Sari la conținut

Honda Transalp & On-off`road Lovers !


Lutzifer
 Share

Postări Recomandate

io is la tautz :D ....cu cortu :D :D ...ceaun....gratare....bere :D .... gratare ...bere :whip: .....bere ;) .....bere ;) ...mai multa bere.....si tot asa din 1 mai pana in 3mai..... va doresc asfalt uscat si mai vb...

Editat de elzorab
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Asa se pare ca maine numa eu cu Atti si cu Nashoo merem pana la Cladova la o clisutza ? ... :moto:

Bine o fi si asa daca nu-i altfel :moto: , ca bine o zis cine zis cand o zis ce o zis ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atentiune! ptr amatori care vreau sa iasa de 1 Mai pana pe data de 4 mai .Propun urmatoarea ruta : ziua 1 Arad-Sapanta 328 km, plecare la 8 dimineata Rompetrol Gradiste. Vizitarea cimitirului vesel,campare la cort. Ziua 2: Sapanta-Sovata 313 km.Vizitarea statiunii,campare la cort. Ziua 3: Sovata-Sighisoara 68km,vizitarea Cetaii Sighisoara,campare la cort. ziua 3: Sighisoara-Arad 356 km. Total intre 1000-1100 km. cost aproximativ 200 lei pe benzina si restul care cum isi permite,potoale de acasa,dormit gratis,libertate. Astept oferte.Singur nu ma duc,dar daca mai vine macar unul,am plecat.Eu zic sa profitam de zilele astea caci cine stie cand mai prindem atat liber.V-am salutat si pentru cei ce sarbatoresc sfintele sarbatori va urez un Paste Fericit!

iata si o imagine de traseu...

post-23049-1209222063_thumb.jpg

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa se pare ca maine numa eu cu Atti si cu Nashoo merem pana la Cladova la o clisutza ? ... :moto:

Bine o fi si asa daca nu-i altfel :moto: , ca bine o zis cine zis cand o zis ce o zis ! :)

hooo maaaa si eu si calin mergem........

da nu la 9 dimineata.

deci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atentiune! ptr amatori care vreau sa iasa de 1 Mai pana pe data de 4 mai .Propun urmatoarea ruta : ziua 1 Arad-Sapanta 328 km, plecare la 8 dimineata Rompetrol Gradiste. Vizitarea cimitirului vesel,campare la cort. Ziua 2: Sapanta-Sovata 313 km.Vizitarea statiunii,campare la cort. Ziua 3: Sovata-Sighisoara 68km,vizitarea Cetaii Sighisoara,campare la cort. ziua 3: Sighisoara-Arad 356 km. Total intre 1000-1100 km. cost aproximativ 200 lei pe benzina si restul care cum isi permite,potoale de acasa,dormit gratis,libertate. Astept oferte.Singur nu ma duc,dar daca mai vine macar unul,am plecat.Eu zic sa profitam de zilele astea caci cine stie cand mai prindem atat liber.V-am salutat si pentru cei ce sarbatoresc sfintele sarbatori va urez un Paste Fericit!

iata si o imagine de traseu...

 

fain traseu

doar ca nu toti au liber de 1 si 2

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atentiune! ptr amatori care vreau sa iasa de 1 Mai pana pe data de 4 mai .Propun urmatoarea ruta : ziua 1 Arad-Sapanta 328 km, plecare la 8 dimineata Rompetrol Gradiste. Vizitarea cimitirului vesel,campare la cort. Ziua 2: Sapanta-Sovata 313 km.Vizitarea statiunii,campare la cort. Ziua 3: Sovata-Sighisoara 68km,vizitarea Cetaii Sighisoara,campare la cort. ziua 3: Sighisoara-Arad 356 km. Total intre 1000-1100 km. cost aproximativ 200 lei pe benzina si restul care cum isi permite,potoale de acasa,dormit gratis,libertate. Astept oferte.Singur nu ma duc,dar daca mai vine macar unul,am plecat.Eu zic sa profitam de zilele astea caci cine stie cand mai prindem atat liber.V-am salutat si pentru cei ce sarbatoresc sfintele sarbatori va urez un Paste Fericit!

iata si o imagine de traseu...

in principiu eu ma bag...dau un raspuns sigur pe marti cel tarziu...sa vad daca pot face rost de atatia bani...:) ne auzim...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hooo maaaa si eu si calin mergem........

da nu la 9 dimineata.

deci?

 

 

Asa ma ... nu la 9 dimi plecam ... aprox ora 14:00 si ne intoarem cand avem chef ... Ne intalnim maine in benzinarie de la iesire. Micalaca !

Dar mai vb pana maine sa vedem exact cand si cum ! Eventual si maine dimi mai vb la tel sau pe mess !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ma ... nu la 9 dimi plecam ... aprox ora 14:00 si ne intoarem cand avem chef ... Ne intalnim maine in benzinarie de la iesire. Micalaca !

Dar mai vb pana maine sa vedem exact cand si cum ! Eventual si maine dimi mai vb la tel sau pe mess !

 

ora 14 benzinarie micalaca petrom

14.30 intalnire in paulis cu siria people

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Slide cu HONDA TransALP !

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ma ... nu la 9 dimi plecam ... aprox ora 14:00 si ne intoarem cand avem chef ... Ne intalnim maine in benzinarie de la iesire. Micalaca !

Dar mai vb pana maine sa vedem exact cand si cum ! Eventual si maine dimi mai vb la tel sau pe mess !

 

:moto:

 

as veni si eu dar sunt praf!!!!!!!!

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in 15 min plecam ! Ceau la voi ! Grabiti-va cine mai vrea sa vina :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah,da chiar nimeni nu se baga la propunerea lu kato? :)

vezi ca am postat topic nou cu tura asta ca aici nu se baga nimeni :moto: .Am un insotitor pana acum,pe Nicu jandarmu...e un inceput! :moto:

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze de pe Valea Cladovei 28-29.Apr.08 ...

 

http://www.mypictures.ro/utilizator/poze/Lutzifer?album=827

 

Ar fi bine sa va uitati de la ultima pagina la prima , ca prostu asta de site le-o pus exact invers :moto: ... de la ultima poza la prima :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze de pe Valea Cladovei 28-29.Apr.08

Ai foarte multe poze cu soarele in fata sau cu contrast mare (soare plus umbra in acelasi cadru)

Sa nu sari iar la mine ca sunt carcotas :)

Iti spun doar ce greseli sa nu mai faci in viitor pentru poze reusite

In rest, foarte faine pozele :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai foarte multe poze cu soarele in fata sau cu contrast mare (soare plus umbra in acelasi cadru)

Sa nu sari iar la mine ca sunt carcotas :moto:

Iti spun doar ce greseli sa nu mai faci in viitor pentru poze reusite

In rest, foarte faine pozele :lol:

 

Stiu ca am multe poze asa... la multe din ele am facut intentionat ca am facut poza la cer ... ca erau faini norii :blbl: ... si is intr`adevar cateva cu soarele in fatza... ata ete , da la multe din ele am pus Backlite , cu blitz alea is ok ... nush dak ai obs !

In rest eu zic ca is faine ca si iesirea. :rock: Bau :moto:

 

Si mai am o gresala ... a fost in data de 27-28 ... nu 28-29 :)

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am obs eu multe da' nu mai zic nimic, ca iar iti sare mustaru :)

 

Stai linistit ... :moto:

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

excursia 3 -4 mai in padis

arad-oradea-rachitele-padis-pietroasa

obiective: varful vladeasa si casacada valul miresei

Muntele este traversat de un drum forestier de 53 km Răchitele-Ic Ponor- PadiÂş-Boga-Pietroasa. Sunt 31 km de la Răchițele la PadiÂş Âşi alți 22 de la PadiÂş la Pietroasa. Pe ambele capete doar o porțiune este asfaltată: Huedin- Răchițele, sau Bologa-Răchițele, iar pe partea cealaltă Pietroasa - Sudrigiu. Drumul forestier este greu accesibil pentru autoturisme, Âşi totuÂşi pentru poziția sa strategică PadiÂşul este Âşi va rămâne o zonă agreată de iubitorii drumețiilor. Posibilitate de cazare nu prea este pe platou, dar după mărimea Âşantierului de lângă fosta cabană în viitorul apropiat se va rezolva Âşi această problemă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne vedem cand ne`ntalnim ! O sa imi fie dor de voi ;) , si o sa va scriu din Vadu Crisului dak am semnal la pix ! :ok: Sper sa nu mi se termine cerneala din creionu cu mina, ca atunci nu va mai scriu ! :)

Ceau Bau la toata lumea , si distractie fiecare pe unde mere ! :moto: :wave: :ok:

:moto: :moto: :blbl: :lol: :rock: :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

excursia 3 -4 mai in padis

arad-oradea-rachitele-padis-pietroasa

obiective: varful vladeasa si casacada valul miresei

Muntele este traversat de un drum forestier de 53 km Răchitele-Ic Ponor- PadiÂş-Boga-Pietroasa. Sunt 31 km de la Răchițele la PadiÂş Âşi alți 22 de la PadiÂş la Pietroasa. Pe ambele capete doar o porțiune este asfaltată: Huedin- Răchițele, sau Bologa-Răchițele, iar pe partea cealaltă Pietroasa - Sudrigiu. Drumul forestier este greu accesibil pentru autoturisme, Âşi totuÂşi pentru poziția sa strategică PadiÂşul este Âşi va rămâne o zonă agreată de iubitorii drumețiilor. Posibilitate de cazare nu prea este pe platou, dar după mărimea Âşantierului de lângă fosta cabană în viitorul apropiat se va rezolva Âşi această problemă.

 

 

s-a schimbat programu!!!!!!!!!!!!! oricum vad ca nu mai era nimeni interesat asa ca se pleaca din 2-4mai !!!!!!!!

ceau bau !!!!!!!si distractie placuta!!!!!!!!!!!!!!!

Editat de Atti
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu si kato ne-am intors din scurtul tur...prea putini kilometrii programati mai kato...tura viitoare o facem pe aia cu 2000 de km sa apucam si noi sa stam pe drumuri 4 zile,nu numai 3...:rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...