Sari la conținut

Intruder Vl 1500...before & After


chipvar
 Share

Postări Recomandate

inainte

 

 

interesant :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

interesant :ok:

 

fuarte:)))...ma chinui de o ora sa incarc poze :ok: :( si nu le ia...o scot eu la capat pana la urma:)

 

deci...inainte

post-16157-1207319108_thumb.jpg

 

gata nu mai am rabdare..o sa revin mai tarziu ca sa nu sparg calculatoru' :moto:

Editat de chipvar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fuarte:)))...ma chinui de o ora sa incarc poze :ok: :( si nu le ia...o scot eu la capat pana la urma:)

 

deci...inainte

post-16157-1207319108_thumb.jpg

 

gata nu mai am rabdare..o sa revin mai tarziu ca sa nu sparg calculatoru' :moto:

 

Merge linkul :ok: frumoasa mobra sa aveti unu grija de celalalt.Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oke deci poze de cand am luat-o anul trecut in toamna

 

post-16157-1207346165_thumb.jpgpost-16157-1207346235_thumb.jpgpost-16157-1207346802_thumb.jpg

 

 

si poze de acum dupa ce am stricat-o:P

 

post-16157-1207346450_thumb.jpgpost-16157-1207346556_thumb.jpgpost-16157-1207346762_thumb.jpgpost-16157-1207346905_thumb.jpgpost-16157-1207346943_thumb.jpg

 

 

asfalt uscat! :(

post-16157-1207346413_thumb.jpg

Editat de chipvar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai frumoasa era innainte .... cel putin asa cred eu :hug:

 

mi se parea ca prea sarea in ochi albastrul ala..era fain dar cam prea strident pt mine...de unde nu exista intotdeaua iarna viitoare, timpul liber si flexu' :cheers:

asfalt uscat! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe nu e rau deloc. apropo, care unitate A.A. plange acu dupe tevile alea de tun? :burnout:

 

oke deci poze de cand am luat-o anul trecut in toamna

 

post-16157-1207346165_thumb.jpgpost-16157-1207346235_thumb.jpgpost-16157-1207346802_thumb.jpg

si poze de acum dupa ce am stricat-o:P

 

post-16157-1207346450_thumb.jpgpost-16157-1207346556_thumb.jpgpost-16157-1207346762_thumb.jpgpost-16157-1207346905_thumb.jpgpost-16157-1207346943_thumb.jpg

asfalt uscat! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe nu e rau deloc. apropo, care unitate A.A. plange acu dupe tevile alea de tun? :burnout:

 

:( tevile alea inainte de a atinge nirvana, au facut parte din niste schele:D acum sunt asa de bcuroase ca au devenit tobe ca urla intr-un hal de cred ca o sa-mi demontez claxonu' ca nu mai am nevoie de el:P

in rest...mai am niste gadileli la ea de facut si cred ca daca vremea tine cu mine dau o fuga la bucuresti pe 17-18 pana la salon ca la smaeb n-am reusit sa ajung.

 

numaz' bine si asflat uscat! :cheers:

 

--- Mesaj completat în 06 Apr 2008 20:36 -------------

super

 

mersi fremos....acuma nu mai ramane decat sa castig la loto epntru o roata de 300 si un kit ame:D...incet incet...toate la vremea lor...deocamdata m-as multumi si cu categoria a doua pentru o cisterna de bere :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer ... mult mai frumos arata inainte !

 

 

apreciez parerea si respect emitatorul :burnout:

 

mi-e imi place mai mult acum...cum era inainte era prea sclipitoare si nu ma simteam bine cu ea..o prefer pe cea de acum cu toate ca mai e loc de imbunatatiri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apreciez parerea si respect emitatorul :burnout:

 

mi-e imi place mai mult acum...cum era inainte era prea sclipitoare si nu ma simteam bine cu ea..o prefer pe cea de acum cu toate ca mai e loc de imbunatatiri.

 

tie trebuie sa-ti placa!

Daca iti mai aduci aminte site-ul cu markerul pentru cauciuc fa-l si tu public :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tie trebuie sa-ti placa!

Daca iti mai aduci aminte site-ul cu markerul pentru cauciuc fa-l si tu public :burnout:

 

http://www.cridem.ro/?lstpage=shop/browse&...72a076c765a5263

 

sper sa mearga linku daca nu, pe acelasi site la sectiunea tuning

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa parerea mea i-ai imbunatatit aspectul in cea ce priveste:

coarnele

culoarea

tobe

Pe de alta parte este un pic pacat ca din motocicleta aia stralucitoare ai modificat-o spre rat, dar gusturile nu se discuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi place mult mai mult cum arata acum. Parerea mea e ca nu trebuie sa fie negricioasa, simpla, etc. ca sa fie un chooper. Acum arata mult mai ,,aerisita", mai curata, iar culoarea o prinde f. bine. Felicitari. N-ai incarcat-o deloc si asta o face mai faina. Parerea mea. Bafta. :hug: :burnout: Cea mai faina culoare ptr. orice ,,mobra" pe 2 roti. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi tuturor pt aprecieri :hug:

despre culoare cam asa e...era cam fruity :what:...mai mult imi convine negru mat si cred ca o prinde si mai bine la dimensiunile ei..scaunul de bobber nitel cam rigid dar muuult mai aerisit decat imensitatea aia care o avea stock de trebuia sa faci spagatul sa o incaleci...oricum eu sunt multumit de ce a iesit si mai ales de cum suna (un sample aici, pacat ca e tras cu telefonul si nu pe partea cu tobele

)

 

ar mai trebui vreo cateva mii de euro sa-i pun o guma de 300 pe spate si sa o mai cobor nitel si as fi cel mai fericit :P

 

mersi inca o data de aprecieri opinii si sfaturi. asfalt uscat! :burnout:

 

--- Mesaj completat în 07 Apr 2008 16:06 -------------
mersi tuturor pt aprecieri :(

despre culoare cam asa e...era cam fruity X-(...mai mult imi convine negru mat si cred ca o prinde si mai bine la dimensiunile ei..scaunul de bobber nitel cam rigid dar muuult mai aerisit decat imensitatea aia care o avea stock de trebuia sa faci spagatul sa o incaleci...oricum eu sunt multumit de ce a iesit si mai ales de cum suna (un sample aici, pacat ca e tras cu telefonul si nu pe partea cu tobele

)

 

ar mai trebui vreo cateva mii de euro sa-i pun o guma de 300 pe spate si sa o mai cobor nitel si as fi cel mai fericit :hug:

 

mersi inca o data de aprecieri opinii si sfaturi. asfalt uscat! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi tuturor pt aprecieri :hug:

despre culoare cam asa e...era cam fruity :what:...mai mult imi convine negru mat si cred ca o prinde si mai bine la dimensiunile ei..scaunul de bobber nitel cam rigid dar muuult mai aerisit decat imensitatea aia care o avea stock de trebuia sa faci spagatul sa o incaleci...oricum eu sunt multumit de ce a iesit si mai ales de cum suna (un sample aici, pacat ca e tras cu telefonul si nu pe partea cu tobele

)

 

ar mai trebui vreo cateva mii de euro sa-i pun o guma de 300 pe spate si sa o mai cobor nitel si as fi cel mai fericit :P

 

mersi inca o data de aprecieri opinii si sfaturi. asfalt uscat! :burnout:

 

<small>--- Mesaj completat în 07 Apr 2008 16:06 -------------</small><br/>mersi tuturor pt aprecieri :(

despre culoare cam asa e...era cam fruity X-(...mai mult imi convine negru mat si cred ca o prinde si mai bine la dimensiunile ei..scaunul de bobber nitel cam rigid dar muuult mai aerisit decat imensitatea aia care o avea stock de trebuia sa faci spagatul sa o incaleci...oricum eu sunt multumit de ce a iesit si mai ales de cum suna (un sample aici, pacat ca e tras cu telefonul si nu pe partea cu tobele

)

 

ar mai trebui vreo cateva mii de euro sa-i pun o guma de 300 pe spate si sa o mai cobor nitel si as fi cel mai fericit :hug:

 

mersi inca o data de aprecieri opinii si sfaturi. asfalt uscat! :cheers:

 

 

bad ass machine!o combinatie de rat-bobber

arata bine mult mai bine, albastru ala era pentru fatalai, no ofence!

un lucru! pune man placuta cu nr de inmatriculare undeva pe aripa sus linga stop sau lateral, asa atirna acolo ca o lama la autogreder, si mai si penduleaza si oscileaza :haha:

nu ai reusit sai faci suport pentru nr lateral? vroiai intr-o vreme sa faci treaba asta.

si inca ceva! lasa roata de 300! de ce?

1. vei strica ciclistica motocicletei

2. aspectul motocicletei in sine, parerea mea!, las-o asa cai mult mai aratoasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bad ass machine!o combinatie de rat-bobber

arata bine mult mai bine, albastru ala era pentru fatalai, no ofence!

un lucru! pune man placuta cu nr de inmatriculare undeva pe aripa sus linga stop sau lateral, asa atirna acolo ca o lama la autogreder, si mai si penduleaza si oscileaza :cheers:

nu ai reusit sai faci suport pentru nr lateral? vroiai intr-o vreme sa faci treaba asta.

si inca ceva! lasa roata de 300! de ce?

1. vei strica ciclistica motocicletei

2. aspectul motocicletei in sine, parerea mea!, las-o asa cai mult mai aratoasa!

mersi frumos de parecieri

cat espre suportul de nr. i-am facut suportul asta din tabla de 3 cu prindere pe aripa. s-ar parea insa ca e bratul cam lung si prinderea e indoua suruburi care insa sunt cam apropiate si nu prea ii confera stabilitate la vibratii. asa ca saptamana asta ma duc la atelier si o sa fac altul cu brat scurt si prindere pe butuc. am gasit o piulita pe ax care o sa-mi fie de ajutor sper. asta oricum trebuie sa-l schimb chiar daca nu-mi falfaie la viteza mare, imi vibreaza lateral destul de mult incat imi atinge in roata si nu prea e de bine. e primul lucru care vreau sa il fac numai sa se adune ploile astea un pic. nu de alta dar vreau sa ma duc la salonul din 17-20 luna asta ca smaeb-ul l-am pierdut. cat despre roata de 300 nici eu nu's prea convins cu ea, oricum financiar vorbind cred ca sunt mai aproape de niste gume Whitewall pe aceleasi dimeniuni.

om trai si om vedea:) :burnout:

asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...