Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Da , a inceput facultatea si Borris vrea sa alerge studente prin politehnica :laugh: ,eu recomand sa-l iei pe nanook sa ai mai mult succes :laugh:

 

Se pare ca borris a scris postul cu nr 15000 , felicitari

 

Cred că studentele din poli îl vor fugări pe Nanook, nu pe mine :laugh:

 

 

Postul 15000 pe pagina 1500. Primesc Âşi vreun premiu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stai linistit ca nu face nici o victima .

In plus,cred ca stiai de la inceput ca noi venim la pachet.. O vrei pe alexutzza,te alegi si cu kidda :laugh: ,nu se poate altfel. :laugh:

sper sa mai vina si alte surprize,ma pregatesc temeinic pt urmatoarele surprize.

 

Da , a inceput facultatea si Borris vrea sa alerge studente prin politehnica :) ,eu recomand sa-l iei pe nanook sa ai mai mult succes :laugh:

 

Se pare ca borris a scris postul cu nr 15000 , felicitari

Degeaba la cat de repede alearga Boris alea se lasa pagubase pana la urma...

 

Cred că studentele din poli îl vor fugări pe Nanook, nu pe mine

Postul 15000 pe pagina 1500. Primesc Âşi vreun premiu?

Da boris primesti ceva un premiu surpriza.

 

 

 

ATENTIE DISEARA LA 8.30 ESTE EMISIUNEA PE ANTENA 1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EU NU MA BAG ca imi e fricutza e ca la patinuar, de sa-mi sparg capul acolo cand pot sa o fac foarte usor in fata blocului,nu mai bat nici drumul pana acolo.Ramaneti cu bine Sonea se duce la munca......sa fiti voi fericiti....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EU NU MA BAG ca imi e fricutza e ca la patinuar, de sa-mi sparg capul acolo cand pot sa o fac foarte usor in fata blocului,nu mai bat nici drumul pana acolo.Ramaneti cu bine Sonea se duce la munca......sa fiti voi fericiti....

asa, asa, munceste ca sa ai cu ce sa ne intretii :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum bine stiti , miercuri este zi de film :laugh:

nominalizarile pentru vizionare sunt :

 

 

1: DISTRICT 9 - DIGITAL - Cu 30 de ani in urma,extraterestrii au luat contact pentru prima data cu omenirea.Toata suflarea Pamantului a asteptat atacuri ostile sau avansuri tehnologice uriase.Niciuna dintre acestea nu a venit.In schimb acestia erau ultimii ramasi din rasa lor.

 

recomandat de Borris

 

2: ORFANA - John si Kate,un cuplu cu probleme,iau decizia de a infia un copil in speranta ca acesta ii va face sa se simta ca o adevarata familie.Astfel in casa lor ajunge Esther,un ghiocel de fetitza in varsta de noua ani;insa aceasta ascunde un secret ingrozitor...

 

recomandat de Claman

 

3: ANUL UNU - Comedie biblica in stilul caracteristic lui Judd Appatow. Doi pierde-vara haladuiesc in vremurile imemoriale ale Vechiului Testament si interactioneaza, in stilul propriu, cu evenimentele prezentate in acesta.

 

recomandat din oficiu (sa fie si locul 3 :laugh: )

 

Sa incepem dezbateriile si sa acordam premiul MILISCAR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum bine stiti , miercuri este zi de film :laugh:

nominalizarile pentru vizionare sunt :

 

 

1: DISTRICT 9 - DIGITAL - Cu 30 de ani in urma,extraterestrii au luat contact pentru prima data cu omenirea.Toata suflarea Pamantului a asteptat atacuri ostile sau avansuri tehnologice uriase.Niciuna dintre acestea nu a venit.In schimb acestia erau ultimii ramasi din rasa lor.

 

recomandat de Borris

 

2: ORFANA - John si Kate,un cuplu cu probleme,iau decizia de a infia un copil in speranta ca acesta ii va face sa se simta ca o adevarata familie.Astfel in casa lor ajunge Esther,un ghiocel de fetitza in varsta de noua ani;insa aceasta ascunde un secret ingrozitor...

 

recomandat de Claman

 

3: ANUL UNU - Comedie biblica in stilul caracteristic lui Judd Appatow. Doi pierde-vara haladuiesc in vremurile imemoriale ale Vechiului Testament si interactioneaza, in stilul propriu, cu evenimentele prezentate in acesta.

 

recomandat din oficiu (sa fie si locul 3 :laugh: )

 

Sa incepem dezbateriile si sa acordam premiul MILISCAR

 

 

Eu aÂş merge la District 9, dar dacă lumea vrea Orfana, merg Âşi eu la ăla. Anul unu nu vreau să-l văd.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa, asa, munceste ca sa ai cu ce sa ne intretii :)

Nu ai inteles, voi tre sa munciti sa ma intretineti pe mine. :laugh: :laugh: :laugh:

Cine imi da si mie un strop de dragoste?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai inteles, voi tre sa munciti sa ma intretineti pe mine. :laugh: :) :)

Cine imi da si mie un strop de dragoste?

noi iti oferim acel strop de dragoste iar tu muncesti ca sa ne oferi conditii :laugh: nu-i bine asa? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BD in actiune :laugh: , Vlad Tepes

Nu mai zice nimic de teapa ca se face o coada de aici la constanta.

 

noi iti oferim acel strop de dragoste iar tu muncesti ca sa ne oferi conditii :laugh: nu-i bine asa? :laugh:

Acum ma santajati cu favoruri sexuale ,pana la urma ore merita sa muncesc atatea ore pt 1,5 minute cu fiecare....Aveti grija ce imi mai promiteti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mooaaamaa,dca te mai aud ca vorbesti asa,divortam ,gata!!! Pai ce-nseamna asta? Iti faci de cap ?

nu sunt d-acord cu bataia, dar la sonea chiar nu se mai poate altfel :laugh: :laugh:

Editat de kidda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mooaaamaa,dca te mai aud ca vorbesti asa,divortam ,gata!!! Pai ce-nseamna asta? Iti faci de cap ?

Renunti asa de repede la toate amintirile fumoase,la toate clipele (nu te mint cu nimic) ce vor veni?Nu vezi ca lumea vrea sa ne desparta,le e ciuda pe dragostea noastra..... :laugh: :laugh: :)

Mesaj completat

nu sunt d-acord cu bataia, dar la sonea chiar nu se mai poate :laugh: :)

Imi e fricutza deja sa intru in cuibul de viespi,sigur tabara amandoua pe mine si din trantor devin albinutza..Sa vezi cum plec eu din fundul noptii sa aduc bani sa-si cumpere gentute si rochite.Pana la urma tre sa-mi iau inima-n dinti si sa le dovedesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ruxandra ai uitat sa mai postezi in ultimul timp.

Mesaj completat

merge pana la urma cineva in parc?

cu sau fara role?

raducu? :laugh:

Bravo nevasta imi place la nebunie cum gandesti,vrei sa te obisnuesti cu parcurile pt atunci cand vei plimba cu caruciorul copii nostri.Te rog sa ai grija sa n inclini prea mult caruciorul....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca, claudiu sigur s-a combint cu vReo matracuca ca altfe nu se explica inactivitatea lui.UNDE MAI PUI CA AIA IL SI ALINTA....ESTI UN ANIMAL...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...