Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

bai frate, da' ce v-ati boierit, ati uitat cand saptamana avea 6 zile de munca/scoala....

hm... de fapt, nu cred ca ati prins prea multi vremurile alea....

dar lasa ca UE zice ca e ok sa lucrezi 54 de ore/saptamana asa ca, la treaba ! :P

 

logan: "eu as vrea rolul "Dezbracatului"..asta pt ca detin una bucata esarfa alba"

organizam concurs, principala proba: interviuri cu participantii la parada GayFest :)

Dezbracatu' ala original s-a descurcat, sa te vedem pe tine

Editat de draku
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu m-as trezi sa ne intalnim toti intre 8 si 9 dimineata. dar nu sunt multi de genul asta. chiar ieri in bikers erau destui care carcoteau cum ca "hai 10:30 merge, dar mai devreme in nici un caz!" asa ca trebuie sa facem compromis si unii si altii.

 

aia cu ba vama ba ruse cred ca se poate evita daca vorbim clar la BRRC de duminica ce facem in weekendul viitor. orice post care anunta inainte de BRRC despre o iesire in alta parte, e doar zvon, nu e "oficial" pana nu e "ratificat" de intrunirea de la BRRC duminica seara. Asta ca sa evitam dezamagirile rezultate dupa amagiri cum ca mergem acolo si pe urma ne sucim si mergem dincolo. asa ca participati lume la BRRC in fiecare duminica, sa hotaram urmatoarea iesire!... ce ziceti? e bine asa?

 

@draku: pai ea (kawalore) e a 2-a carcotasha!... ca sa fim inediti si sa nu ne acuze prima de furt de patent cleste sau fierastrau.

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere ca am o gandire destul de "lbera" :)

nu cred ca ar fi o problema :P

 

dom'le, toata stima

dar ai grija sa nu ajunga aceste afirmatii pe siturile de gen "accept", sa nu ai surprize... :)

 

eu as propune sa se stabileasca din timp niste trasee pt fiecare w/e, iar poporul sa le voteze intr-un fel de pool (sau cum s-o scrie). ideal ar fi pe chopperacademy.ro

mi se pare democratic :)

 

 

PS

n-aveti grija, underground eu o sa destabilizez situatia si sa incurajez anarhia, asa incat sa mergem tot unde se stabileste la BRRC :)

Editat de draku
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu m-as trezi sa ne intalnim toti intre 8 si 9 dimineata. dar nu sunt multi de genul asta. chiar ieri in bikers erau destui care carcoteau cum ca "hai 10:30 merge, dar mai devreme in nici un caz!" asa ca trebuie sa facem compromis si unii si altii.

 

Mai devreme de 10:30 nu o sa fie intalnirea decat in cazurile in care se va pleca undeva sa ramanem tot weekendul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@draku: pai ea (kawalore) e a 2-a carcotasha!... ca sa fim inediti si sa nu ne acuze prima de furt de patent cleste sau fierastrau.

 

no, no... pai ce-i asta? s.c. kawa s.r.l. ?

lucrati in familie? pai nu stiti ca nu se accepta persoane din familie in aceeasi firma?

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

orice post care anunta inainte de BRRC despre o iesire in alta parte, e doar zvon, nu e "oficial" pana nu e "ratificat" de intrunirea de la BRRC duminica seara.

 

Orice post va fi luat in considerare ca o propunere alternativa.

 

Asta ca sa evitam dezamagirile rezultate dupa amagiri cum ca mergem acolo si pe urma ne sucim si mergem dincolo. asa ca participati lume la BRRC in fiecare duminica, sa hotaram urmatoarea iesire!... ce ziceti? e bine asa?

 

Sambatade 5 iulie se vor lamuri si "dezamagirile " in ceea ce priveste hotararile cu plecatul in weekend.

 

logan: "eu as vrea rolul "Dezbracatului"..asta pt ca detin una bucata esarfa alba"

organizam concurs, principala proba: interviuri cu participantii la parada GayFest :)

 

Hai baieti ca incet , incet o sa-i rugam pe cei de la ACCEPT sa fie "suport" pentru noi... :P :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aci as putea sa "interpretez", da' mai bine ma las pagubas... :)

 

:) :P :) :) hai zi ca stiu ca te macina si m-ai facut curios

 

Am mutat intalnirea cu jamatate de ora mai devreme , va rog sa veniti cu plinurile facute, se va pleca la ora 11 FIX, motivul este caldura ucigatoare si dorinta celor multi de a muta un pic mai devreme plecarea.

Se va pleca la RUSE-BULGARIA.

 

 

Sambata 28 iunie, ora 10:30 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nope, ca se supara cineva si nu e bine :)

 

PS

bre, cand se finalizeaza chopperacademy.ro (mai precis forumul) ?

sa putem sa carcotim in voie, ca aci ma simt ca in costumul lui Adam...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nope, ca se supara cineva si nu e bine :)

 

PS

bre, cand se finalizeaza chopperacademy.ro (mai precis forumul) ?

sa putem sa carcotim in voie, ca aci ma simt ca in costumul lui Adam...

 

Ma tu ai sa ne faci dezvaluiri....la naiba, ma esti sigur :P :) :) (glumesc nu o lua in serios)

Larry este It-istul oficial, el trebuie sa raspunda in fata consiliului si o sa-l ardem pe rug... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no, no... pai ce-i asta? s.c. kawa s.r.l. ?

lucrati in familie? pai nu stiti ca nu se accepta persoane din familie in aceeasi firma?

:)

 

you got a point! o lasam sa ne fie impresar atunci!

si pe tine te iau al 2-lea carcotash!!!! ca vad ca si tie iti place sa "interpretezi" :)

 

si cu forumul, carcotim in acelasi glas... deja l-am batut la cap pe larry cu forumul asa ca n-are cum sa mai intarzie mult... nu de alta dar o vrea si omul sa scape de dureri de cap :P

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma tu ai sa ne faci dezvaluiri....la naiba, ma esti sigur :) :) :) (glumesc nu o lua in serios)

Larry este It-istul oficial, el trebuie sa raspunda in fata consiliului si o sa-l ardem pe rug... :)

 

:)

e drept ca am facut armata acum ceva timp, dar am avut grija sa nu ma aplec dupa sapun la dus... :P

 

ei, pe Larry il mai lasam un pic, daca nu se tine de cuvant, dupa aia il pedepsim: sa faca niste gratare, la fel cum a facut la Lehliu.... :D

 

you got a point! o lasam sa ne fie impresar atunci!

si pe tine te iau al 2-lea carcotash!!!! ca vad ca si tie iti place sa "interpretezi" :)

 

dom'le, nu stiu ce sa zic... tre sa port ochelari?

 

"Ok baieti, vaselina grafitata... "

care va sa zica (si careva sa faca), monsieur Lope, insisti in problema.....

intru la idei, parol...

:D

Editat de draku
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propun adda pentru 1 bebelusha! :)

 

 

Se va pleca la RUSE-BULGARIA.

 

 

Sambata 28 iunie, ora 10:30 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

 

Post #1116

 

 

Incepator

**

 

Group: Membru

Posts: 179

Joined: 15-May 08

From: Bucuresti/Colentina

Member No.: 37.932

Moto: KawaVN750

Numar: B-85-TCU

Club: still lonly wolf

 

 

 

 

QUOTE (wader23 @ Jun 25 2008, 12:08 PM) *

Am fost ieri pe acolo....problema este ca sunt foarte putine mese (la terasa).....Daca vreti sa mergem (Lope) sunt disponibil dupa ora 18.00-18.30

 

 

bey daca vreti sa mergeti impreuna, si daca-s putine mese, probabil vreti intimitate, noi restul ar trebui sa mergem in bikers sa va lasam spatiu de manevre roflol.gif

 

nota redactiei: comentariul a fost inspirat de "Daca vreti sa mergem (Lope)" care poate fi usor interpretat ... laugh.gif biggrin.gif blbl.gif

 

 

 

Comentariul ii era adresat in mod special lui Lope deoarece el a fost cu idee de a merge sa vedem cum e la Apasu....si tinand cont ca esti asa simpatic eu zic sa fii tu "Bebelusa" ...pe post de "Gainusa "...ce zici?? :) :P :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai am vorbit cu adda... e de acord sa fim amandoi doi bebelushi... Kawalore nu se supara i-am dat telefon sa o intreb, a zis ca bine ca scapa de belea!!!!

 

asa ca e postul liber de carcotash!!!! si eu trebuie sa imi las plete paru` mare!...

 

PS: wader daca vrei poti sa-mi spui "Gainusha mea" nu ma supar =)) tu m-ai vrut gainusha dar vezi sa nu se supere Lope pe tine ca pe el l-ai invitat prima data la o vaselina grafitata =))

 

PS2: wader... daca-mi spui "Gainusha mea", trebuie sa-ti zic si eu "Cocoshel mic!" ?...

 

 

 

 

 

 

Acum serios lume... sper ca stiti de gluma... pana acum nu am intalnit pe cineva sa nu tzina, dar chiar nu vreau sa glumesc cu cineva care nu tzine la gluma. pentru cine se ofenseaza... dati-mi un pm si imi cer scuze imediat. eu unul m-am distrat copios azi pe forum. si daca se rade de mine np nu ma supar. stiu ca in trafic si la nevoie suntem ca fratii si ne respectam reciproc, si asta conteaza. in rest mai facem si noi haz ca fara haz parca e mai amara viatza.

 

In seara asta vom tine toti cu Turcia, sa ne traiesti Hakan si multa bafta.

 

BOKS MACI TURKISH

 

In cinstea lui Hakan! Toti ghiaurii din Chopper Academy tin azi cu TURCIAAAAAAA!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Comentariul ii era adresat in mod special lui Lope deoarece el a fost cu idee de a merge sa vedem cum e la Apasu....si tinand cont ca esti asa simpatic eu zic sa fii tu "Bebelusa" ...pe post de "Gainusa "...ce zici?? :) :) :)

 

 

da rau se mai ataca wader....si cred ca stiu care e si problema...nu a prea fost implicat in jocul nostru si plange si el dupa un rol daca tot ce-l din razboiul stelelor nu l-a satisfacut total. :) hai nu te supara ca sunt bebelusha....sau ca erau posturile de carcotashi ocupate...uite s-a eliberat unul....e mai bine acu? :) mai esti suparat ca nu se joaca nimeni cu tine? :P

 

:) :D :D hai te rugam nu te supara :D :lol: :bier: :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

colegu' Kawalin,

abia astept sa te vaz "bebelush", asa, cum era "zanul" din reclama la banca transilvania

 

:P :) :) :) :)

 

 

PS

ma sabotara astia, taiara netul, mama lor de banditi... :)

 

Drace :lol: pentru replica cu zanul :) mai mai sa ma sucesc sa-mi schimb numele de pe forum in "zanul" =))

deci iti dai seama ce de "draci" o sa fie pe forumul lui larry... :D :D :D sa moara dusmanii nostri cu un singur i !!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drace :) pentru replica cu zanul :P mai mai sa ma sucesc sa-mi schimb numele de pe forum in "zanul" =))

deci iti dai seama ce de "draci" o sa fie pe forumul lui larry... :) :) :) sa moara dusmanii nostri cu un singur i !!!!!!!!!

 

 

:)

vorba cantecului: "am baietii da elita, da nimenea nu mi-e frica"

hai noroace

:)

 

 

PS

se supara careva pe aci? sau mi s-a parut mie?

pt accederea in club a noilor membri (da, e cu un singur i ), propun o perioada de "test" pe forum, pt a testa rezistenta la stres si la gluma, sub "atenta" indrumare a lui Kawalin si a onor subsemnatului :D (nu stiu cum ii zice "oficial", ca n-am avut ochelarii de limba engleza cand discuta Lope cu mine chestia asta la BRRC)

Editat de draku
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS

se supara careva pe aci? sau mi s-a parut mie?

pt accederea in club a noilor membri (da, e cu un singur i ), propun o perioada de "test" pe forum, pt a testa rezistenta la stres si la gluma, sub "atenta" indrumare a lui Kawalin si a onor subsemnatului :P (nu stiu cum ii zice "oficial", ca n-am avut ochelarii de limba engleza cand discuta Lope cu mine chestia asta la BRRC)

 

 

cine se supara nu mai posteaza...si cine nu tine la gluma ar cam trebui sa ne anunte. asa am stii si noi cu cine ne permitem si cu cine nu. oricum va fi mai funny :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...