Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Boris nu incerca sa schimbi subiectul,sti prea bine ca noi toti te iubim pt gambele tale minunate care elimina feromoni la fiecare incordare.Asta cu cat imbatraneste cu atat se face mai bun,parca at fi un vin...Mie imi e dor de o sera pe mese in Biker s.

Saptamana asta ar trebui sa ne vedem si noi toti,cred ca ar fi o realizare ca in ultimul timp majoritatea sau tras pe faș.

asa, asa, profitati ca eu si buburuza nu o sa fim aici :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Boris nu incerca sa schimbi subiectul,sti prea bine ca noi toti te iubim pt gambele tale minunate care elimina feromoni la fiecare incordare.Asta cu cat imbatraneste cu atat se face mai bun,parca at fi un vin...Mie imi e dor de o sera pe mese in Biker s.

Saptamana asta ar trebui sa ne vedem si noi toti,cred ca ar fi o realizare ca in ultimul timp majoritatea sau tras pe faș.

 

 

sonex ... ai grija tati la mese .. stii ca nu-s prietenoase si daca te sui pe ele te ranesti :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa, asa, profitati ca eu si buburuza nu o sa fim aici :D

 

NOIr mal ca nu o sa fiti,plecat ca niste matracuci ca s-a deschis sezonul la mistretzi de Mamaia.Ce va pasa voua,vorba lu Angel chiaburi....

sonex ... ai grija tati la mese .. stii ca nu-s prietenoase si daca te sui pe ele te ranesti :lol:

Dane vb cu baietii aia sa faca niste cadre metalice,oricum e mult mai simplu decat sa slabeasaca baietelul.Oricum partea misto e ca acu am roaba :rolleyes: :huh: :huh: .Facem si noi o combinatiune in week-end?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NOIr mal ca nu o sa fiti,plecat ca niste matracuci ca s-a deschis sezonul la mistretzi de Mamaia.Ce va pasa voua,vorba lu Angel chiaburi....

 

Dane vb cu baietii aia sa faca niste cadre metalice,oricum e mult mai simplu decat sa slabeasaca baietelul.Oricum partea misto e ca acu am roaba :rolleyes: :huh: :huh: .Facem si noi o combinatiune in week-end?

 

Păi facem combinația de care am vorbit sâmbătă. Mergem la Bâlea cu cortul :D

 

 

ÂŞi uite Cosmine de ce se duc fetele noastre la mare:

http://www.libertatea.ro/stire/ajutooor-sa...cam-250479.html

 

doar nu credeai că se duc să se bronzeze :lol:

Editat de Borris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ÂŞi uite Cosmine de ce se duc fetele noastre la mare:

http://www.libertatea.ro/stire/ajutooor-sa...cam-250479.html

 

doar nu credeai că se duc să se bronzeze :rolleyes:

 

Foarte urat din partea ta Borris, sa divulgi secretul nostru asa, in gura mare! Da bine mai arata salvamarii aia :huh: Presimt ca o sa fie marea agitata, valuri-valuri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Borise a dracu concurenta,tot nu au fatzada ca a ta asa de play boy.Noi mergem la balea cu cortul in week-end adica sambata si duminica.

Mesaj completat

Ruxandro vezi ca daca intri cu colacelul ala cu lebadutza nu ai nicio sansa sa te salveze aia ca cica au fobie de pasarici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Borise a dracu concurenta,tot nu au fatzada ca a ta asa de play boy.Noi mergem la balea cu cortul in week-end adica sambata si duminica.

Mesaj completat

Ruxandro vezi ca daca intri cu colacelul ala cu lebadutza nu ai nicio sansa sa te salveze aia ca cica au fobie de pasarici.

eu stiu sa inot, nu ca tine :rolleyes: lasa ca stiu eu ca sunteti invidiosi pe pachetelele lor de muschi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

claman nu ma asteptam la asa ceva.O sa vin la tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

claman nu ma asteptam la asa ceva.O sa vin la tine.

 

 

nu ma sonex , ma duc sa vad fetele noastre cum se ineaca langa mal :rolleyes: , daca sunt salvamarii ocupati cu flotarile sar eu in apa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca azi mi-a placut de voi. Rad singura in fata monitorului :huh:

 

Borisake, sigur ca ne e dor de tine :lol:

Sonex, vreau si eu la Biker's, dar haideti cu totii saptamana cealalata ca joi pe mine si pe Rux ne asteapta baietii din Mamaia :rolleyes: si nu ii putem dezamagi :huh:

 

 

Atunci să vă duceți cu ei la Bikers, că noi nu vă mai luăm post-10824-1249395567.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am loc de 1 - 2 motoare pe comanda din Italia, plec cat mai curand

transportul se face cu un mercedes sprinter in care motoarele au destul loc si nu se zgarie sau alte probleme...

pret :400 - 500 euro cu totul

contact: Septimiu 0752447970

id mess: septimiu_21

septimiu_21@yahoo.com

 

plecarea: max. 15 august 2009

 

se poate veni cu noi daca se doreste ( pt mai multa siguranta si sa vada omu ce cumpara)...mai ok de asa nu se poate

...facem tot ce se poate k sa fie bine mai ales k-i criza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca esti online pe forum, pe mess n-ai sta si tu online sa te mai intrebe omu' de sanatate :huh:

 

 

post-10824-1249454922.gif Eu sunt online dar nu mă bagi tu în seamă că eÂşti fițoasă :huh:

 

A venit momentul să-mi schimb Âşi eu kitul de lanț. Cât ai dat tu pe al tău că parcă ți l-ai schimbat Âşi tu recent.

 

 

 

Mesaj completat

Hai mai Borisake Stii ca noi tot pe tine te iubim

 

Gandeste-te si la mine...poate invat si eu sa inot :lol:

 

 

Poate o să înveți să înoți pe sub apă :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-10824-1249454922.gif Eu sunt online dar nu mă bagi tu în seamă că eÂşti fițoasă :laugh:

 

A venit momentul să-mi schimb Âşi eu kitul de lanț. Cât ai dat tu pe al tău că parcă ți l-ai schimbat Âşi tu recent.

 

 

Modifici ceva? Vezi la Mac, ca are preturi bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sonex, vreau si eu la Biker's, dar haideti cu totii saptamana cealalata ca joi pe mine si pe Rux ne asteapta baietii din Mamaia :laugh: si nu ii putem dezamagi :rock:

 

Sunt toti presuri abea asteapta sa-i calci in piciare,numai sa-ti pui cizmele cu toc cui....

 

Atunci să vă duceți cu ei la Bikers, că noi nu vă mai luăm post-10824-1249395567.gif

Ba da suparacios mai e Boris asta,nu stiu ce e cu el ca tare dusmanos e de la o vreme.

Am vazut si eu vremea si nu e de bine deloc asa ca eu o sa zic pas saptamana asta.Vreau si eu la mare...... :wacko:

Mesaj completat

care iese la o plimbare cu motoreta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...