Sari la conținut

Pentru Globettrotteri


Cavaleru
 Share

Postări Recomandate

1.

nu e free este la SCHIMB

dar romanii nu prea stiu ce este asta

2.

trebuie sa te inregistrezi si sa ai ceva "pareri" despre tine

3.

imi pare o loterie destul de mare

4.

stiu si eu pe cineva care a fost si intredevar oamenii sunt des ok

dar nu stii niciodata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt membru HC ( hospitalityclub.org ) din Decembrie 2005, am avut peste 30 de "guests" majoritatea din Europa (Germania Franta Letonia Bulgaria Polonia Italia). Sistemul functioneaza si inca foarte bine doarece cei inscrisi sunt in primul rand OAMENI. Nu am avut experiente neplacute. Le dadeam cheile de la apt parintilor mei , o harta si ii lasam sa cutreiere Bucurestiul pe timpul zilei, seara dupa serviciu ieseam cu ei un pic. Nu ma astept sa vii cu ruscacul in spate cu harta in mana, ghidul LonelyPlanet , aparat foto DSLR ...sa vii la furat in ROMANIA ;)

 

In toti acesti ani din nefericire nu am ajuns la nici macar unul din cei pe care i-am tinut la mine. "schimbul" nu este obligatoriu ! In martie am participat la o cursa moto la Serres (GR). Pentru prima data am apelat la HC si am dat peste o grecoaia super draguta , cu doi copii si o casa intr-o zona superba (sus in varful muntelui). Pacat ca era nitel cam departe de circuit, dar ma ducea ea cu masina. Mi-a pregatit salata cu adevarat greceasca, cu toate ingredientele iar la sfarsit mi-a facut cadou o cutie de AKANES (prajitura traditionala a Macedoniei - denumirea provinciei din nordul Greciei)

 

Comment-urile si feedback-urile sunt f importante , lipsa lor nu este "un factor eliminatoriu".

 

Pentru alte detalii , va stau la dispozitie pe PM

Editat de tuningboy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...