Sari la conținut

BURSA LOCALA


ride2live
 Share

Postări Recomandate

VAND HONDA VFR,800CM,110CP,AN FABRICATIE 2000,STARE TEHNICA SI ESTETICA IMPECABILA,INMATRICULATA,CONSUMABILE NOI,MERITA VAZUTA,2000 EURO CONTACT:0747659782

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

VAND HONDA VFR,800CM,110CP,AN FABRICATIE 2000,STARE TEHNICA SI ESTETICA IMPECABILA,INMATRICULATA,CONSUMABILE NOI,MERITA VAZUTA,2000 EURO CONTACT:0747659782

 

pune si tu anuntu' pe bikeshop in plm, ca in Iasi nu ti-o cumpara nimeni...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VIND CASCA NOLAN N 84, PURTATA DE 2 ORI=CA NOUA, MARIME M,PRET 450 LEI FOARTE NEGOCIABIL.TEL 0745.848.205/IASI

 

Care ar fi ultimul pret...din ce am vazut pe net una noua e exact 450 RON.

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Nolan-N84-Leopard-N-Com/SubProducts/Nolan-N84-Leopard-N-Com-0001

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand casca LAZER marimea M, arata impecabil, purtata de pasagera cu cagula.

Pret: 300 lei sau schimb cu casca marimea XS in aceasi stare. Eventual daca este cazul diferenta din partea mea.

Tel. 0756535126

Bogdan

 

Lazer-ul s-a vandut. Am luat si alta casca xs (roz) :)).

Multumesc,

Asfalt uscat la toti colegii :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pune si tu anuntu' pe bikeshop in plm, ca in Iasi nu ti-o cumpara nimeni...

 

Crezi ca daca pui anuntul pe fiecare pagina noua de pe thread-ul asta o ai sa o vinzi? Cine cauta un motor se uita pe zeci de site-uri si mii de pagini. Cu spam-ul asta nu rezolvi nimic, doar arata cat de disperat esti sa o vinzi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crezi ca daca pui anuntul pe fiecare pagina noua de pe thread-ul asta o ai sa o vinzi? Cine cauta un motor se uita pe zeci de site-uri si mii de pagini. Cu spam-ul asta nu rezolvi nimic, doar arata cat de disperat esti sa o vinzi.

 

ma (cuvant jignitor),nu eu vand honda vfr.

 

uita-te mai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ORICUM NU TI-O VINDEAM TIE...CA TU ESTI EXPERT LA TRANTIT MOTOARE...APROPO CATE AI TRANTIT PANA ACUM 2 HONDA VTR PARCA...PASTREAZA IRONIILE PT TINE...

 

pai daca ti-o cumpar ce te-ntereseaza ce fac cu ea?

 

 

zi

 

ultimu pret 2700, o dai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma (cuvant jignitor),nu eu vand honda vfr.

 

uita-te mai bine

 

Stiu ma (cuvant urat), ti-am dat quote tie pentru ca aveai dreptate dar daca citeai mai bine iti dadeai seama ca nu vb de tine. Da vad ca tu esti cel mai p.i.z.do.s pe-aici si te iei in gura cu oricine din orice motiv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ma (cuvant urat), ti-am dat quote tie pentru ca aveai dreptate dar daca citeai mai bine iti dadeai seama ca nu vb de tine. Da vad ca tu esti cel mai p.i.z.do.s pe-aici si te iei in gura cu oricine din orice motiv.

 

 

e smardoi omu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ma (cuvant urat), ti-am dat quote tie pentru ca aveai dreptate dar daca citeai mai bine iti dadeai seama ca nu vb de tine. Da vad ca tu esti cel mai p.i.z.do.s pe-aici si te iei in gura cu oricine din orice motiv.

 

Daca ai dat quote mie si te-ai adresat la persoana a II-a, cum sa nu cred ca vorbeai cu mine?

 

Daca te-am facut bou deja te simti jignit si suparat ?:) De parca ai fi o floricica mica si ti-am rupt doua petale :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai dat quote mie si te-ai adresat la persoana a II-a, cum sa nu cred ca vorbeai cu mine?

 

Daca te-am facut bou deja te simti jignit si suparat ?:) De parca ai fi o floricica mica si ti-am rupt doua petale :))

 

 

boss, esti dur la critica. nimeni nu are ce sa iti fac. dar stii cum e in ziua de azi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...