Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Nu inteleg de ce razi ori ca nu ma mai imbatori ca ma insor cu ravenita....Ambee variante sunt demne de lat in seama.

 

Si Alexandra, nefasta ta, ce parere are de faptul ca vrei sa te insori cu ravenita? :laugh:

 

Iar cu bautul, nu te cred. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si Alexandra, nefasta ta, ce parere are de faptul ca vrei sa te insori cu ravenita? :laugh:

 

Iar cu bautul, nu te cred. :laugh:

Ea nu afla ma.....Iar cu ravenitza e clara situatia...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ea nu afla ma.....Iar cu ravenitza e clara situatia...

Vrei harem cosmin? pai asa in mai multi...gang-bang nu ma bag! :laugh:

Nu stiu cum sunteti voi dar eu nu m-am mai suit pe motor de 1 saptamana, si cand m-am intors in oras cu chef de moto...hap vreme de cacao :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrei harem cosmin? pai asa in mai multi...gang-bang nu ma bag! :laugh:

Nu stiu cum sunteti voi dar eu nu m-am mai suit pe motor de 1 saptamana, si cand m-am intors in oras cu chef de moto...hap vreme de cacao :laugh:

Nu vreau niciun harem,dupa toate juramintele pe care ti le-am facut, nu inteleg cum ma poti banui de asa ceva.Oricum gand bang e pt persoane versate ,eu vreau doar sa-mi pierd virginitatea...

 

Sunt cu o un guroaica in compartiment cum o abordez pe imba ei....Hai sariti-mi in ajuor....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau niciun harem,dupa toate juramintele pe care ti le-am facut, nu inteleg cum ma poti banui de asa ceva.Oricum gand bang e pt persoane versate ,eu vreau doar sa-mi pierd virginitatea...

 

Sunt cu o un guroaica in compartiment cum o abordez pe imba ei....Hai sariti-mi in ajuor....

 

Scoate limba la ea de mai multe ori :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata vietnam...Imi e cam dor de Kali ca pe cioparix l-am tot vazut.Vreau sa facem ceva sexi saptamana asta,voi la ce va ganditi?

Mesaj completat

TIN SA VA ANUNT PE ACASTA CALE CA IMPREUNA CU ALEZUTZA(EA NU STIE) AM HOTARA SA INTEMEIEM O FAMILIE(SERIOS VORBIND).vA ASTEPTAM CU CADOURI SI ALTE GIUMBUSLUCURI SA VENITI SA NE FELICITATI.TOATE CASATORIILE ANTERIOARE SUNT DE ACUM NULE PT CA, EA ARE SA SE DEDICE UNUI SINGUR BARBAT-TRAIAN BASESCU SAU POATE MIE,IN FINE...

JUR CA NU MA MAI IMBAT NICIODATA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TIN SA VA ANUNT PE ACASTA CALE CA IMPREUNA CU ALEZUTZA(EA NU STIE) AM HOTARA SA INTEMEIEM O FAMILIE(SERIOS VORBIND).vA ASTEPTAM CU CADOURI SI ALTE GIUMBUSLUCURI SA VENITI SA NE FELICITATI.TOATE CASATORIILE ANTERIOARE SUNT DE ACUM NULE PT CA, EA ARE SA SE DEDICE UNUI SINGUR BARBAT-TRAIAN BASESCU SAU POATE MIE,IN FINE...

JUR CA NU MA MAI IMBAT NICIODATA.

VRAJEALA!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nu te lasi tu de baut :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata vietnam...Imi e cam dor de Kali ca pe cioparix l-am tot vazut.Vreau sa facem ceva sexi saptamana asta,voi la ce va ganditi?

Mesaj completat

TIN SA VA ANUNT PE ACASTA CALE CA IMPREUNA CU ALEZUTZA(EA NU STIE) AM HOTARA SA INTEMEIEM O FAMILIE(SERIOS VORBIND).vA ASTEPTAM CU CADOURI SI ALTE GIUMBUSLUCURI SA VENITI SA NE FELICITATI.TOATE CASATORIILE ANTERIOARE SUNT DE ACUM NULE PT CA, EA ARE SA SE DEDICE UNUI SINGUR BARBAT-TRAIAN BASESCU SAU POATE MIE,IN FINE...

JUR CA NU MA MAI IMBAT NICIODATA.

 

cine e alezutza asta? :laugh:

 

 

in afara de asta...sunt total de acord cu ce ai zis .

:laugh: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te lasi tu de baut :laugh:

 

Serbane ma las ca din cauza ei nu ma mai tin nici picioarele,ce dracu sa mai zic d mistret.

 

cine e alezutza asta? :laugh:

 

 

in afara de asta...sunt total de acord cu ce ai zis .

:laugh: .

 

Alexutza e o femeie rea si dusmanoasa ,iar eu o iau pt ca sunt invatat cu greutatile, sa nu se nenoroceasca un alt barbat ma sacrific eu...Cum dracu sa nu fi de acord cand te maritasi cu un zeu al ghiozdanelelor.

 

Mesaj completat

Buna dimineata oana ,cam tacuta azi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna de dimineata !

Ia uitati-va can se trezesc chiaburii,smecherii oraselor....

Nasule pune banii bine ca vine nunta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia uitati-va can se trezesc chiaburii,smecherii oraselor....

Nasule pune banii bine ca vine nunta.

 

gata Finule , vezi ca tocmesc lautarii , si intindem cortul la palat ... trei zile si trei nopti de chef .. ca-n povesti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt filmul de miercuri recomand sa mergem la "ANUL UNU" comedie :laugh:

de acord,oana imi daduse un link saptamana trecuta cu o comedie.

Daca lu boris i se pare prost tre sa-l vedem ca de e i se pare frumos ne-am convins.Iar se enerveaza asta,parca il vad cum il bate pe vreun turc de la el de la banca.

Mesaj completat

imi e atat de foame incat cred ca o sa pun un caine pe gatar,cami a mancat de 2 ori numai de pranz,cica e dreptate pe lumea asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te lasi tu de baut :laugh:

 

 

Serbane ma las ca din cauza ei nu ma mai tin nici picioarele,ce dracu sa mai zic d mistret.

 

 

 

Alexutzza e o femeie rea si dusmanoasa ,iar eu o iau pt ca sunt invatat cu greutatile, sa nu se nenoroceasca un alt barbat ma sacrific eu...Cum dracu sa nu fi de acord cand te maritasi cu un zeu al ghiozdanelelor.

 

 

doamne,numai de rau ma vorbesti :laugh:

ce-or sa spuna vecinii de mine daca tu vorbesti asa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu te vorbesc de rauâ?....Eu cu ajutorul tau sper sa ajung un om gospodar cu preocupari de familist(sa ma duc duminica la piata,sa fac muraturi periculase sa plimb copilasii in parc).Stop ...copilasi....astia de unde au aparut ca mie mi-ai zis ca te simti inca nepregatita pt a ne iubi trupeste?Daca erau ai mei trebuia sa-mi amintesc si eu cum i-am facut...Nu mai inteleg nimic, nici eu nici Rex caruia i-am poavestit tot.

 

Csmi s transforma cand vb cu animalele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Boris nu v-a pus. Boris v-a zis că el se duce la Gamer Âşi v-a întrebat dacă vreți Âşi voi să veniți. Alegerea era a voastră, nu v-a obligat nimeni. De exemplu, săptămâna viitoare Boris merge la District 9. Prezența voastră este dorită, dar NU ESTE OBLIGATORIE :laugh:

 

Borrisica dragule nu iti recomand District 9. mergeti la Adevarul gol golut si nu o s ava para rau. E senzational.

 

Mesaj completat

Buna dimineata oana ,cam tacuta azi...

 

Buna dimineazta dragule,

ce faci? cum ai ajuns? obo?

Eu am avut 1000 de treburi pana acum si nu am prea avut timp sa postez....dar ma gandesc la tine :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Borrisica dragule nu iti recomand District 9. mergeti la Adevarul gol golut si nu o s ava para rau. E senzational.

 

Onuțo dragă, Adevărul gol goluț l-am văzut Âşi întradevăr e un film foarte miÂşto, dar nu e un film pe care aÂş vrea să-l văd la cinema. Merge foarte bine văzut acasă la computer. Eu merg pe ideea că dacă tot dau bani pe bilet, vreau să văd ceva efecte speciale, sonorizare, chestii pe care District 9 le promite :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Onuțo dragă, Adevărul gol goluț l-am văzut Âşi întradevăr e un film foarte miÂşto, dar nu e un film pe care aÂş vrea să-l văd la cinema. Merge foarte bine văzut acasă la computer. Eu merg pe ideea că dacă tot dau bani pe bilet, vreau să văd ceva efecte speciale, sonorizare, chestii pe care District 9 le promite :laugh:

 

Ok. pe ce punem pariu ca nu o sa-ti placa?

 

PS - final destionation....e si 3D :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok. pe ce punem pariu ca nu o sa-ti placa?

 

PS - final destionation....e si 3D :laugh:

 

Punem pariu pe ce vrei, dar ține cont că mie Âşi Gamer mi s-a părut interesant aÂşa că s-ar putea să-l pierzi :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Punem pariu pe ce vrei, dar ține cont că mie Âşi Gamer mi s-a părut interesant aÂşa că s-ar putea să-l pierzi :)

 

 

ma Gamer a avut un mare +...........- a avut in rol principal un barbat f BUN- cred ca atat imi mai amintesc din film.

pai nu facem pariu pe ce vreau eu...ca ultima data am as fii castigat un motor :laugh:)))), dar si-a dat omu seama ca pierde. Important nu e sa ti se para interesant ci sa-i acorzi 1-5 stele, dar in mod obiectiv. Uite io dau 2 pt Gamer; nu a fost bun dar nici cel mai prost.

Mai bine zi tu ce ai vrea de la mine, ca dintre noi 2 esti mai sigur ca ai sa castigi :laugh:- poti si PM :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineazta dragule,

ce faci? cum ai ajuns? obo?

Eu am avut 1000 de treburi pana acum si nu am prea avut timp sa postez....dar ma gandesc la tine :laugh:

Si eu ma gandesc la tine numai sa nu ma afle nevasta-mea Alexuztza ca imi rupe mustatile,sti ce a dracu ea.A pus saua pe mine de zici ca sunt calul balan.Ma ajuti cu divortul ca simt ca nu mai pot sa stau intr-o asemenea tensiune?Pana la urma tre sa m hotarasc intr-o directie ca asa mor cu zile....

 

Onuțo dragă, Adevărul gol goluț l-am văzut Âşi întradevăr e un film foarte miÂşto, dar nu e un film pe care aÂş vrea să-l văd la cinema. Merge foarte bine văzut acasă la computer. Eu merg pe ideea că dacă tot dau bani pe bilet, vreau să văd ceva efecte speciale, sonorizare, chestii pe care District 9 le promite :laugh:

Ma ce dragastos e Borisake de la o vreme,foloseste numai diminutiv si mie imi zice mereu,cosminel cum imi vine rochitza asta?dar sutienul asta?Efectele speciale sun si acasa aca e filmul pe tavan....

 

gusturile nu se discuta :laugh:...

Ia uite si miezu unde era,kido cred ca te-ai reorientat catre alcineva,pe minem-ai scos definitiv din viata ta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...