Sari la conținut

Speed Racing ARAD, etapa II


MVTarts
 Share

Postări Recomandate

Ieri, 14 mai 2005, pe aeroportul de la Arad, a avut loc etapa a II-a a concursului Speed Racing (a doua oara a fost organizat pe aeroportul aradean).

 

Despre oragnizare: un mic pas inainte, dar ceva s-a intamplat acolo... din cei 5000 de oameni cat au fost prima data, daca au fost 500 oameni!!!

 

Despre clasament: organizatorii nu au putut sa-mi dea sa copiez clasamentul final, ci m-au trimis pe un site (unde pana la urma o sa-l afiseze)...de ce atata ura? :huh: :laugh: :laugh:

 

REPREZENTANTI MOTO: au fost prezenti baieti de la TM (vreo 4) si "biciclistii" aradeni:

Suzuki GSX-R 1000 galben, TM 09 GSX (cine e?)

Pino (CBR 900 RR galben), Vale (The KID) (CBR 900 RR modificat), Cazacu Catalin (CBR 600 RR) si bineinteles I. Pascota (GSX-R 1000 5k)

Cine a fost cel care i-a furat prima "liniuta" lui I. Pascoata? CHELU' cu o Honda CBR 900 RR Fireblade (REPSOL REPLICA)???

 

Cine a mai fost prezent? Si ce pareri aveti despre cele de acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am stiut ca veneam sa vad, desi ma cam plictisesc liniutele astea... Pe cel cu honda repsol replica cred ca il stiu. MOtorul e stock, in afara de vopsea nu are nimic modificat. Ma mir ca i-a luat lui Pascota o liniuta. Probabil n-a fost asta atent la start :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sapt viitoare o sa fie la ORADEA...si un fel de tunning show am auzit...

 

@cstelia: ai dreptate, da nici nu am auzit in mapamondul moto din vest de el si nici nu l-am vazut vreodata prin timi (cred ca e nou)

 

Daca citeste acest post, sa nu se supere, dar suntem f curiosi de el :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si categoria 400 cc tot n-a fost :laugh: ?

Ce ghinion pe tine,tot vrei sa concurezi dar nu este clasa 400,poate pe viitor o sa fie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ghinion pe tine,tot vrei sa concurezi dar nu este clasa 400,poate pe viitor o sa fie

M-as fi bagat asa de distractie, dar daca era vorba numai de Fireblade-uri si Gixxere de o mie.......asta e...Lasa ca ma fac si eu mare :laugh:, si pina atunci, poate prind la etapele urmatoare pe careva pina in 500 sa ne distram si noi :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu timpu o sa vina mai multa lume si de 400 si de 250 dar publicitatea lasa de dorit..nici macar nu am shtiut ca o fost a doua etapa :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...