Sari la conținut

Honda Transalp & On-off`road Lovers !


Lutzifer
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Weekendu asta lasam atunci Transalpina , nu ca nu ar fi participanti , numa de aia ca nu am caciula de iarna ! Si nu am curaj sa innoptez pe Transalpina !!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Weekendu asta lasam atunci Transalpina , nu ca nu ar fi participanti , numa de aia ca nu am caciula de iarna ! Si nu am curaj sa innoptez pe Transalpina !!! :lol:

si eu ma las pagubas ca nu am ciorapi grosi si nu vreau sa-mi murdaresc cizmele noi! :(

si mi-e frica de noroi si de ploaie! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu ma las pagubas ca nu am ciorapi grosi si nu vreau sa-mi murdaresc cizmele noi! :(

si mi-e frica de noroi si de ploaie! :lol:

 

va pot imprumuta ursul la unu din voi :lol:

cine stie cunoaste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce reiese din toate discutile de pana acuma ii ca: Se amana TRANSALPINA pe sapt vitoare !!! Nu ca m-ar surprinde prea mult treaba cu amanatu ! :lol:

Chiar is curios din cei care au avut scuze sapt asta , catzi o vina sapt viitoare ! Sa vedem daca merita toate amanarile de pe o saptamana pe alta ! Acuma putem zice ca avem toti o scuza naturala , VREMEA NEFAVORABILA !!!

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Explicatia e urmatoarea:

 

日本舉百事,復振於世。會鄰國皆有事,故東亞間止得日本可以稱庶。昭和末,商業浮誇

天皇以舉國降。美國許其王位,又禁日本言兵事,自此日本憲法昭示「終世不戰」。僅得立

都道府縣之下置郡、政令指定都市十七。政令指定都市為有口五十萬者,並成一方之要邑,即授自治。下稱政令市。另有特例市四十四、中核市三十五,乃中邑授自治類也。治所皆中核市以上者。

 

Sper ca acum e clar pentrru toata lumea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Explicatia e urmatoarea:

 

日本舉百事,復振於世。會鄰國皆有事,故東亞間止得日本可以稱庶。昭和末,商業浮誇

天皇以舉國降。美國許其王位,又禁日本言兵事,自此日本憲法昭示「終世不戰」。僅得立

都道府縣之下置郡、政令指定都市十七。政令指定都市為有口五十萬者,並成一方之要邑,即授自治。下稱政令市。另有特例市四十四、中核市三十五,乃中邑授自治類也。治所皆中核市以上者。

 

Sper ca acum e clar pentrru toata lumea

traducerea:yotzomping dy tzuda :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Explicatia e urmatoarea:

 

日本舉百事,復振於世。會鄰國皆有事,故東亞間止得日本可以稱庶。昭和末,商業浮誇

天皇以舉國降。美國許其王位,又禁日本言兵事,自此日本憲法昭示「終世不戰」。僅得立

都道府縣之下置郡、政令指定都市十七。政令指定都市為有口五十萬者,並成一方之要邑,即授自治。下稱政令市。另有特例市四十四、中核市三十五,乃中邑授自治類也。治所皆中核市以上者。

 

Sper ca acum e clar pentrru toata lumea

 

Mda , cine altcineva ne putea explica mai clar aceasta problema ... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce reiese din toate discutile de pana acuma ii ca: Se amana TRANSALPINA pe sapt vitoare !!! Nu ca m-ar surprinde prea mult treaba cu amanatu ! :lol:

Chiar is curios din cei care au avut scuze sapt asta , catzi o vina sapt viitoare ! Sa vedem daca merita toate amanarile de pe o saptamana pe alta ! Acuma putem zice ca avem toti o scuza naturala , VREMEA NEFAVORABILA !!!

 

 

:(

 

deci bagam ceva duminica???????

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care vine la Deva la Cetate si la o pizza ? spre linistea voastra nu trebuie sa urcati pe jos,este telecabina!

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce reiese din toate discutile de pana acuma ii ca: Se amana TRANSALPINA pe sapt vitoare !!! Nu ca m-ar surprinde prea mult treaba cu amanatu ! :lol:

Chiar is curios din cei care au avut scuze sapt asta , catzi o vina sapt viitoare ! Sa vedem daca merita toate amanarile de pe o saptamana pe alta ! Acuma putem zice ca avem toti o scuza naturala , VREMEA NEFAVORABILA !!!

eu vin saptamana viitoare daca rezolv motorul...:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma incanta sa merem undeva Duminica , da nu la Deva ! Sa bag 300 km aiurea ...

Las` ca vedem , undeva tot merem ! :lol: Ca asa se aude ca se amelioreaza vreme pe duminica !

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma incanta sa merem undeva Duminica , da nu la Deva ! Sa bag 300 km aiurea ...

Las` ca vedem , undeva tot merem ! :lol: Ca asa se aude ca se amelioreaza vreme pe duminica !

pai pe tine te lasam sa vii pe drumuri de tara...ca sa nu faci 300 km aiurea,daca vrei iti fac un traseu! Ne intalnim in spatele Cetatii daca vii dinspre S-E...

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se merge cu telefericul la cetate?

daca da ma bag si io

am facut rost de harti cu transalpina si m-am bagat pe softpedia pt informatii

Editat de ticokle
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se merge cu telefericul la cetate?

 

Dupa cateva informatii primite de la Atti se poate merge si cu motoru pana aproape sus la cetate , pe un drum cu piatra cubica! Dupa care se lasa motoru si se merge pe jos inca un pic !

 

Daca chiar se baga atata lume la traseu asta miraculos de Duminica pana la Deva , ma bag si eu :( ca n`am de ales :( :lol:

Oricum traseul trebuie sa contina numa asfalt , nu ma gandiam la offroad ! Ca dupa ploilea astea ... ii rau sa te gandesti ce ii ... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cateva informatii primite de la Atti se poate merge si cu motoru pana aproape sus la cetate , pe un drum cu piatra cubica! Dupa care se lasa motoru si se merge pe jos inca un pic !

 

Daca chiar se baga atata lume la traseu asta miraculos de Duminica pana la Deva , ma bag si eu :( ca n`am de ales :( :lol:

Oricum traseul trebuie sa contina numa asfalt , nu ma gandiam la offroad ! Ca dupa ploilea astea ... ii rau sa te gandesti ce ii ... :lol:

deci cine se baga in final? eu merg si singur orice ar fi...cine vine e binevenit! Duminica la ora 9 intalnire la Petrom langa sens la iesirea din Micalaca! v-am salutat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vine lantul maine propun o iesire mai cu folos

PESTERA URSILOR

nu de alta dar nu am mai vazut-o de 22 de ani si parca si acum i-mi staruie mirosul acela de pestera de atunci

asta e o propunere nu dati cu parul

cam 300km

o iesire usoara de relaxare

as pune si poza cu traseul da programul asta ce il am e cam prost

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vine lantul maine propun o iesire mai cu folos

PESTERA URSILOR

cam 300km

o iesire usoara de relaxare

 

:(

 

Asta mai mere , eu cu Atti ma bag la tura asta ! Banuiesc ca si Nashoo ! Suntem 4 , sa vedem pe Calin dak isi rezolva carenele !

Tu Kato ? ... nu te incanta mai repede de cat Deva ? :lol:

Si eu sper ca maine sa mai ajunga din echipament :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aprox 300 km ...

 

post-26086-1211562652_thumb.jpg harta ... acuma nush exact un pica pestera ursilor ! da am facut aprox !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plecarea pe la siria?

 

Tu vi din Siria ... da noi ne vb astia care plecam din Arad ! pana acuma Eu , Atti , si Nashoo sigur ! + tu din Siria ! Restu nush ... se anunta ei maine daca vor sa vina !

Traseu zic ca l-am facut bine ...

Plecarea o fi ceva de genu orei 9:30 din Petrom Micalaca ... , intalnirea acolo la 9:15

Mai tinem leg pe forum daca or fi schimbari minore ...

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...