Sari la conținut

Iesiri................ture


alin_barburas
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 857
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Hai sa ne intalnim cu totii azi la 17,la sindi!Prezenta obligatorie,va invoiti de la servici!

 

 

:unsure: M-as fi bagat si eu da sunt la Satu Mare.Numa maine vin acasa

.

 

Ne vedem maine la o tura :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa ne intalnim cu totii azi la 17,la sindi!Prezenta obligatorie,va invoiti de la servici!

Super tare, dar unde la Sindi? In parcarea de la C.E.C. cred, ca pe platou nu ne mai lasa si is si masinile alea acolo.

Bravo Ionut pt treaba asta, chiar ca imi era dor si mie. Pe deal stam 5 oameni la 10 mese, asa o sa fim mai "stransi".

Sambata la 5 pe platou.............ce vremuri....................................NI MA ASTAZI SUNTEM 10...............................UAU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De maine intr-o saptamana vreau sa ma duc pe Transalpina. Daca sunt doritori sa se anunte. :rolleyes:

As veni cu tot dragu,dar e bai cu banu mai pe janta ca acum n-am fost din tinerete :ph34r:.Poate se incumeta careva,ar fi un ride pe cinste.Hai baieti curaj la buzunar ca merita! :D

 

Pana una alta care se baga pe sambata la Crasna? Vine Hidi Miki sa faca STUNT SHOW pt cei care nu l-au vazut,sau sau pt cei ce vor sa il revada.Ia de'aci on link pt cei ce nu il stiu:

Editat de exores
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am povestit cu Belo din Crasna si a zis ca nu va fi mai repede de ora 15:00 Faza este ca la toti le-am zis deja de ora 14:00 si e cam nasol acuma sa schimbam ora.Mai sun dimineata sa vad ce mai zic Crasneni,dar au zis ferm ca nu incepe mai repede de ora 15:00

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oare cat o fii intrarea? daca stie cineva, e o informatie destul de utila... :D

Nu e cu intrare.Primarie a sponsorizat de zilele Crasnei.Si evenimentul va fi la ora 16:00.Mi-au comfirmat baietii din Crasna.Deci ne adunam la ora 14:00 pe platou la posta.

Editat de exores
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...