Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Scuze, Thomas, am fost pe motor,am alergat ca un caine azi prin oras... Acum, cand ma pregatesc de plecare in BG, ma lasa toate la motoreta. Sunt in spume. 1Q era viu si optimist. O sa-i ia ceva refacerea, sper ca nu foarte mult, are o placutza si niste suruburi. Evident, nu m-a asteptat in pijamaua de matase, ca nu ma mai iubeste :kiss: Il astept sa se faca bine si o sa-l cert. Pana atunci, il iubesc :lol:

 

Acum am vazut ca a postat la Accidente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

sa inteleg ca service-ul s-a mutat in sfarsit de la BGS pt ca ieri l-am vazut din masina pe domnu' cu THO la numar venind dinspre viilor :P si incercam sa ma tin de el. mergeai cu 100-110 domnu' :lol: pana in intersectia cu monitorul oficial unde astepta cuminte un politist pe motor.

in schimb e frumos ca ai salutat un scuterist :cheers:

 

in concluzie: sunt invidios ca tu erai pe motor si eu in masina :lol: probabil si eu as fi mers la fel, dar natura umana ne indeamna sa dam sfaturi :box:

 

securistul de serviciu... out :kiss:

Editat de Zuzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza

 

dan, da-mi si mie te rog, adresa exacta daca o stii binenteles, a magazinului de echipamente moto din viilor.........ala de care vb aseara

 

 

MOTO RIDERS

Adresă:

SOS VIILOR 97A , SECTOR 5, BUCURESTI, ROMANIA

 

Contact:

Phone: 021-335 89 05

Mobile: 0726 299 233

Fax: 021-335 89 05

E-mail: moto.riders@yahoo.com

Venind dinspre intersectia Eroii Revolutiei- City Mall; intrati pe Sos Viilor si la 100 m pe partea dreapta se afla magazinul Moto Riders

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde ai biroul? azi poate ma tirez mai devreme si mergem la o cafea! ce zici?

 

 

eu am biroul in piatza kogalniceanu, intre 2-4 intentionez sa plec si eu, ca vreau sa merg sa imi cumpar niste ekipament, dar ne putem vedea la cafea dupa 4. vorbim la telefon. :kiss:

 

MOTO RIDERS

Adresă:

SOS VIILOR 97A , SECTOR 5, BUCURESTI, ROMANIA

 

Contact:

Phone: 021-335 89 05

Mobile: 0726 299 233

Fax: 021-335 89 05

E-mail: moto.riders@yahoo.com

Venind dinspre intersectia Eroii Revolutiei- City Mall; intrati pe Sos Viilor si la 100 m pe partea dreapta se afla magazinul Moto Riders

 

multumesc dan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MOTO RIDERS

Adresă:

SOS VIILOR 97A , SECTOR 5, BUCURESTI, ROMANIA

 

Contact:

Phone: 021-335 89 05

Mobile: 0726 299 233

Fax: 021-335 89 05

E-mail: moto.riders@yahoo.com

Venind dinspre intersectia Eroii Revolutiei- City Mall; intrati pe Sos Viilor si la 100 m pe partea dreapta se afla magazinul Moto Riders

dupa statia de tramvai. Se vede de la distantza ca tot trotuarul e plin de scutere si ATV-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca service-ul s-a mutat in sfarsit de la BGS pt ca ieri l-am vazut din masina pe domnu' cu THO la numar venind dinspre viilor :D si incercam sa ma tin de el. mergeai cu 100-110 domnu' ;) pana in intersectia cu monitorul oficial unde astepta cuminte un politist pe motor.

in schimb e frumos ca ai salutat un scuterist ;)

 

in concluzie: sunt invidios ca tu erai pe motor si eu in masina :P probabil si eu as fi mers la fel, dar natura umana ne indeamna sa dam sfaturi :D

 

securistul de serviciu... out :kiss:

 

Pai s-au mutat de ceva vreme si colegii cu service-ul :cheers: Eu m-am mutat cu depozitul in Viilor de pe 1 iunie :lol:

Legat de motopolitist, ma depasise cu un semafor in spate dar avea girofarul pus si credeam ca ma ia din oala ca stateam pe una din cele 2 marcaje duble de pe centru :box: Se grabea la Monitor insa, stateau la filtru pt taximetristi din ce am vazut.

 

Iar legat de salut: cand pot (in oras) ii salut pe scuteristi doar daca ii vad cu casca si cu scuter inmatriculat. De restul mi se rupe din acest pct de vedere: daca ei nu respecta ceilalti participanti la trafic, nici eu nu consider ca merita sa-i "bag in seama". Parerea mea :lol:

 

 

@Kali, am inteles, credeam ca era altceva de nu raspunzi. Daca ai nevoie de ceva pt mobra si pot sa te ajut, stii cum sa dai de mine.

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am luat cateva gropi, un canal, dar am ajuns foarte bine! Afara caldutz, orasul liber...numai bine de o plimbare cu motorul! tu ce fc? :lol:

 

Aseara ti s-a parut caldut?! Eu tremuram ca un caine :kiss:

 

'neata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara ti s-a parut caldut?! Eu tremuram ca un caine :kiss:

 

'neata!

ti am spus sa treci intre noi sa te incalzim! n ai vrut! :lol:

 

eu am biroul in piatza kogalniceanu, intre 2-4 intentionez sa plec si eu, ca vreau sa merg sa imi cumpar niste ekipament, dar ne putem vedea la cafea dupa 4. vorbim la telefon. :P

yeap, vb la telefon!

 

 

multumesc dan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: .......pai daca erai la bustu' gol

 

.......lipseste baietzelul.....ce credetzi ca face??? :D

Boris toti te doream la bustul gol,baietelul s-a trezit in zgomote de pickhummer ca astia sunt sadici si nu-l lasa sa se odihneasca.Baietelul se pregateste de Aqua land plec intr-o juma de ora.O sa-mi iau casca cand o sa ma vad cu Kali si imi las si viziera...

 

In patut? :lol:

Rautatzi.

 

Daca vine cineva dupa mine la Aqua land ma localizeaza dupa cercul facut de fani.. :P :cheers: :lol: :box:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrecere frumoasa, Adi, sa-mi aduci si mie un cadou, ca doar nu crezi ca ti-am urat toate cele bune dezinteresat si din prietenie :kiss:

 

Era sa uit sa intreb: baietelul a mai dormit cu roata de Logan in brate? Sau a ajuns la pat? :cheers: A prins vreun caine, sa rupa blestemul? :lol: Vedeti ca plec in BG, de-o fi sa o imping pe Suza pana acolo. :lol: Sunt chitita sa rup blestemul :box: L-am si anuntat pe sefu' ca, daca nu vin la munca dupa concediu, e clar ca m-am maritat p-acolo :P

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...