Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

stai sa mi beau cafeaua ca debea acum am ajuns la munca :cheers:

 

pe unde v ati plimbat aseara?

 

eu pana la urma am dat o tura prin bucuresti, am incercat curbele de pe floreasca :lol: si dupa pe DN pana la 180+ :rolleyes:

 

dar ca sa nu fie totul frumos si perfect s a gasit un dobitoc cu o 1300, bineinteles cu 2 taranci in spate, sa se tina dupa mine la 160, da..... la 180 cred ca ori s a lasat al mana lui ori i au sarit pistoanele :laugh:

 

Hammere te dai reising?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar ca sa nu fie totul frumos si perfect s a gasit un dobitoc cu o 1300, bineinteles cu 2 taranci in spate, sa se tina dupa mine la 160, da..... la 180 cred ca ori s a lasat al mana lui ori i au sarit pistoanele :cheers:

Batea vantul din spate? :rolleyes:

 

 

Hammere te dai reising?

Bebele, ti-ai luat placa? Ne rupem genunchii la iarna? :laugh:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bebele, ti-ai luat placa? Ne rupem genunchii la iarna? :rolleyes:)

 

Nu am ajuns ieri, am stat la un gratar la munca, dar azi sunt acolo. Burton Ruler Boots here I come.

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai sa mi beau cafeaua ca debea acum am ajuns la munca

pe unde v ati plimbat aseara?

 

eu pana la urma am dat o tura prin bucuresti, am incercat curbele de pe floreasca :laugh: si dupa pe DN pana la 180+

 

dar ca sa nu fie totul frumos si perfect s a gasit un dobitoc cu o 1300, bineinteles cu 2 taranci in spate, sa se tina dupa mine la 160, da..... la 180 cred ca ori s a lasat al mana lui ori i au sarit pistoanele

am fost pina la dragomiresti si dupa pina la bolintin deal pe autostrada la 180+ :cheers:

si la intoarcere am fost pina la sala palatului si inapoi in militari

 

ala cu dacia sigur a ramas fara vreun piston :rolleyes: mai ales daca era din aia 1300

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A man called home to his wife and said, 'Darling , I have been asked to go fishing up in Canada with my boss & several of his friends.

We'll be gone for a week. This is a good opportunity for me to get that promotion I've been wanting, so could you please pack enough clothes for a week and set out my rod and fishing box, we're leaving from the office & I will swing by the house to pick my things up' 'Oh! Please pack my new blue silk pyjamas. '

The wife thinks this sounds a bit fishy but being the good wife she is, did exactly what her husband asked.

The following weekend he came home a little tired but otherwise looking good.

The wife welcomed him home and asked if he caught many fish?

He said, 'Yes! Lots of salmons, some bluegills, and a few swordfishes. But why didn't you pack my new blue silk pyjamas like I asked you to Do?'

You'll love the answer,folks......

 

 

 

The wife replied, 'I did, dear. They're in your fishing box! ...'

 

 

Never Ever Lie To A Woman...!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am ajuns ieri, am stat la un gratar la munca, dar azi sunt acolo. Burton Ruler Boots here I come.

da cu schiurile nu va dati? :cheers:

eu am incercat o data placa si nu mi-a placut. ramin fidel schiurilor, ca doar schiez de la 5 ani :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scumpa placa asta??

Bebelu trebuie sa fie la curent cu preturile :cheers:

 

da cu schiurile nu va dati? :D

eu am incercat o data placa si nu mi-a placut. ramin fidel schiurilor, ca doar schiez de la 5 ani :laugh:

Nu am incercat niciodata cu skiurile... m-am dat si eu dupa anturaj :lol:))

 

 

Never Ever Lie To A Woman...!!!

Uite unu mai scurt... eu nu am avut rabdare sa-l citesc cand l-am vazut asa lung :D)

 

Iubito... spune-mi un lucru care sa ma bucure si sa ma intristeze in acelasi timp!

O ai cea mai mare dintre toti colegii tai.

:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scumpa placa asta??

 

 

Sunt reduceri la boarders. Depinde, gasesti ieftin la cora, 5-6 mil, pana la cateva mii de euro. Una acceptabila pentru incepatori pe la 15-20 mil. Eu fan Burton.

 

da cu schiurile nu va dati? :cheers:

eu am incercat o data placa si nu mi-a placut. ramin fidel schiurilor, ca doar schiez de la 5 ani :rolleyes:

 

Schiurile nu prea imi plac. Prefer placa. E adevarat, daca schiezi de mult, cand te urci prima data pe placa e complet aiurea. Nu poti sa iti misti picioarele, miscarile corpului sunt complet diferite.

Dar daca te mai dai de cateva ori, incepe sa iti placa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da cu schiurile nu va dati? :D

eu am incercat o data placa si nu mi-a placut. ramin fidel schiurilor, ca doar schiez de la 5 ani :cheers:

eu de cand am invatat bine cu placa, nu am mai pus schiurile in picioare(de vreo 5 ani) :laugh:

 

Legat de plimbarea de weekend, avand in vedere "conditiile meteo nefavorabile" :lol:, propun sa facem o tura numai Sambata(fiindca Duminica ploua peste tot) pe valea Siriului in sens invers, adica la deal, cu intoarcere pe Cheia si plecare din Buc. pe drumul prin Valeni + shortcut direct spre Siriu.

 

Plecarea va fi la ora 10 de la Petrom Baneasa, impreuna cu alt grup de vreo 5 motoare ce merge spre Cheia.

 

Asadar, cine mai merge cu noi? ceva propuneri/sugestii? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt reduceri la boarders. Depinde, gasesti ieftin la cora, 5-6 mil, pana la cateva mii de euro. Una acceptabila pentru incepatori pe la 15-20 mil. Eu fan Burton.

 

 

 

Schiurile nu prea imi plac. Prefer placa. E adevarat, daca schiezi de mult, cand te urci prima data pe placa e complet aiurea. Nu poti sa iti misti picioarele, miscarile corpului sunt complet diferite.

Dar daca te mai dai de cateva ori, incepe sa iti placa.

posibil.. dar tot pe schiuri ma simt mai bine :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da... cand plonjezi pe burta si te crezi superman :rolleyes:)

 

Da, asa e, acel zbor nu se compara cu nimic. Mai frumos e la inceputuri, cand prinzi gheata si dai cu diferite parti ale corpului (genunchi, popnet) de zici ca nu iti mai trebuie. Sau cand te trezesti pe burta si cu capul in zapada, e alb si frumos in jurul tau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

privet puisor , azi tot la fel ca ieri vrei sa ne petrecem ziua ? te pup

 

azi m am trezit cu fata in sus si sunt bine dispus, nu mai am chef de mistouri :cheers:

 

12 days and counting?

 

Special pentru Iulia

MASINA DE CULES CASTRAVETI INVENTATA DE CERCETATORI DIN REPUBLICA MOLDOVA

 

ti a lasat de lucru prodigy? :rolleyes:

 

BTW prodigy e out of Bucharest pana maine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...