Sari la conținut

Cumpar Senzor Cb 500


Postări Recomandate

Cumpar senzor de aprindere pentru Honda Cb 500, care are PM si vorbim, desi nu cred sper sa aiba careva sau sa imi dea o idee de unde pot lua mai ieftin ca la reprezentanta e 5 milioane :crack:

 

post-18053-1205499713_thumb.jpg cam asa arata chestia ... ma gandesc ca se potrivesc si de la alte modele de honde, care stie ceva NEED HELP !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar senzor de aprindere pentru Honda Cb 500, care are PM si vorbim, desi nu cred sper sa aiba careva sau sa imi dea o idee de unde pot lua mai ieftin ca la reprezentanta e 5 milioane

 

post-18053-1205499713_thumb.jpg cam asa arata chestia ... ma gandesc ca se potrivesc si de la alte modele de honde, care stie ceva NEED HELP !!!

 

 

IA LEGATURA CU SERVICE-UL ,,BARDAKMOTOR'' , PRIMUL HELP www.bardakmotor.com niste baieti de baieti ca meserie , si piese si tot , intra pe site si contacteaza-i , BAFTA !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IA LEGATURA CU SERVICE-UL ,,BARDAKMOTOR'' , PRIMUL HELP www.bardakmotor.com niste baieti de baieti ca meserie , si piese si tot , intra pe site si contacteaza-i , BAFTA !!!

am intrat la ei dar nu gasesc nici un mail de yahoo, sa vb cu oamenii pe mess si la telefon suna ocupat pe ambele numere de telefon :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...