Sari la conținut

HELOOO scuterisi MOPEDISTI :) hai la mareeee


cristigeo69
 Share

Postări Recomandate

Salut baietzi si fete...pe 24 IUNIE intrunire la mare 'SEA RIDERS' :banana: eu am un moped dala mai noutz(2004)PEUGEOT-badsi...fuge 60-65km am avut o gliera cba(moto de piaggioTUNATA :blbl: )fugea tot kam la fel dar am schimbat-o k asta e mai mare un pik :blbl: !!!!

CONLUZIA!eu am mai mers la brasov si la mare(si in alte partzi fara okazii speciale) anu trecut si anu asta decat pana la ploiesti :finger: ..deci stiu sa merg k merg de 3 ani :finger: ...DAKA vretzi KRE vretzi...sa il am coleg de asfalt :what: &apoi akolo...k eu ma duk singur :blbl: pretena mea nu mere..k nu o lasa PENSIONARII(bine dak se ofera alta fata nu se supara NIMENI am saua FFFF.MARE&cortul incapator :blbl: & (gaska de anu trecut kre am fost s-a kam spart si nu am cu cine merge ORIKUM eu ma duk singur daka nu mere nimeni...care avetzi mopede..scutere si sa mearga MAKAR 50km/H sau sa stea cu 60 dupa mine :laugh: & sa fitzi SIGURI pe ele...e totul k

toata distractzia tzine 3 zile...eu mai stau MAKAR 1 zi 2 dak e vremea frumoasa(dak nu plek duminika dimineatza)..ca doar nu bat atatzia km pt. in week aku depinde si de bani :blbl:

astept nebuni k si mine cu propuneri..de fapt dak meretzi...OK ajunge cu palavrageala...pe mine ma gasitzi pe yahoo messenger:cristigeo69 sau la tel:0766.614.995 sau 0740.062.881

astept sa vb.la tel pe yahoo sau pe forum mesaje!!!

BAFTAAAAAAAAAA!!!! :cheers: :lol:

 

era sa uittt:intrarea este 150.000!!camparea este in camping la pescarus(mamaia-navodari)& de restu va descurcatzi facetzi-va si voi un calcul& vedetzi catzi bani va trebe...ETC...BYEEEEE :finger:

Editat de cristigeo69
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...