Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hmm, mi mi s-a parut ca Barbie ar avea constitutia necesara cat sa duca 1.90 cu 90.

 

Io-s subtirel si m-am descurcat o zi prin Buc cu 1.80 si 90 kile. :D Daca vrei, poti :D

neatza

=)) nu te stiam cu astfel de preferinte :)

de putut am putut si eu, dar e mult mai dificil,cel putin la inceput...m-a cam injurat GSul,dar daca treci de primii 100m te desurci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.75 ... esti chior ?

looooooooooooooooool

 

ce-mi plac glumele mele !

DUUH

 

dap, 1,75 :D)

:) Pai esti pasager lejer :)

Cand imi fac mobra te plimb si eu.

Plimb pe oricine are tupeu sa se urce cu mine :)

 

LE: aoleu, DEZU :D

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce caldura ? E perfect si-asa :D respira mai bine mobra pe vremea asta si trage mai bine :)

 

P.S. Salutam clubul pensionarilor ce asteapta minim 15 grade sa se dea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie-mi zici :D ? Din cauza densitatii crescute a aerului, dupa ce se incalzeste 1 minut motoru'

la -5 trage mai bine decat trage vara :) Ori sunt eu parnoic, ori chiar se simte treaba asta, mie

mi s-a parut ca se simte :D

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce caldura ? E perfect si-asa :D respira mai bine mobra pe vremea asta si trage mai bine :)

 

P.S. Salutam clubul pensionarilor ce asteapta minim 15 grade sa se dea :D

 

 

Nu stiu la care pensionari te referi, dar prefer sa merg si sa simt placere, nu vreau sa ma echipez ca la polul nord, sa sparg nuci cu cauciucul si sa merg cu 30 la ora in eventualitatea ca imi iese un tampit in fata si trebuie sa franez de urgenta.

 

Eu zic ca un minim 10 grade afara ar trebui sa fie.

 

Shinule nu te mai da viteaz cu mersul pe frig, ploaie, ceata ca stii bine ce ai patit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am patit-o pe temperaturi pozitive, usor ploios (ehh, am nimerit eu fix o balta)

iar .. valeu, nu mai zice ceata :D Ceata sux big time, daca stiu drumu BINE abia

50-60 kmh si uneori am mers chiar cu 20 :) Cea mai naspa problema ceata,

mai rea ca ploaia sau zapada :)

 

Oricum, vremea de acum e lux pentru plimbare. E adevarat ca n-o sa ma mai dau mai

jos de -3, -4, da' deja +2, +3 e acceptabil. La +10 consider ca vine vara :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu la care pensionari te referi, dar prefer sa merg si sa simt placere, nu vreau sa ma echipez ca la polul nord, sa sparg nuci cu cauciucul si sa merg cu 30 la ora in eventualitatea ca imi iese un tampit in fata si trebuie sa franez de urgenta.

 

Eu zic ca un minim 10 grade afara ar trebui sa fie.

 

Pai eu unul simt o placere mare cand fac 15 min pana la munca in loc de 45 cu masina. Polul Nord deloc, geaca cu mesada, manusile de iarna, cizme si genunchere. Adica echipament uzual. Treaba cu anvelopele e ca prefer sa-mi iau gume adaptate pe stilul de mers si conditii (umezeala, frig) chiar daca sunt prea moi si se duc mai repede. Asta e, sunt consumabile. De viteza si franare de urgenta, tine pana la urma si de cum stii sa te dai la mobra si s-o tii. Azi chiar mi-a deshis unul in fata usa si tot n-a reusit sa ma dea-n nas. (filmarea diseara cand descarc cardul de pe camera)

Iar treaba cu pensionarii era o gluma, nu ma intereseaza personal cand merge X sau Y cu mobra, loc pe strada e mereu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu unul simt o placere mare cand fac 15 min pana la munca in loc de 45 cu masina. Polul Nord deloc, geaca cu mesada, manusile de iarna, cizme si genunchere. Adica echipament uzual. Treaba cu anvelopele e ca prefer sa-mi iau gume adaptate pe stilul de mers si conditii (umezeala, frig) chiar daca sunt prea moi si se duc mai repede. Asta e, sunt consumabile. De viteza si franare de urgenta, tine pana la urma si de cum stii sa te dai la mobra si s-o tii. Azi chiar mi-a deshis unul in fata usa si tot n-a reusit sa ma dea-n nas. (filmarea diseara cand descarc cardul de pe camera)

Iar treaba cu pensionarii era o gluma, nu ma intereseaza personal cand merge X sau Y cu mobra, loc pe strada e mereu :)

 

 

Chiar asa, unde pui filmele pe care le faci? Da un link sau ceva sa vedem si noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate facem o narghilea la magazin sau poate iesim la mai multe bericioace.Iar nu e timp de moto.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...