Sari la conținut

Honda Transalp & On-off`road Lovers !


Lutzifer
 Share

Postări Recomandate

Si noi am fost ieri la o baita la coita ... pe balta mare ! Cu greu, dar am gasit loc de patura ! A fost fain ...

post-26086-1216023500_thumb.jpg

post-26086-1216023514_thumb.jpg

post-26086-1216023520_thumb.jpg

post-26086-1216023526_thumb.jpg

post-26086-1216023532_thumb.jpg

post-26086-1216023540_thumb.jpg

post-26086-1216023546_thumb.jpg

post-26086-1216023555_thumb.jpg

post-26086-1216023561_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:( :D cam asa vei face! nu ai iesit azi din casa mah? Noi am fost la Feredeu la un gratar si dupa aia am plecat la Ghioroc la balta.Super apa! Eu cu Alex al meu,Nicu (Korben) Titi,Cristi cu yamaha si cu prietena...

duminica asta am petrecut-o si eu in familie ca nu am mai facut acest lucru de o luna cred...de iesit nu am iesit niciunde...am frecat si eu menta la o terasa,ca simteam sa fac si eu ceva extrem duminica...nu sa ma duc la endureala pe munti...:kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine dimineata la ora 7 plecam in UNGARIA la topogane ! Din Arad pana in Hajduszoboszlo unde se afla Aquapark sunt 183 km !

Pretu de intrare pt o pers pe intreaga zi este de 2700 Ft , aia aprox 43 de lei !

Pentru mai multe detalii Click aici

 

Ruta este urmatoarea

post-21584-1216472365_thumb.jpg

Editat de Atti
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceva noutati ? ...

care pe unde mai umbla ? ca noi de atata lucru nu avem timp nici sa ne pisham :unsure: Sa speram ca merita stresu asta inainte de tura MARE !

Numai ii nimeni interesat sa vina cu noi ? 4 motoare pana acuma toate TRANSALP ! Eu , Atti , Alex si Nshoo ...

Plecam Marti`a asta ce vine ... Prima campare la Cheile Nerei , dupa pe la Dunare , zona Sibiului , Bv la intalnire , Marea .... si dupa vedem

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi pacat sa stricam uniformitatea :disappointed:

Mna lasa ca n-are nimik !

Tu ai fost ? ai venit deja din plimbarea de tzara ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceva noutati ? ...

care pe unde mai umbla ? ca noi de atata lucru nu avem timp nici sa ne pisham :disappointed: Sa speram ca merita stresu asta inainte de tura MARE !

Numai ii nimeni interesat sa vina cu noi ? 4 motoare pana acuma toate TRANSALP ! Eu , Atti , Alex si Nshoo ...

Plecam Marti`a asta ce vine ... Prima campare la Cheile Nerei , dupa pe la Dunare , zona Sibiului , Bv la intalnire , Marea .... si dupa vedem

Ne intalnim la Brasov si de acolo mergem 1-2 zile la Mare...si vom vedea noi.Eu plec cu Nicu(Korben) vineri sau sambata,poate mai vine cineva pana atunci! Ne vorbim,salutare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne intalnim la Brasov si de acolo mergem 1-2 zile la Mare...

Bine ... noi stam vreo 4 zile la mare, dupa cred ca o luam spre Delta si porma inspectam Nordu !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine dimineata la ora 11:00 am plecat de la noi din fata casei, in tura de tara pe 2 sapt , 3000-4000km ! prima oprire este la Petrom pt a alimenta! La iesire din Ar Nou spre TM ! Prima noapte de campare la Cheile Nerei !

Mai multe detalii maine dimineata sau la tel ...

Editat de Atti
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petromul de care zici tu este inchis pt......renovare cred. Deci alimentam din alta parte. :moto: .

OK , atunci bagam de la LukOil :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va recomand benzina de la Lukoil,eu m-am lamurit cu ea....treaba voastra.Ne intalnim la Brasov!

kato...mersi ca ma poti ajuta cu filtru' ala...bem la brasov...:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va recomand benzina de la Lukoil,eu m-am lamurit cu ea....treaba voastra.Ne intalnim la Brasov!

Mna hai ca m-am suparat si nici numai bag benzina de niciunde ... macar scap mai ieftin :ok: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va recomand benzina de la Lukoil,eu m-am lamurit cu ea....treaba voastra.Ne intalnim la Brasov!

 

Salut.

Vin si eu cu Geza aka @fade2black din timi catre brasov, la gomolos.

Tre sa vorbim sa vedem pe unde facem jonctiunea. Cel mai la-ndemna pare la deva, la o benzinarie, OMV sau altceva.

Noi facem 2 ore din timi, asa ca putem previzina destul de exact cand ajungem...

Da un semn.

Mircea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Vin si eu cu Geza aka @fade2black din timi catre brasov, la gomolos.

Tre sa vorbim sa vedem pe unde facem jonctiunea. Cel mai la-ndemna pare la deva, la o benzinarie, OMV sau altceva.

Noi facem 2 ore din timi, asa ca putem previzina destul de exact cand ajungem...

Da un semn.

Mircea

 

 

 

 

sal,

 

am vorbit azi cu Gheza si ne intalnim in Deva la 10.00 in parcarea de la intrarea in oras pe dreapta.

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
mna...am ajuns si noi din turul tarii...foarte fain...ma duc sa fac un dus si cred ca plec iarasi...:P asteptam pozele berty...:D

pwola ta...mai stai locului sa ne treaca bataturile de la sa...poze o sa puna Berty ca e mai meserias si mai ales slide-urile.Spor la treaba si hodina cat mai este...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceau la voi ... am facut si slide`urile !

 

Part 1 din Turu Romaniei 2008

 

Part 2 din Turu Romaniei 2008

 

Part 3 din Turu Romaniei 2008

 

Cateva detalii ...

Am reusit sa facem 2800 km , a fost cand am mers 3-4-5 motoare , in general 4 ...

Am stat 13zile

Prima noapte am campat la Cheile Nerei

A doua intre Baile Herculane si Baia de Arama

A treia pe Valea Sadului

A patra la intalnirea Transalpisitilor langa Rasnov

A 5-a dupa Cheia cu 6 km

A 6-7-8-9 la MARE la Costinesti

A 10-a langa Adjud undeva ...

A 11-a prin zona Bicazului

A 12-a la marginea Clujului in padure

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...