Sari la conținut

Honda Transalp & On-off`road Lovers !


Lutzifer
 Share

Postări Recomandate

nu mai contati pe prezenta mea

sambata sunt pe plantatie pana pe la 17

Nasol ... mna ce sa zic atunci , Spor la lucru :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

deci care nis pentru weekendu' asta? io,berty si atti?

Da , suficient !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mbien...plecarea la ce ora o facem? eu zic sa o facem mai repede de ora 17,ca n-are rost sa tragem ca orbii sa ajungem la Sugag...

pe la 15:00 - 16:00 , sa mai apuc sa lucru ! Ca oricum mai week-u asta si dupa pauza pana la tura mare ca avem o gramada de lucru si nici asa nush daca o sa terminam ce avem, pana la sf lunii.

mai vb. , bau ! :bigstar:

 

Maine plecam la ora 16:30 din Petrom Micalaca , la ora 19:00 ne intalnim cu Geza (fade2black) in Deva !

Bau :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pegaso-ul ala vishiniu? tu esti gagiu' care o dat afirmativ din cap cand am turat motorul...multumim pentru apreciere si imi pare rau ca a-ti prins ceata sus pe Transfagarasan...la ora la care am ajuns noi o fost chiar superb...numai bine... :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pegaso-ul ala vishiniu? tu esti gagiu' care o dat afirmativ din cap cand am turat motorul...multumim pentru apreciere si imi pare rau ca a-ti prins ceata sus pe Transfagarasan...la ora la care am ajuns noi o fost chiar superb...numai bine... :blbl:

Da,eu sunt.Nu fi necajit ca mai mergem noi mai la vara si o sa prindem senin. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si noi o sa mai mergem cel putin odata anul asta...in tura de tara...dar vrem sa si campam,poate ne punem "outzele" la bataie sa vedem daca rezista la o campare sus,la Balea Lac...poate ne mai intalnim pe acolo...numa bine...serbus...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici sunt pozele de pe TransALPina si Transfaragarasan ! http://www.mypictures.ro/utilizator/poze/Lutzifer?album=1207 Inca nu le-am aranjat in ordine ca nu am timp !

Sper ca in vreo max 2 zile sa apuc sa fac si 2 slide-uri , dar ma preseaza lucru !

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut si SlideShow`urile ...

 

Part 1 TransALPina si Transfagarasan !

 

Part 2 TransALPina si Transfagarasan !

 

Linck`urile de pe MotoTube.ro de la Slide`uri...

 

Part 1 TransALPina

Part 2 Transfagarasan

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam mult...asa-i? :angryfire:

Nu ii mult , zboara timpu imediat ! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zboara pe dracu...greu trec si orele...da pai zilele...cred ca mai trag o fuga prin tara pe undeva...vreo o saptamana inainte de marea tura... :angryfire:

Fa si tu ceva , pune`te si lucra un pic sa vezi cum trece timpu! Daca nu faci nimik toata ziua ii clar ca trece greu :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fa si tu ceva , pune`te si lucra un pic sa vezi cum trece timpu! Daca nu faci nimik toata ziua ii clar ca trece greu :angryfire:

ca bine zici!...grasule hai cu mine la lucru!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o veste buna in legatura cu tura mare de tzara ... suntem 4 motoare deja ! Vine si Nashoo !

 

Kato pe tine te-ar incanta sa vi cu noi ? ... nu intentionam Endureala , eventual putin drum forestier! Ii bucata de la Paltinis si de acolo pe valea Sadului ... acolo cica ii drumu mai fara asfalt !

Si nu avem prog facut inainte pe zile... numa prima zi trebuie sa o stabilim unde mergem si de acolo vedem noi !

Putin trebuie sa ne facem prog dupa Nashoo , ca merge la cantat in 2 week ... dar makar mergem si noi la concert :P :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai contati pe prezenta mea

sambata sunt pe plantatie pana pe la 17

ia caline una cu dedicatie! http://www.youtube.com/watch?v=ZM8WmxO7EUI apoi

la http://www.youtube.com/watch?v=yWSaXJoUiVM...feature=related sa
hai Caline
la o bere! Apoi sa dansam

 

Am o veste buna in legatura cu tura mare de tzara ... suntem 4 motoare deja ! Vine si Nashoo !

 

Kato pe tine te-ar incanta sa vi cu noi ? ... nu intentionam Endureala , eventual putin drum forestier! Ii bucata de la Paltinis si de acolo pe valea Sadului ... acolo cica ii drumu mai fara asfalt !

Si nu avem prog facut inainte pe zile... numa prima zi trebuie sa o stabilim unde mergem si de acolo vedem noi !

Putin trebuie sa ne facem prog dupa Nashoo , ca merge la cantat in 2 week ... dar makar mergem si noi la concert :D :(

sa vedem...mai vb

da 2 saptamani nu pot lipsi...hai max 1

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa vedem...mai vb

da 2 saptamani nu pot lipsi...hai max 1

Bine... atunci mai vezi tu ! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce frast...vrei sa imi fac freza de afro? sau chiar ti-ai dori sa vezi cum trec 220V prin mine? :D

:( :kali: cam asa vei face! nu ai iesit azi din casa mah? Noi am fost la Feredeu la un gratar si dupa aia am plecat la Ghioroc la balta.Super apa! Eu cu Alex al meu,Nicu (Korben) Titi,Cristi cu yamaha si cu prietena...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si noi (3 motoare) pe la Ghioroc azi, pe partea cu Las Vegas, dar prin trestiile alea pe undeva de pe margine :(! Ar fi fost super daca ne intalneam pe acolo, dar...lipsa de comunicare. Poate alta data sper!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi am fost la Feredeu la un gratar si dupa aia am plecat la Ghioroc la balta.Super apa! Eu cu Alex al meu,Nicu (Korben) Titi,Cristi cu yamaha si cu prietena...

Care Cristi, ma zapacitule? Danut, aka danutt si Crina aka Crina

Mai lasa beutura...

 

Am fost si noi (3 motoare) pe la Ghioroc azi, pe partea cu Las Vegas,

Noi am fost la balta mica, ca la aia mare nu mai aveam loc de XT-uri :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...