Sari la conținut

Www.sparkplugs.com


ssergiu_tuning
 Share

Postări Recomandate

Buna.Ati cumparat careva bujii de pe site-ul www.sparkplugs.com ??Daca da,va rog sa postati aici si sa ne informati(pe cei care inca nu stim)in legatura cu modalitatile de livrare,in caz ca se poate pe Romania.

Ca si un sub-topic ii mai rog pe cei care au cumparat de pe site-ul www.louis.de sa ne furnizeze informatiile cerute mai sus,dar desigur,adaptate.

Dupa parerea mea ar trebui sa existe pe acest site un topic in care sa fie scrise(la un loc) toate site-urile de pe care putem cumpara piese pentru scutere,impreuna cu informatii despre acestea.

 

Bafta,si sper ca nu v-am plictisit! :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna.Ati cumparat careva bujii de pe site-ul www.sparkplugs.com ??Daca da,va rog sa postati aici si sa ne informati(pe cei care inca nu stim)in legatura cu modalitatile de livrare,in caz ca se poate pe Romania.

Ca si un sub-topic ii mai rog pe cei care au cumparat de pe site-ul www.louis.de sa ne furnizeze informatiile cerute mai sus,dar desigur,adaptate.

Dupa parerea mea ar trebui sa existe pe acest site un topic in care sa fie scrise(la un loc) toate site-urile de pe care putem cumpara piese pentru scutere,impreuna cu informatii despre acestea.

 

Bafta,si sper ca nu v-am plictisit! :rusinica:

de pe louis eu mi'am comandat in italy. ai nevoie de carte de credit internationala. nu stiu sigur daca trimit in romania(mie imi convenea spre italy). de exemplu, de pe www.scooter-center.com ma costa undeva la 10-15 euro coletul spre italy.intra si acolo si vezi.da tu ai nevoie de o bujie?si doar acolo ai gasit?cauta macar ceva site din europa,cei din america nu iti trimit in romania,eventual prin altii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de pe louis eu mi'am comandat in italy. ai nevoie de carte de credit internationala. nu stiu sigur daca trimit in romania(mie imi convenea spre italy). de exemplu, de pe www.scooter-center.com ma costa undeva la 10-15 euro coletul spre italy.intra si acolo si vezi.da tu ai nevoie de o bujie?si doar acolo ai gasit?cauta macar ceva site din europa,cei din america nu iti trimit in romania,eventual prin altii.

 

Multumesc schumy89.Alte raspunsuri???Nimic???Ma asteptam totusi la cateva lamuriri din partea voastra, "colega" :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti sa incerci asta http://sparkplugs.co.uk/ , merge pe romania, card pe care sa nu scrie "valid only in romania". nu recomand.. sunt cat de cat scumpe. uite cat a fost la mine

Subtotal : 5.92

Delivery : 4.90

Tax VAT : 1.89

TOTAL : 12.71

si asta pt o bujie ngk iridium IX de dacie k e la fel k la scuteru meu :rusinica:. poate gasesti in ro mai ieftine :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti sa incerci asta http://sparkplugs.co.uk/ , merge pe romania, card pe care sa nu scrie "valid only in romania". nu recomand.. sunt cat de cat scumpe. uite cat a fost la mine

Subtotal : 5.92

Delivery : 4.90

Tax VAT : 1.89

TOTAL : 12.71

si asta pt o bujie ngk iridium IX de dacie k e la fel k la scuteru meu :rolleyes:. poate gasesti in ro mai ieftine :blbl:

 

Si eu ngk iridum vreau sa imi iau.Ai observat mari diferente la scuter,dupa ce ai montat-o(sa nu zic pus-o :kiss:) )?Dar la scuter nu trebuie sa fie diferita de Dacie,sa fie speciala pentru temperaturi mai mari? :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dimensiunile sunt aceleasi k la dacie.. la unele sunt la fel k la cielo.. nu trebuie sa fie pt temperaturi mari. iridiul are temp de topire la aproape 5000 grade. diferenta nu am observat niciuna dar cele normale mi le distrugea :rusinica:. bagam champion la 50 mii si in 500km nu mai mergeau bine. asa p asta o am de vreo 2k km si merge struna:). eu am si piston de 75 si poate k de-asta. sunt si de scuter speciale am vazut... dar dak merge asta de ce sa iau alta, plus k iridium ix e cea mai tare de pe piata la ora actuala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...