Sari la conținut

1 Mai Vama Veche - Dobrogea


ianachim
 Share

Postări Recomandate

pentru cine nu are chef sa bata toata autostrada

 

plecare 6.00 mol intrarea pe autostrada

dus

giurgiu - bac - adamclisi - vama veche

intors

constanta - babadag - slobozia - bucuresti

 

in principiu enduro -touring

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ups! Nasol pentru tine...

Cum spuneam, eu raman pe 1 si 2 in 2Mai... Daca esti oricum hotarat sa faci tura asta, vin si eu dar numai pana acolo. Te las singur pe drumul de intoarcere. Da' esti baiat mare si te descurci tu... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cine nu are chef sa bata toata autostrada

 

plecare 6.00 mol intrarea pe autostrada

dus

giurgiu - bac - adamclisi - vama veche

intors

constanta - babadag - slobozia - bucuresti

 

in principiu enduro -touring

Salut,

 

Cu cit (km/h) mergi?

Cand vrei sa fii innapoi in Buc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne vedem maine deci!...

 

6 .10 plecarea

seara buna

 

 

sal

 

"plecaram" 5 si am ajuns 3

 

1. gs rosu a cedat "nervos" undeva pe la inceputul autostrazii.................. man totul ok? vorba lui voicu ---- nu o mai spala

2. incepator lasat in vama

 

 

in sfarsit

 

bucuresti a2 calarasi bac ostrov adamclisi negru voda si........................ bulgaria

 

 

DA am iesit pe la vama negru voda si am parcurs paralel cu granita prin 6 sate bulgare drumul pana la VAMA VECHE

 

tare faza

in vama NICI nu a meritat sa oprim

era ca in statia de METROU dimineata la 7

am alergat la constanta sa mancam

 

si am taiat.o pe drumul vechi de mare

harsova slobozia urziceni

 

650 km

13 0re pe drum

asfalt mai bun /mai prost

drum de tara

ceva pamant si piatra cubica

 

soare

nori

ploaie

merci pt companie baieti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoasa plimbarea Ianachim e ''maestru de calatorii'' daca o sa merge ti odata cu el o sa va comvinge ti.

:rusinica:

 

man lasa aplauzele si arunca ceva poze si pt amaratii care au muncit azi

merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

 

traseul din poza incepe dupa ce am iesit din A2 ca toata lumea stie autostrada

 

si am mers "inversceas"

 

 

marius

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Mda, tare ma tem ca de la spalat mi se trag toate...

Pur si simplu refuza sa sara de 90-100 Km/h!! De accelerat brusc nici vorba! Parca-i pe undeva un pitic rau care taie alimentarea pentru o clipa :rolleyes: . O data sau de mai multe ori, cum are si el chef... Si cu regularitate atunci cand dau de vreun hop pe drum. Indiferent de viteza... Plus ca in momentul cand face asta pentru prima oara, acul turometrului o ia razna si indica turatii astronomice. Nu am alta idee decat ca undeva este un nenorocit de contact imperfect sau un fir (aproape) intrerupt... Dar de unde dracu sa incep sa caut?? :rusinica: . Vreo idee cineva??

 

Ma bucur ca ati avut o tura frumoasa! Poate pana data viitoare ii dau de cap si merg si eu tot traseul cu voi... :blbl:

BAFTA !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Mda, tare ma tem ca de la spalat mi se trag toate...

Pur si simplu refuza sa sara de 90-100 Km/h!! De accelerat brusc nici vorba! Parca-i pe undeva un pitic rau care taie alimentarea pentru o clipa :rolleyes: . O data sau de mai multe ori, cum are si el chef... Si cu regularitate atunci cand dau de vreun hop pe drum. Indiferent de viteza... Plus ca in momentul cand face asta pentru prima oara, acul turometrului o ia razna si indica turatii astronomice. Nu am alta idee decat ca undeva este un nenorocit de contact imperfect sau un fir (aproape) intrerupt... Dar de unde dracu sa incep sa caut?? :rusinica: . Vreo idee cineva??

 

Ma bucur ca ati avut o tura frumoasa! Poate pana data viitoare ii dau de cap si merg si eu tot traseul cu voi... :blbl:

BAFTA !

 

pacat man

baga o intrebare la "zidu" super mester

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Mda, tare ma tem ca de la spalat mi se trag toate...

Pur si simplu refuza sa sara de 90-100 Km/h!! De accelerat brusc nici vorba! Parca-i pe undeva un pitic rau care taie alimentarea pentru o clipa :) . O data sau de mai multe ori, cum are si el chef... Si cu regularitate atunci cand dau de vreun hop pe drum. Indiferent de viteza... Plus ca in momentul cand face asta pentru prima oara, acul turometrului o ia razna si indica turatii astronomice. Nu am alta idee decat ca undeva este un nenorocit de contact imperfect sau un fir (aproape) intrerupt... Dar de unde dracu sa incep sa caut?? :laugh: . Vreo idee cineva??

 

Ma bucur ca ati avut o tura frumoasa! Poate pana data viitoare ii dau de cap si merg si eu tot traseul cu voi... :P

BAFTA !

 

Frumos traseul vostru .!!!

Vezi ca e posibil sa fie de la incarcare (releul regulator de tensiune) ...masoara cu un aparat ce tensiune iti baga in baterie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...