Sari la conținut

Accident Norocos....


Haurar
 Share

Postări Recomandate

daca tot l-ati dibuit...de ce sunteti fetze palide si nu i-o coaceti intr-un fel sau altul...m-ar bucura enorm sa vad pe topic scurt "S-A REZOLVAT!" si atunci am sa inteleg, nu trebuie mai multe explicatii incriminatorii... :D

 

PS: un amic, nu dau nick-ul, a fost trantit de un bou si ala a facut scandal si dupa aia a fugit...si probabil ca nu se astepta sa vada un pumn ce trece prin geam direct la el in moaca si nici ce a urmat mai departe, pacat ca pana la urma tot a reusit sa fuga...vai de curuu lui...asta e...inca e legea puuulii in romania, ne-o facem noi daca altcuiva nu-i pasa... :crack: :lol: :lol:

Editat de KristaKe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Haurar, seamana cu BMW-ul de care ai nevoie? pune tu niste poze cu modelul...

nu de alta, dar ieri pe Mihai Bravu uitandu-ma la masinile care treceau am vazut un BMW verde, genul celui din pozele mele, cu numere de strainezia(de asta sunt sigur)...din pacate nu sunt sigur de numarul exact, dar avea CC xxxx XX :crack:

daca este vazut de mai multi si de mai multe ori, inseamna ca este roman si se poate da de el...

scuze daca m-am inselat, incerc sa fiu de ajutor :lol:

post-18188-1211965347_thumb.jpg

post-18188-1211965352_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact tipul acela de BMW era..ca era seria 5 sau 7 nu pot zice , dar sigur model asa era....Cat despre ce o sa-i fac , intai il gasesc si pe urma avem noi ac de cojocul lui.... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact tipul acela de BMW era..ca era seria 5 sau 7 nu pot zice , dar sigur model asa era....Cat despre ce o sa-i fac , intai il gasesc si pe urma avem noi ac de cojocul lui.... :lol:

BMW M5 1993, verde, cum am zis nu am putut sa-i vad tot nr. dar era de strainezia si cu CC... la inceput, deci 99% el era, asa ca e roman si poate fii gasit.

eu cum am vedere spre Mihai Bravu, mai stau si ma uit la masini/moto care trec, in timp ce incalzesc ciorba in bucatarie :lol:, daca il mai vad, ii arunc un mare borcan cu bulion pe masina, sper sa-l nimeresc :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dau si eu de veste in caz ca-l vad... stau in apropiere.

 

Precum pantoful miresei.... pot sa-ti aduc o oglinda in schimb?

 

Nu-mi spune ca te dai de partea noastra :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma dau de partea vostra doar in cazurile astea.... daca loveste si pleaca...

Treaba cu lichidul am incercat-o... nu da rezultate prea bune :crack:)

Imi place mai mult treaba cu oglina, insa nu prea reusesc sa ramana la mine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...