Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Este obligatoriu sa se faca trafic? Nu ai nevoie de ajutor sa-ti repari motorul, nu cauti un loc de parcare mai sigur, nu ai nevoie de un redresor, nu cauti pe cineva din zona asta sa se duca sa pazeasca motorul unui prieten accidentat pina ii ajung acolo prietenii cu platforma...TACI. Nu esti obligat sa semnezi condica, nu trebuie sa dai raportul ce-ti face cainele. Daca te-ai nevoie de ceva din domeniu moto, aici e locul. Ai nevoie de un doctor? Cauti un cabinet medical nu o librarie. Eu cred ca de asta s-au creat zonele astea, nu sa fie chatroom-uri.

Nu uitati ca drepturile de moderare pe orice particica din forumul asta le are orice moderator (inca). Faceti cum vreti. Era doar o sugestie adresata intai lui Cosmin de a lasa trancaneala seaca. Cind se vor incepe cresterea nivelului de warn si banarile nu o sa puteti spune ca nu ati stiut, ca nu v-a zis nimeni, ca n-ati citit,.....scuze de care eu sunt cam satul de cite am vazut pe forumul asta.

Spor la chatuit.

 

Traiasca dictatura, traiasca partidul .... la ordinele moderato'.. dicatorului

 

ops... e mai tarziu de 1989 si deci ... traiasca revolutia , jos moderato'.. dictatoru

 

 

Morala este : Traiasca liberatea, traiasca disparitia culorii verzi de la acest profil dictatorial

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci tu ai fost , merci de info ... raman datoare cu ... the same

eu nu am drepturi de moderator asa ca nu am fost eu (indiferent ce ti s-a intimplat). Cristi s-a jucat conform expresiei populare parafrazate anterior cind fiind in perioada de banare a userului pe o saptamina, a intrat cu userul prietenei. Atunci a fost depistat si i s-au mai adaugat niste zile, cred ca si userului folosit atunci. Deasemeni a insistat sa-si faca o clona si iar sh-a luat-o cind a fost depistat. So, daca nu un exemplu din curte, pe cine as fi putut da. Daca ziceam sa-l intrebe pe Irascibil crezi ca stia cine-i userul?

Oricum, imi place ca sariti toti cu concluzii ca puiul la secretii nazale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serbane, nu te recunosc! :cheers:

da de ce? Sunt la fel. Stau la palavre interminabile cu "vecinii" din militari si discutam despre faptul ca acuma is mai multi moderatori care probabil ca nu o sa mai ne lase mult sa chatuim si ca e cazul sa ne auto moderam inainte sa apara warn-uri si ban-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da de ce? Sunt la fel. Stau la palavre interminabile cu "vecinii" din militari si discutam despre faptul ca acuma is mai multi moderatori care probabil ca nu o sa mai ne lase mult sa chatuim si ca e cazul sa ne auto moderam inainte sa apara warn-uri si ban-uri.

 

 

Acum da. Esti la fel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am drepturi de moderator asa ca nu am fost eu (indiferent ce ti s-a intimplat). Cristi s-a jucat conform expresiei populare parafrazate anterior cind fiind in perioada de banare a userului pe o saptamina, a intrat cu userul prietenei. Atunci a fost depistat si i s-au mai adaugat niste zile, cred ca si userului folosit atunci. Deasemeni a insistat sa-si faca o clona si iar sh-a luat-o cind a fost depistat. So, daca nu un exemplu din curte, pe cine as fi putut da. Daca ziceam sa-l intrebe pe Irascibil crezi ca stia cine-i userul?

Oricum, imi place ca sariti toti cu concluzii ca puiul la secretii nazale.

 

 

1 . ai fost propus si era sa avem un dictator ... slava domnului nu il avem

 

2 . dai exemple de reguli dictatoriale cand TU nu respecti regulile simple '' sa nu aduci injurii'' , '' texte explicite sexuale'' , '' exprimari cu patratel rosu''

 

3 . Cristi , adica prietenul si omul deosebit cu care imi impart viata, NU a intrat cu userul FOSTEI prietene, ci amandoi foloseau acelasi ''cablu'' IP de internet stand in aceasi casa, cum face si acum cu mine (diferenta este ca acum calculatoarele nu sunt in retea)

- sunt 2 persoare diferite

- si acum sunt 2 persoane diferite si distincte care au dreptul la 2 conturi diferite si distincte

- exprimarea ta este dincolo de orice limita a bunului simt si lezeaza tendentios o persoana foarte draga mie

(si deci devin ''buldog'')

4 . nu a avut nici o clona , iar daca insisti se poate numi calomnie daca nu o poti dovedi cu martori si inscrisuri dincolo de orice indoiala

 

5. nu te poti aptine in continuare sa jignesti cu comparatii condimentate ale puilor cu diferite lichide ale corpului

 

 

 

Am scris aici pt ca ne priveste pe toti daca avem moderatori care sustin regulile sau merg dupa zicala '' Fa ce zice preotul nu ce face''

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va propun sa facem cum am facut si cu ceilalti nedoriti,sa-l lasam sa monologheze.Adio siun praz verde.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 . ai fost propus si era sa avem un dictator ... slava domnului nu il avemBa aveti. O sa-l scoateti dictator pe oricare din moderatori care va indrazni sa nu va lase sa faceti ce vreti voi dintr-un forum public. Nu sunteti nici primii nici ultimii

2 . dai exemple de reguli dictatoriale cand TU nu respecti regulile simple '' sa nu aduci injurii'' , '' texte explicite sexuale'' , '' exprimari cu patratel rosu''

da-mi te rog citat EXACT care au fost injuriile. explicite erau daca foloseam expresia populara

3 . Cristi , adica prietenul si omul deosebit cu care imi impart viata, NU a intrat cu userul FOSTEI prietene, ci amandoi foloseau acelasi ''cablu'' IP de internet stand in aceasi casa, cum face si acum cu mine (diferenta este ca acum calculatoarele nu sunt in retea)

- sunt 2 persoare diferite

- si acum sunt 2 persoane diferite si distincte care au dreptul la 2 conturi diferite di distincte

- exprimarea ta este dincolo de orice limita a bunului simt si lezeaza tendentios o persoana foarte draga mie

(si deci devin ''buldog'')

4 . nu a avut nici o clona , iar daca insisti se poate numi calomnie daca nu o poti dovedi cu martori si inscrisuri dincolo de orice indoiala

ba a avut. vrei 'martori'? Intreab-o pe Roxa spre exemplu care l-a demascat cind isi facuse clona si posta in tinar care vroia sa-si ia haiabuza si numaistiu ce alte timpenii isi trecuse acolo 'la misto'. Deasemeni, PARCA ' alt-pai-roz' e tot un alt user facut de el, tot "la misto". Deci nu o clona, nu acelasi IP ci vreo 2-3 clone facute cu buna stiinta

5. nu te poti aptine in continuare sa jignesti cu comparatii condimentate ale puilor cu diferite lichide ale corpului

din nou am vorbit cit se poate de academic. Daca romanul are expresii mai 'de la tara; si eu le 'academicizez' tot nu-i bine?

Am scris aici pt ca ne priveste pe toti daca avem moderatori care sustin reguline sau merg dupa zicala '' Fa ce zice preotul nu ce face''

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va propun sa facem cum am facut si cu ceilalti nedoriti,sa-l lasam sa monologheze.Adio siun praz verde.

 

 

Olteanule , numai la praz te gandesti

 

Eu zic ca fiecare sa-si exprime cum doreste punctul de vedere insa fara a aduce injurii ....e simplu si civilizat ....si pana la urma nu putem impartasi toti aceleasi ideii sau idealuri in viata .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Olteanule , numai la praz te gandesti

 

Eu zic ca fiecare sa-si exprime cum doreste punctul de vedere insa fara a aduce injurii ....e simplu si civilizat ....si pana la urma nu putem impartasi toti aceleasi ideii sau idealuri in viata .

 

 

agree :banana:

 

:cheers: pt alte paragrafe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Olteanule , numai la praz te gandesti

 

Eu zic ca fiecare sa-si exprime cum doreste punctul de vedere insa fara a aduce injurii ....e simplu si civilizat ....si pana la urma nu putem impartasi toti aceleasi ideii sau idealuri in viata .

Ma maigandesc la femei,masini decapotabile si indubitabil cum sa salvez balenele albastre.

Claudiul asta din ce in ce mai mult se transforma intr-un intelept,cred ca trebuie sa ne sfatuiasca pe toti in particular.

Adids nu te-am vaut cam demult pe topicul nostru...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copilasi, care dintre voi a mai facut comanda pe net la louis? Eu sunt mai primitiva, asa :banana: Abia am avut curaj sa comand si sa achit cu cardul la noi in tzara niste amarate de carti :D

 

Este vreunul care are vreo relatie mai deosebita cu louis.de? De tipul reduceri suplimentare de client, in functie de suma? :lol: Poate il ajutam cu o suma mai mare :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copilasi, care dintre voi a mai facut comanda pe net la louis? Eu sunt mai primitiva, asa :banana: Abia am avut curaj sa comand si sa achit cu cardul la noi in tzara niste amarate de carti :D

 

Este vreunul care are vreo relatie mai deosebita cu louis.de? De tipul reduceri suplimentare de client, in functie de suma? :lol: Poate il ajutam cu o suma mai mare :cheers:

vezi ca scria ceva Claudiu ceva mai sus vreo (maxim) 10 posturi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copilasi, care dintre voi a mai facut comanda pe net la louis? Eu sunt mai primitiva, asa :banana: Abia am avut curaj sa comand si sa achit cu cardul la noi in tzara niste amarate de carti :D

 

Este vreunul care are vreo relatie mai deosebita cu louis.de? De tipul reduceri suplimentare de client, in functie de suma? :lol: Poate il ajutam cu o suma mai mare :cheers:

 

Borisake stie pe cineva din Bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum e cu reducerile speciale in functie de comanda . Borris comanda prin userul Romi , eu comand prin Kronau si vin la ei la magazin la pretul afisat pe site-ul louis (cu reducere) singura conversie fiind din lei in euro . Imi este comod fiindca dau comanda pe site ,nu achit avans ci doar ma duc sa ridic marfa cand ajunge .

 

Cu siguranta sunt ceva reduceri pt cei ce aduc direct , nu stiu sub ce forma , poate puncte acumulate insa important este ca platesti exact cat este la reducere ...singurul inconvenient la articolele reduse drastic este ca dispar repede marimile uzuale iar la kronau comanda se face din cate am inteles Joia si Duminica si este posibil sa nu mai apuci articolul respectiv.

 

Eu de ex . am comandat miercuri o geaca de la Probiker si a doua zi deja marimea comandata de mine nu mai era disponibila , acum sa vad daca imi ajunge comanda caci de regula am fost sunat cand au intervenit "probleme" d`astea

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copilasi, care dintre voi a mai facut comanda pe net la louis? Eu sunt mai primitiva, asa :banana: Abia am avut curaj sa comand si sa achit cu cardul la noi in tzara niste amarate de carti :D

 

Este vreunul care are vreo relatie mai deosebita cu louis.de? De tipul reduceri suplimentare de client, in functie de suma? :lol: Poate il ajutam cu o suma mai mare :cheers:

Kali ti-l recomand pe userul ROMI de pe forum, el aduce ce vrei tu de la louis.de la pretul afisat pe site + 20 lei transportul. Eu de 2 ani numai la el comand si sunt f multumita. Intr-o saptamana primesti produsele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ravenito nu iti mai fac declaratii de dragoste ca acu te pui pe mine sa ma banezi ca vad ca te facusi si tu verde.Iti spun doar ca daca mai continuua asa relatia noastra se duce dacu si voi cadea prada deznadejdi,alcoolului si femeilor usoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ravenito nu iti mai fac declaratii de dragoste ca acu te pui pe mine sa ma banezi ca vad ca te facusi si tu verde.Iti spun doar ca daca mai continuua asa relatia noastra se duce dacu si voi cadea prada deznadejdi,alcoolului si femeilor usoare.

 

 

De parca n-ai cazut deja :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca vad umbre... ca daca vedeam culori cine stie poate mi se urca la cap :D

intrebare: in topicul "Zona Militari" suntem offtopic daca vb de intalniri, bautura, femei, masini, animale, etc...(non moto) ?

 

 

Nu suntem of topic nicicum.deabdea astept sa va vd pe toti joi,mergem la cearsafuri? :cheers: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ravenito nu iti mai fac declaratii de dragoste ca acu te pui pe mine sa ma banezi ca vad ca te facusi si tu verde.Iti spun doar ca daca mai continuua asa relatia noastra se duce dacu si voi cadea prada deznadejdi,alcoolului si femeilor usoare.

Orice s-ar intampla iti raman fidela :cheers:

Cand va mai intalniti da un semn sau treci pe la mine la munca, nu v-am mai vazut....de cateva saptamani :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orice s-ar intampla iti raman fidela :banana:

Cand va mai intalniti da un semn sau treci pe la mine la munca, nu v-am mai vazut....de cateva saptamani :D

Stiam ca dupa relatie cu tine nu imi voi revenii vreodata si voi fi nevoit sa traiesc cu amintirea si cu neamplinirea visului meu de a te avea langa mine toata viata....Am retinut,vin cu niste sarmale data viitoare cand esti la birou,sa nu-i spui acum..... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...