Sari la conținut

MODELE de PICTURI pt REZERVOR si nu numai


robychopper
 Share

Postări Recomandate

...si te plingeai ca nu poti salva imagini de pe situl lui... Ce zici... ai merge la el sa-i faci cafeaua in timp ce lucreaza? Mai avem pina acolo... nu mult, dar mai incape in noi ceva munca... e treaba de dedicatzie totala - printre picaturi nu potzi progresa... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i vorba de incercari, ca daca stai si lucrezi la asa ceva, sigur iese ceva bun. Vorbesc despre mine, nu stiu altzii cum lucreaza, dar daca-mi pun mintea fac si eu la fel. Talent am, nu zice nimeni ca nu. La fel si tu. Ideea e alta - el face asta zilnic, destul de repede si pe bani fooooarte multzi datorita si numelui pe care si l-a facut acolo. Trebuie sa ajungi sa si traiesti din meseria asta, nu numai s-o profesezi ocazional. Deci, la noi inca nu se poate. Nu cred ca in lunile de vara se gaseste vre-un amator. Aici inca e o treaba sezoniera pentru cei ca noi si va ramine asa mult timp. In lunile de iarna nu cred ca poti stringe destui bani din lucrari ca sa traiesti pina iarna viitoare. Ori, un tip ca Fitto isi permite asta (chiar si considerind ca si la ei e un job sezonier, dar nu prea e...) pentru ca la vre-o 3 motoare pe luna ori 3000 de parale, cred ca poate considera asta o afacere si nu se mai gindeste la un "full time job"... Ce zici, e vre-o diferentza intre noi si ei? nu mai vorbesc de faptul ca eu am si vre-o doi copii pe-acasa si o afacere care merge bine, multzumesc lui Dumnezeu... Dar tot m-as duce pina in Canada sa-i fac aluia cafeaua dimineatza, sa ma lase sa ma uit cum lucreaza... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai vreo idee unde in canada e maestrul asta? Am multi prieteni care traiesc in canada si l-as trimite pe careva sa vada ce si cum ,macar asa indirect sa am un contact cu el. Unul din prietenii mei din canada a tot tras de mine in toamna sa ma duc acolo ca are un busines in domeniul auto tuning [vezi http://www.nwautoleather.com] si sa extinda afacerea si cu alte chestii ce tin de tuning inclusiv airbrush dar eu am tot am scaldato si sa suparat de nici nu mai raspunde la telefon. Cred ca acuma de paste vine in tara si intre timp s-au schimbat datele problemei asa ca ii sar in carca sa ma duca acolo. Cat despre a trai din airbrush ,poate candva copii nostrii .Al meu are ceva inclinatii artistice dar nu prea are rabdare si se plictiseste repede .Uite ce si-a facut cu calculatorul

post-24-1114702124_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

koffa un sfat prietenesc...vezi ca in postul tau tiam modificat linkul pus de tine punind in fata http:// la link.....cu alta ocazie daca pui un link pune in fata http:// si se va putea accesa linkul direct de pe postul tau ...fara sa mai fie nevoit vazatorul sa deie paste and copy......

va salut pe amindoi KOFFA si MOOGOO treaba buna faceti amindoi :lol: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut am si eu ...un ij din 1961 si vreau sa-i modific seaua sa o fac de chopper stiti pe cineva care face asa ceva?Si de airbrush ...unde se face? ca m-ar interesa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Koffa, ar fi pacat sa nu-l incurajezi pe copil daca are talent. Dar daca n-are rabdare, n-ai ce-i face... chestiile astea cer foarte multa bibileala... Cit despre martin Bouchard zis FITTO, cred ca activeaza in Quebec sau Montreal. Nu prea se gasesc date de contact catre el, dar sigur e cunoscut in Canada ca un cal breaz! Cei de-acolo stiu de el sigur! Roaga-l pe prietenul tau sa te ia cu japca la el, daca mai stai pe ginduri... GO!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...