Sari la conținut

Locuri de cazare moto in Romania


ddcristi
 Share

Postări Recomandate

Am citit, acum cateva minute, un topic foarte interesant, lansat de Costi. Partea cea mai interesanta de acolo a fost ideea formarii unui topic in care fiecare, care shtie locuri de cazare ieftine shi bune prin tzara, sa scrie acele locuri shi eventual sa descrie shi posibilitatzile de ajuns acolo... Mi se pare o tema foarte interesanta...

 

Deocamdata eu shtiu unu' foarte dragutz. Acum 2 ani, in vara, am ajuns pe la Manastirea Slanic Argesh. Acolo era un calugar, Arsenie, cu care ne-am intzeles super fain!! Peisajele sunt superbe, cazarea si masa gratuite, iar locul este foarte linishtit. Ajungetzi acolo daca o luatzi dinspre Curtea de Argesh catre Campulung prin Slanic, la un moment dat, se face un drum de tzara la stanga, cam 4 km.. Drumu' ii destul de rau pana acolo, da' practicabil... Daca urca aia cu Daciile pana acolo, sigur urca shi motoarele.... Oricum, merita, pentru ca locul este superb....

 

DDC

post-13-1113215966_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prin munti Apuseni locuri ieftine de cazare ,zona de la Alba Iulia la Arieseni ,ar fi un camping deosebit,Girda ,particular, Mama UT,A, sau cu o eventuala programare (adica email sau pm ) la tabara scolara Arieseni ,(am o cunostiinta :laugh: ).Tot prin munti in apropiere de pestera Ursilor ,este un camping LA FLUTURI,

prin munti Sebesului Surianu cabana Oasa .

Oricum daca vrea cineva info din zona cu placere stau pe receptie :D :D

Asfalt uscat ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Timisoara Pensiune&Restaurant BLUES,Calea Sagului nr.163 la iesirea spre Resita.

Preturi speciale pentru motociclisti si weekend-uri dedicate tuturor motociclistilor,proiectii,muzica rock,preturi excelente.

post-13-1113284632_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...