Sari la conținut

Ulei Metabond 2t


Postări Recomandate

Traiasca gugle:

http://www.metabond.info/2tsin.htm (vezi acolo la comanda/contact)

 

Dar sa stii ca merge si cu unu mai ca cel de la OMV (exista si minerale si sintetice). Sau daca vrei ulei "reising", care e facut sa opereze in "forja" ncearca REPSOL - desi se gaseste greutz. Dar cu regimurile de mers specifice orasului, adica timpi de relanti lungi si desi - numai cat stai la semafor - nu zic de cazurile in care nu ai loc sa te bagi nici cu bicla, nu stiu daca merita. Doar daca vrei sa mergi des pe circuit.

SFAT: NU amesteca uleiurile - sub nici o forma mineral/sintetic, si preferabil chiar daca au aceleasi proprietati, nici macar producatorii intre ei - repet - preferabil. Termina mai intai uleiul din rezervor si sistem si baga altul dup-aia. Banuiesc ca pt moto din profil iti trebuie uleiul asta pe care-l cauti. Motorul tau din cate stiu are rezervoare separate de ulei si gaz, amestecul facandu-se pe traseu, pana la admisie.

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Salut, am vazut ca aveti nelamuriri cu uleiul 2T. Uleiul Metabond 2T il puteti achizitiona daca ma contactati telefonic la nr. de pe site. www.metabond.info :goodposting:

Livrare, oriunde in tara si strainatate. Prin mesagerie rapida sau Posta Romana.

Editat de soso1973
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...