Sari la conținut

SMAEB


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

Eu sunt tot timpul, (ma rog ,...aproape tot timpul) la standul 27 ,intre politia rutiera si Jawa.

Avem doua Honde (CBR si Dominator) cocotate pe o remorca si le tinem de "urat" :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lume multa. Motoare pe toate gusturile. Mi-a placut mai ales atmosfera. Multi cunoscuti, motociclisti reali, virtuali sau viitori. E din ce in ce mai bine. Poate cam strimt dar cred ca nu se asteptau la atita lume. E o mare diferenta fata de ceilalti ani. Se dezvolta extrem de repede aceasta latura a vehiculelor. Sper ca si autoritatile sa tina cont de asta. Felicitari celor care l-au organizat si anul viitor sa prevada mai mult spatiu interior si exterior, inclusiv locuri de parcare si acces.

Sa fie intr-un ceas bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eeee..Io am fost in fiecare zi!Nu de alta,da'mi-am luat si-o casca noua,am profitat de 10% reducere,adica 900 k !Ar fi dragutz daca s-ar tzine salonul asta de 2 ori pe an...Lupule,pacat ca n-ai facut poza si la asa-zisul cruiser Martin-however,chinezo-taiwano-coreean,sa vada si baietii ce "bine"i-au montat galbejitzii(sau a-i nostri?)aripa pe fatza,INVERS!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Black-ule...Nici n-am apucat sa stam de vorba k lumea...Vina mea... :D Am stat dupa kuru' mindrei aleia s-am ajuns de-abia la 5.00...Sorry..! Next time sper sa bem un suc(eu) impreuna! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut baieti,din pacate doar cu Darian,Lupalb ,Hadess si altii ne-chopperisti( Smokey,UncleFester,Dobrexu,Nitescu etc) m-am intalnit.....a fost oricum,bine.

noi am stat putin sambata,de la 12 la 17.....

lasati mai baieti ca bem noi o bere pe undeva...

 

 

Black.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...