Sari la conținut

POZE PEISAJE DE LA INTILNIRI


robychopper
 Share

Postări Recomandate

pozele astea doua sunt facute in 98 la intilnirea de la gheorgheni...

VA ROG pe cei care mai aveti poze cu peisajele de la locul intilnirilor si poze de grup cu voi sa le postati aici :lol:

avem si noi niste amintiri frumoase :lol:

post-24-1114253835_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai koffa eu ma refeream poze peisaje la poze facute sa se vada tot locul unde sa tinut itilnirea....nu poze cum ai pus tu....ca din astea am vazut o gramada :lol: prin prima poza a mea cred ca am dat un exemplu clar....o poza cu locul intilnirii in asamblu...si una cu grupul de preteni inpreuna.....da na sa nu critic atit , sunt bune si astea...dar nu este exact ce am vrut eu :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ZONA UNDE ESTE POZA este pe directia valecia la 100 km de barcelona linga un mic satut numic BELBELLY locul intruniri este intro veche cariera de priatra...amenjata de Harley Davidson Catalunya pt intilniri.....Locul se numeste LA CANTERA tradus in romineste LA CARIERA DE PIATRA :lol:

post-24-1114266394_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: sa tot vrei sa apara soarele pe o vreme din asta :lol: in plina vara aveti grija cei ce mergeti pe transfagarsan in vara...nici o data nu stiti cu ce va puteti intilnii :lol:

post-24-1114267870_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OFF TOPIC adevarul este ca peisajul este superb in poza asta ce vrem mai mult decit un chopper ,un cer albastru...si un drum bun, si iarba verde de acasa :lol:

post-24-1114268200_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

beton poza asta roby, imi place la nebunie, inspira perfect sentimentul de libertate, adica ceea ce inteleg eu din el.

 

te salut

de aia am si pus poza, cu totul ca apare pe undeva pe aici pe forum tot de mine pusa :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...