Sari la conținut

Santa Monica Mountains, California


Postări Recomandate

am zis sa nu ratez bimmerfest-ul 2008, asa ca am bagat 300 de mile in 2 zile pe ruta los angeles - santa barbara (coasta) - palmdale (desert) - los angeles (munti)

 

iata ce a iesit.

 

drumurile chiar tari, dar doar pe munte. pe freeways sunt ca dracu, 1000 de valuri ca in romania. am mers potolit, o singura data am trecut de 100mph sa vad ce poate k75'u - si nu prea poate sarmanul.

 

http://picasaweb.google.com/bavareze/LASan...rbaraPalmdaleLA

 

daca mai e cineva prin zona hai sa stabilim ceva pentru weekendul viitor.

 

ama.

 

ps: dupa cum se poate vedea, prioritate nu se acorda de fiecare data nici in america. numai ca inainte sa apuce sa curga tot uleiul din motor, deja erau pompieri si salvari la fata locului

 

ps2: tipu cu enduro chiar a urcat pana aproape sus dealul si apoi a intors in coasta si a coborat!!!! tare!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu is prin zona !! Culver City /Venice; si mai am un coleg (de camera chiar) motorist;

 

tu cam pe unde?

 

trebe sa ne intalnim. weekendul asta sunt insa plecat din LA, dar spatamana viitoare facem cumva....

 

 

referitor la poze: faine! am si eu cateva pe aceleasi drumuri; si in fata al Starbucks Palmdale... se pare ca-i singurul din oras :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragii mei, incep sa ma gandesc din ce in ce mai serios sa "mai dau si eu o tura" pe-acolo..... sunt inca in romanica, dar nu ar fi o problema sa ajung, pentru ca sunt rezident american....

 

mai puneti poze, va rog, e atat de frumos.... si, mai povestiti... :lol:

Nicole

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

misto..

as vrea si eu sa fiu frin zona aia dar din pacate sunt un pic cam departe..Platteville Wiscounsin:P

 

daca vrei sa vizitati frumosul stat wiscounsin - 630 339 6574 :lol:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am dat testul si am luat permiT (fara S) care e vlabil un an. cum imi fac timp ma duc la examen.

 

e ok weekendul viitor, poate bagam un bear moutain (pescuit???) ....

 

:lol:

 

eu lucrez in culvercity dar stau pe la lax.

 

da-mi un pm cu cell #

 

dragii mei, incep sa ma gandesc din ce in ce mai serios sa "mai dau si eu o tura" pe-acolo..... sunt inca in romanica, dar nu ar fi o problema sa ajung, pentru ca sunt rezident american....

 

mai puneti poze, va rog, e atat de frumos.... si, mai povestiti... :lol:

Nicole

 

te asteptam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...