Sari la conținut

Accident Calea Mosilor 16.05.2008 Ora 15:00


onixutzu
 Share

Postări Recomandate

Are cineva mai multe detalii despre accident? cand am trecut el pe acolo nu mai era decat scuteru shifonat rau de tot si dacia care era praf in bot....rog pe cei care au detalii mai multe sa ne lamureasca ...

si eu am trecut pe acolo, stau la 50 de metri de locul accidentului, dar, la blocurile din spate

asa am vazut si eu, scuterul sifonat si infipt, parea, intre 2 masini parcate si dacia pocnita bine in bot........

dupa cum arata locul accidentului si dupa urmele si resturile de pe jos, cred ca scuteristul a fost de vina.....cred ca iesea de pe corbeni in mosilor unde avea cedeaza trecerea si obligatoriu la dreapta, iar masina pare-se ca venea dinspre carol spre obor.......scuteristul, inca o data spun, este doar interpretarea mea, nu stiu nimic sigur, e posibil sa fi ignorat obligatoriu la dreapta si sa se fi strecurat printre masinile blocate inainte de semaforul de la mosilor - carol pentru a face stanga pe mosilor sau a o lua inainte, printre blocuri........probabil nu s-a asigurat suficient cand a iesit dintre masini si dacia l-a luat in plin......cam asa am tras eu concluziile.......cert este ca ambulanta inca mai era acolo si la ora 17:00, cand am trecut eu.........oare mai traieste scuteristul?

Editat de bogdanawo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era cineva cu motoru acolo ....si ink unu care facea poze dar cred k era de la politie ... cu 2 minute inainte iesisem de pe corbeni si nu era nimic si dupa 2 min am plecat cu un prieten cu masina si erau resturi pe jos cioburi si bucati din scuter si dacia undeva langa trotuar .. deci cineva a fost acolo cu motorul dar se pare ca nu este sa ne dea mai multe amanunte ... :rolleyes: :( :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...