Sari la conținut

Remorca


Postări Recomandate

Vreau sa cumpar o remorca si nu prea stiu de unde. Ma intereseaza s-o iau din Bucuresti, sau din imprejurimile apropiate. La mana a doua sau noua. Trebuie sa fie inmatriculabila. M-ar interesa carosata, dar merge si necarosata.

Aveti vreo idee?

 

Multumesc anticipat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa cumpar o remorca si nu prea stiu de unde. Ma intereseaza s-o iau din Bucuresti, sau din imprejurimile apropiate. La mana a doua sau noua. Trebuie sa fie inmatriculabila. M-ar interesa carosata, dar merge si necarosata.

Aveti vreo idee?

 

Multumesc anticipat :D

 

angi..dezvolta putin ideea de fel de remorca vrei..de motor,de atv,de carat gogosari(asa zicem noi la alea cu obloane de 40 cm)..la valcea avem speciale de ATV in jur de 900 euro noi,pe care se pot monta sine de motoare...sinele profil ptr 2 motoare costa vreo 200 si ceva de eu...

 

mai exista 2 firme care fac remorci pe diferite dimensiuni(1 in valcea si 1 in dragasani)..cea din dragasani face doar ptr gogosari...

 

toate se pot inmatricula se vand cu carte de identitate RAR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-Atillas, ma gandesc sa iau o remorca carosata in care sa parchez mobra. Pur si simplu s-o folosesc in loc de garaj. Am nevoie sa intre mobra si atat. Undeva la 2,5m lungime, 1,5 latime si cam 1,5 inaltime. O remorca gata carosata sau una de gogosari pe care s-o carosez eu.

-Dan Popescu, scurt si la obiect :kiss:

 

Multumesc amandurora pentru raspuns :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-Atillas, ma gandesc sa iau o remorca carosata in care sa parchez mobra. Pur si simplu s-o folosesc in loc de garaj. Am nevoie sa intre mobra si atat. Undeva la 2,5m lungime, 1,5 latime si cam 1,5 inaltime. O remorca gata carosata sau una de gogosari pe care s-o carosez eu.

-Dan Popescu, scurt si la obiect :kiss:

 

Multumesc amandurora pentru raspuns :D

poti la valcea sa o comanzi pe ce dimensiuni vrei tu si ei ti-o omologheaza...asta insituatia in care nu te intereseaza una standard...da-mi pm si te ajut cu placere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...