Sari la conținut

Filtru Aer Jet Force


_andrei_
 Share

Postări Recomandate

scuterul este un peugeot jet force c-tech '06. stie careva dintre voi daca merge montat la carbul original si alt filtru de aer decat cel de origine? daca da, ce marca, tip, fel, de unde poate fi luat.... etc.

 

multam

Editat de AndreiC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge orice filtru sport,dar admisia originala e dintr-un cauciuc moale si cu un filtru conic,carburatorul va bate in orice directie,pt ca filtrul original era prins de variator si astfel fixat.Incearca si tu o admisie sport

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am avut si filtru sport montat pe el insa la jegalalul din 'curesti a doua zi era varza... mi-ar fi trebuit ceva mai protejat nitel de "intemperii"... deci cred ca am sa raman pana la urma la cel original. aveti idee cati bani e unul nou?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am avut si filtru sport montat pe el insa la jegalalul din 'curesti a doua zi era varza... mi-ar fi trebuit ceva mai protejat nitel de "intemperii"... deci cred ca am sa raman pana la urma la cel original. aveti idee cati bani e unul nou?

 

Incearca un filtru malossi,dar care are un capac de protectie deaspura,nu e direct expus buretele.Costa aprox130 ron din ce stiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea ii ca dak iti pui filtru sport iti gati motoru si nah bagi praf cu galeata mai ales in romania ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...