Sari la conținut

Ca De Obicei--iesire Ptr Dezmorteala


atillas
 Share

Postări Recomandate

dupa ce a debutat la enduro maniaco depresiv 2,unde a distrus complet atv-ul lui marian nitescu..acum s-a intors cu un motor nou si bineinteles sa ne arate ce a invatat..

conditii meteo:-3 grade,ninsoare viscolita,vanticel fiiin,ceata si nori gramada...(soare doar in felicitarile de la mamaia)

 

am debutat in forta,ne-am oprit sa facem o tuica fiarta sa ne mai incalzim ,si ne-a tinut pana la 6 seara cand am ajuns inapoi complet inghetati..

 

PS..nu e gluma..gix a dat la pedala la husaberg pana ia sarit bujia...am gasit-o infipta cu luleaua sub rezervor....

post-15042-1202672036_thumb.jpgpost-15042-1202672079_thumb.jpg

post-15042-1202672122_thumb.jpgpost-15042-1202672171_thumb.jpg

post-15042-1202672246_thumb.jpgpost-15042-1202672299_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare. Pe mine baiatul asta m-a impresionat cand a aparut la emisiune "imbracat" doar cu buchetul de flori, incercand sa ii cucereasca inima Anei Lesko. Dar vad ca nu a fost o nebunie de moment. Ma bucur ca ii place si prin padure. Sa ne vedem sanatoshi, si iesiri dese.

 

--- Mesaj completat în 12 Feb 2008 21:04 -------------

 

ma gandeam daca la iesirea asta a mers tot asa... :wink: are toata stima pentru cererea asta. originala si la "obiect"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Daca stie cineva ce id are pe forum Dani, sa imi dea si mie un P.M. Ca m-a invitat la o plimbare si din pacate nu am putut sa ajung din motive de serviciu. Si acum e randul meu sa ii propun o tura. Salutari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
da,e super membru ,si vreo 3500 posturi ;)

 

Mie imi place chestia asta. Mai bine sa nu fie pe forum si sa nu aiba posturi, dar sa fie calare pe capritza prin paduri. Cat despre Raduleasca, ma lasa rece.... Nu are nici o sansa cu mine... :blbl:

Eu intru pe forum doar in cele 2 saptamani cat sunt pe mare la munca. In rest, cu motorul la plimbare, ca viatza e scurta si trebuie sa ma bucur de ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...