Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce spuneti dragilor, ne vedem astazi la un suc?

 

Hai să ne vedem în Poli la coloana infinitului. Am vorbit Âşi cu Cami Âşi cu ÂŞonea.

Editat de Borris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ce ora? :polite:

 

Pe la 20:00?

Mesaj completat

mi-au expirat numerele :unsure: , masina e stricata ....eu cu ce vin ?

borris ma iei pasager ?

 

Te iau, dar nu Âştiu dacă te mai duc înapoi :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe la 20:00?

Mesaj completat

 

 

Te iau, dar nu Âştiu dacă te mai duc înapoi :polite:

 

 

vin cu bicicleta ca e mai sanatos si am si lampi pe spate ...deci pot sta pana se intuneca :unsure:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu o singura data am vazut poarta dinspre Iuliu Maniu , inchisa

poarta nu bariera :unsure:

 

In cazul acesta nu ar fi mai sigur si mai bine sa mergem la cearsafuri sau la o alta terasa daca aveti alte propuneri...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cazul acesta nu ar fi mai sigur si mai bine sa mergem la cearsafuri sau la o alta terasa daca aveti alte propuneri...?

Pe plaja la 2mai (a se citi <doua mai>)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu o singura data am vazut poarta dinspre Iuliu Maniu , inchisa

poarta nu bariera :unsure:

 

Ai dreptate, poarta este închisă, dar noi avem motociclete Âşi putem să evităm porțile : :crack: ÂŞtiu cel puțin 4 intrări în poli în afară de cele clasice :polite:

Mesaj completat

In cazul acesta nu ar fi mai sigur si mai bine sa mergem la cearsafuri sau la o alta terasa daca aveti alte propuneri...?

 

Hotărâți voi unde vreți. În poli vin, la terase nu mai vin că mi s-a luat să dau 6-8 lei pe un piÂşat de apă plată...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma daca tot sunteti asa nehotarati ... hai la mine ma apuc sa ud pe afara sa fie racoare cand venit ... Si nu e 6 lei apa :crack:) bei 2 litri de cico si tot mai ramane de 2 eugenii ;) ... Asta daca nu sunteti siguri unde vreti sa mergeti... ce aveti de pierdut ... ! Daca stiam ca va intalniti maruram si eu pe langa magazin =)) ( Uverturii 91 ultimul bloc ultima scara dupa semafor 300 m ... pe stanga inspre apusului ... Il duc eu pe claman acasa asta daca ii place dacia...

Mesaj completat

E mai misto ca in Poli , primii doi care ajung primesc cate o cola din partea mea :unsure:

 

:polite:

Editat de Mihai_GSX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-am luat numerele :polite: numai ca mi-au dat numere lungi de auto , mi-au dat chiar 2 bucati :unsure: eroare la ei , probabil maine imi vor da numarul de motor adica patrat

 

ce mai conteaza , e inmatriculata :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate, poarta este închisă, dar noi avem motociclete Âşi putem să evităm porțile : :polite: ÂŞtiu cel puțin 4 intrări în poli în afară de cele clasice :unsure:

Mesaj completat

 

 

Hotărâți voi unde vreți. În poli vin, la terase nu mai vin că mi s-a luat să dau 6-8 lei pe un piÂşat de apă plată...

 

 

va mai intilniti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma daca tot sunteti asa nehotarati ... hai la mine ma apuc sa ud pe afara sa fie racoare cand venit ... Si nu e 6 lei apa :crack:) bei 2 litri de cico si tot mai ramane de 2 eugenii ;) ... Asta daca nu sunteti siguri unde vreti sa mergeti... ce aveti de pierdut ... ! Daca stiam ca va intalniti maruram si eu pe langa magazin =)) ( Uverturii 91 ultimul bloc ultima scara dupa semafor 300 m ... pe stanga inspre apusului ... Il duc eu pe claman acasa asta daca ii place dacia...

Mesaj completat

E mai misto ca in Poli , primii doi care ajung primesc cate o cola din partea mea :unsure:

 

:polite:

 

 

imi place dacia , dacie am si eu si n-o dau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shoneeexxx! Uite cum ti se simte lipsa :huh:

 

Buna dimineata!

 

'neața. Mă vouă vă e dor de mine... :huh:

Se vede că ÂŞonea munceÂşte. LiniÂşte mare fără băiețel :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Boris nu incerca sa schimbi subiectul,sti prea bine ca noi toti te iubim pt gambele tale minunate care elimina feromoni la fiecare incordare.Asta cu cat imbatraneste cu atat se face mai bun,parca at fi un vin...Mie imi e dor de o sera pe mese in Biker s.

Saptamana asta ar trebui sa ne vedem si noi toti,cred ca ar fi o realizare ca in ultimul timp majoritatea sau tras pe faș.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...