Sari la conținut

Tuning Exterior/motor


Postări Recomandate

Nu exista service pt asa ceva, deoarece nu prea ai ce sa-i schimbi. Merge sa-ti pui alte mansoane, capete ghidon, scarite, diferite chestii din carbon etc. Dar nu-ti face nimeni la comanda spoilere sau ceva de genu :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cunoasteti vreun service care modifica si jucariile noastre? Din cate stiu se pot aplica JetKit-uri se...ma rog:)

Dar un service care se ocupa de exteriorul mobrei?

:cheers:

 

dar tu ce motocicleta ai? ca am vazut ca vrei sa schimbi si toba...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hyosung GTR (http://www.brmc.co.uk/hyogt125ros.jpg)

Trotinel am gasit pe cineva care facea elemente de caroserie din fibra de carbon insa am pierdut datele de contact :cheers: pe SBZ mi-se pare ca gasisem...

 

P.S: Ma grabesc sa arate asa cum vreau pana la sfarsitul lunii martie :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

ai putea schimba aripa de fatza,sa tunezi kitu ,daca te pricepi:Ii dai tu anumite forme si anumite completari +o vopsea de aia profesionala cu ceva tribale dar nu vopsita de tn )succes

My dear friend, te-ai pus pe postat ? Uita-te si tu cand a fost ultima data postat pe un topic, inainte sa postezi tu din nou. Macar daca ai avea ceva cu adevarat interesant de spus si care nu s-a spus deja...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai putea schimba aripa de fatza,sa tunezi kitu ,daca te pricepi:Ii dai tu anumite forme si anumite completari +o vopsea de aia profesionala cu ceva tribale dar nu vopsita de tn )succes

Sigur daca ti-ai schimba aripa fata o sa schimi tot designul la moto, o sa arate bestial :ok:

Si vopseste-ti pistoanlele :(

rider_thetiger unde nu stii nu te baga!Eu pe principiul asta am mers!Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...