Sari la conținut

Plimbare On&off


Angi
 Share

Postări Recomandate

Inca nu-i nimic sigur, dar eu as vrea sa ies sambata la o plimbare spre munte. Ma gandesc la drum de tara si/sau forestier. Nimic greu. Poate mai vine un prieten de-al meu cu SuperTenere, dar nici asta nu-i sigur. Vremea este un factor decizional important, adica daca ploua cade treaba. Mobrele enduro-touring s-ar potrivi cel mai bine plimbarii pe care mi-am propus-o. Nu am luat in calcul niciun traseu, ora de plecare sau loc de intalnire, deci totul este deschis discutiei. Daca sunteti interesati dati un semn :bigstar:

 

bafta

Editat de Angi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar: Concret. La ce traseu te gandesti?

Cum am mai spus, n-am nimic stabilit. Ma gandesc sa mergem spre munte si pe acolo vedem. Ori ca mergem spre Breaza-Campina si de acolo pe vreun forestier, ori ca o luam spre Cheia si de acolo pe coclauri, pe mine nu ma deranjeaza niciuna. Repet, nu-i nimic stabilit. Daca aveti alte trasee in orice alta zona, va ascult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu un traseu foarte fain si destul de lejer (de enduro touring) pe muntii Baiului, cu plecare din Busteni. Sunt cam 120km pana la Busteni, si inca vreo 30km pe munte (sau mai mult, depinde cat ne tine).

Dar acuma depinde pana la Busteni ce drum este. Eu unul m-as plictisi pe sosea 100km, deci ar trebui gasita o alternativa.

Daca vine amicul cu SuperTenere, vin si eu. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Inca nu stiu sigur ce program am sambata, ash vrea sa vin si eu cu lc4ule :D. Sa vad cum fac cu pregatirile de Paste.

 

Va rog sa postati pe parcurs daca se stabileste o ora/loc de intalnire de plecare pt sambata.

 

Merci si spor la job! mai unpic si avem cateva zile mai lejere! :whip:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...