Sari la conținut

Consiliere Moto


augustyn
 Share

Postări Recomandate

salutare fratilor!am si eu o rugaminte si anume sa ma sfatuiti in legatura cu un zxr 750,model j din 91,daca e bine sa il cumpar si la ce sa ma astept(defecte si ce bube pot aparea in timp,dar si daca sant rezolvabile si in ce bani) multam frumos!si va astept la bere.pe bucuresti! :D :crack: :D :lol: :kiss: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

modelul a acela cu mult contestata racire a partii superiioare a motorului(care e defapt absolut inutila ca dovada ca in 93 sa scos si a aparut ram airul)

motocicleta stabila puternica daca nu cumva e restrictionata la 100 hp in cazul asta noile 600 sunt mai rapide

repet motor foarte stabil frane bunicele iar cat despre fiabilitate nu sunt probleme..e campioana in anduranta si asta spune multe

daca o cumperi nu cred ca vei fi dezamagit

motorul trage puternic iar dupa 8mii se deschid portile iadului :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

modelul a acela cu mult contestata racire a partii superiioare a motorului(care e defapt absolut inutila ca dovada ca in 93 sa scos si a aparut ram airul)

motocicleta stabila puternica daca nu cumva e restrictionata la 100 hp in cazul asta noile 600 sunt mai rapide

repet motor foarte stabil frane bunicele iar cat despre fiabilitate nu sunt probleme..e campioana in anduranta si asta spune multe

daca o cumperi nu cred ca vei fi dezamagit

motorul trage puternic iar dupa 8mii se deschid portile iadului :D

multam frumos de detalii.ea are ceva probleme,cum ca tre schimbate semeringurile furcii,si carburatoarele probabil sincronizate.te astept la o bere! :crack: :lol: :lol: id ul meu e gustybart ca sa vb mai multe. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...