Sari la conținut

Stie Cineva O Pensiune In Bulgaria ?


aliance-steel
 Share

Postări Recomandate

Salut ! In iunie vom face o calatorie in gasca cu moto in grecia pe traseul Buc -Ruse-Pleven-Sofia-Blagoevgrad-Thesaloniki- Katerini..un drum de aprox 740 de km.Ideea este ca nu dorim sa facem acest drum dintr-o bucata ptr ca sintem in concediu nu in raliu .De acea ne-am gindit ca undeva dupa Sofia ar fi bine sa ne cazam la o pensiune.Pe net nu am gasit decit hoteluri si citeva pensiuni amarite fara curti unde putem sa ne adapostim cavaleria.Deci ..stie cineva VREO PENSIUNE CU CURTE SAU PARCARE unde putem sta o noapte 10 persoane pe traseul indicat ?? Daca da postati aici...Multumim anticipat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! In iunie vom face o calatorie in gasca cu moto in grecia pe traseul Buc -Ruse-Pleven-Sofia-Blagoevgrad-Thesaloniki- Katerini..un drum de aprox 740 de km.Ideea este ca nu dorim sa facem acest drum dintr-o bucata ptr ca sintem in concediu nu in raliu .De acea ne-am gindit ca undeva dupa Sofia ar fi bine sa ne cazam la o pensiune.Pe net nu am gasit decit hoteluri si citeva pensiuni amarite fara curti unde putem sa ne adapostim cavaleria.Deci ..stie cineva VREO PENSIUNE CU CURTE SAU PARCARE unde putem sta o noapte 10 persoane pe traseul indicat ?? Daca da postati aici...Multumim anticipat !

 

Salut!

 

Am stat acum un an in Sandaski la un hotel, si avea si un fel de curte intr-o parte ... dar nu mai am adresa. Pretul era o.k. - vreo 13 euro de persoana / noapte - conditii bune.

Mai caut prin hartii si daca dau de ceva va spun.

Bafta!

 

 

--- Mesaj completat în 03 Apr 2008 21:03 -------------

Salut!

 

Am stat acum un an in Sandaski la un hotel, si avea si un fel de curte intr-o parte ... dar nu mai am adresa. Pretul era o.k. - vreo 13 euro de persoana / noapte - conditii bune.

Mai caut prin hartii si daca dau de ceva va spun.

Bafta!

 

Sandanski am vrut sa spun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exist o zona frumosa, de munte, un defileu [unde se face si rafting] nu foarte departe de

Kulata / Promachonas (granita cu Grecia). Acolo si in localitatea urmatoare sunt zone turistice

de interes major inclusiv cazare.

Acolo opresc toate autocarele pt cumparaturi si restaorante, n-ai cum sa ratezi!

 

De retinut: 1 euro = 2 leva [hard currency nu gluma]

 

bafta :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PLACEBO am crezut ca tu pleci cu DORUMASTER. Apoi mai stiam ca anul asta veti sta cu BEBE ala mic si ca nu puteti veni..ptr ca mi-ar fi placut tare mult sa veniti si voi.Dealtfel camere mai sint acolo in grecia..avem un hotel numai al nostru..numai motoristi..de stat cu cortul nu vom sta la acest drum..dar vara este aproape si vom face si asta desigur cu ocazia unei alte excursii locale..Mergem formatia veche pe care o stii.aceiasi gasca cu mici ajustari si adaugiri.Avem cu noi se pare si una sau douo masini..in care vor veni prieteni colaterali

Multumesc baieti..o a dau cautare pe locatiile respective sa vedem ce gasesc..!

Editat de aliance-steel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...