Sari la conținut

Sa Fie Oare D La Benzina ?


CBRel
 Share

Postări Recomandate

1- renunta la limbajul de mIRC....

2- motorul e pe loc, cu cricu tras? :wink:

3- daca nu, s-ar putea sa nu ii priasca benzina.

am patit si eu ceva asemanator, nu vroia sa mai stea la turatie mica, se oprea motorul in mers din cauza benzinei...

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sall ! Am ji io o intreabre ...... intrasem in rezerva d benzina ( d 95 ) ji am bagat peste ( de 100 ) , motorul "toarce" , trag ambreiaj , o bag in vit ji a murit :kiss:

 

 

1.Verifica ambreiajul cum e setat, te smuceste cand o bagi in viteza ?

2.Curata senzorul de la cric si verifica firele de la senzor, de acolo s-ar putea sa fie 70 % !

 

:wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Senzorul de cric ? :huh: credeti'ma k pana ieri nici nu stiam k exista , cam p unde ar fi situat senzorul cu pricina :cheers: sa stiu c tre sa desfac ....

:huh: ..poi pe la cric,e la mintea cocosuli.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) ..poi pe la cric,e la mintea cocosuli.

pote u ai mobra de cva timp , si cand ai o probl la ea stii ce si cum , io fiind p dinafara ...... nu tre' sa ai prea mari pretentii :cheers: m'am plimbat 10 min p langa ea .... dupa care si'a intrat in rol mintea cocoshului :huh: am rezolvat firicelul buclucas , va multzumesc pt ajutor :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pote u ai mobra de cva timp , si cand ai o probl la ea stii ce si cum , io fiind p dinafara ...... nu tre' sa ai prea mari pretentii :cheers: m'am plimbat 10 min p langa ea .... dupa care si'a intrat in rol mintea cocoshului :huh: am rezolvat firicelul buclucas , va multzumesc pt ajutor :huh:

poi vezi ,bre....

 

raspunsul e in intrebare.... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...