunt ud tot,numai pe mine m-ai salutat,asa ca Dane misca-te mai incolo..

 

@Nicol ce ai patit mama, ti'au scufundat astia corabile, vrei sa te ajut sa'ti reintregesti flota... :P

 

Incepe " Razboiul Clonelor", FINULE fii pe faza....... ;)

Cum Iulica nu ai adus'o tu si pe "anii_zboara"; ai lasat'o singurica?

Nasa sunt calare pe situatie.Vreau sa o umilesc cu niste proverbe si zicatori bine plasate...Si cand va fi asa doborata sa nu ma vada decat pe mine fiind luminita ei...A dracu fraza am mai facut... ;) :) :)

Anii_zboara cred ca si-a gasit gagic ca nu ma mai cauta nici la telefon.......

 

 

 

Cum sa ucizi unu dala care trezeste lumea cu ala de sparge asfaltul...Astept solutii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neatza copii

 

JJ, le poti pune pe forum din partea mea

 

BBL, poate sa ploua sa tune sau sa fulgere la 12 sa pui cafeaua la facut ;)

 

Honey, cred ca o sa ai grija sa ajungem acasa ;))

 

Nico, 2 beri si esti fresh

 

Prodigy, ha ha ha stiai doar ca nu stiu sa ajung la casa roz

 

Jordy, multumim pentru invitatie

 

 

o zi buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai e nevoie.....a plecat.......nenorocitul...cred ca il plateste vreo cunostinta sa ma trezeasca in fiecare zi....asa de dusmanie......Maine ma culc in sufragerie si o sa-l suprind...

Iulia pt tine ma dau jos din pat dar ada mai repede cafeaua....Sau mai bine te bagi langa mine sub paturitza si o bem la caldurica...

 

care baga o narghilea ?

Eu peste vreo ora.........Tu pe unde esti acum?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi in libertatea////////Sexul la serviciu ne scapa de stres.Ce nasol ca lucrez singur tre sa ma descurc altfel.......Care stie prim Militari o crestina care se deplaseaza la domiciliu pt o slujba?....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vii cu narghileaua,

sa o iei si pe @iulia hohan sa ne danseze din buric.

hai ca pun de o cafea, si descarc niste arabeasca,

sa aiba fata pe ce sa presteze.

Gata azi ma duc si eu la birou.....la Mandibula ;) ;) :).Iulia daca nu vine e ghinionul ei...Lasa Rechine ca o sa gasim noi 2 crestine sa intre la noi in parohie.Le impartim si le crestinam pe rand numai mirul sa te tina..........Descarca muzica neaparat.....Vezi ca vreau sa=l aud pe Tarkan.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...