Sari la conținut

Inca Unu', Pe Timisoara-arad


ddcristi
 Share

Postări Recomandate

Salut all...

 

Azi, veneam de la Arad, si pe la intrarea in Timisoara dinspre Arad, cu vreo catziva km inainte de intrare, politie la greu, am vazut si cateva motoare parcate pe dreapta. M-am tot uitat, da' n-am vazut nimic pe acolo, niciun motor, nicio masina... Doar politie... din pacate politia nu m-o lasat sa ma opresc acolo, da' in oras i-am ajuns din urma pe cativa cu motoarele, care fusesera la accident. Am inteles ca a fost un baiat, cu un Suzuki ceva nou, de 600, vitezana... O scapat destul de ieftin, doar cu o mana rupta... Cam atata shtiu eu... shtie careva mai multe?

 

Cristi D.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut all...

 

Azi, veneam de la Arad, si pe la intrarea in Timisoara dinspre Arad, cu vreo catziva km inainte de intrare, politie la greu, am vazut si cateva motoare parcate pe dreapta. M-am tot uitat, da' n-am vazut nimic pe acolo, niciun motor, nicio masina... Doar politie... din pacate politia nu m-o lasat sa ma opresc acolo, da' in oras i-am ajuns din urma pe cativa cu motoarele, care fusesera la accident. Am inteles ca a fost un baiat, cu un Suzuki ceva nou, de 600, vitezana... O scapat destul de ieftin, doar cu o mana rupta... Cam atata shtiu eu... shtie careva mai multe?

 

Cristi D.

 

 

Eu am trecut pe acolo chiar cand a ajuns a doua ambulanta. Motorul nu era vitezana, era ceva naked alb, din cate am vazut eu, si nu cred ca era Suzuki. Totusi s-ar putea sa ma insel ca nu am vazut foarte bine, fiind in trafic. De oprit nu se putea opri ca erau o gramada de masini deja, dar am auzit pe geam ca vorbea un tip cu politia si le-a spus "Fata e bine, baiatul e........". Vreo 30 de metri mai departe pe baiat il puneau pe targa si era constient (misca picioarele si vorbea cu medicii). Nu am vazut nicio fata, probabil era prin multime. Cauza accidentului nu as putea sa o spun. Motorul era doar tarat pe dreapta si partea frontala intacta, deci nu cred ca a fost vorba de impact, mai repede a pierdut controlul sau a evitat ceva.

 

Ride safe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...