Sari la conținut

Road Patrol Bikers Festival 2008


emil_rpt
 Share

Postări Recomandate

ma poate ajuta si pe mine cineva cu o harta mai exacta?

eu vin cu masina prin lugoj si in timisoara tb sa recuperez doua prietene de langa bisericuta din spatele fabricii de bere si abia apoi merg la intalnire.

10x

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma poate ajuta si pe mine cineva cu o harta mai exacta?

eu vin cu masina prin lugoj si in timisoara tb sa recuperez doua prietene de langa bisericuta din spatele fabricii de bere si abia apoi merg la intalnire.

10x

 

 

daca prietenele tale-s din TM , atunci nu-i bai . pe calea Lipovei , tot inainte , iar la iesire din comuna Dumbravita la dreapta . de la sosea se vede padurea unde e '' scandalul ''.

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni,

Eu sunt incepator si nu am mai participat la acest festival, asa ca nu stiu nimic despre el iar din toate informatiile pe care le-am citit (aici pe site, pe site-ul roadpatrol.ro si pe afisele din oras) nu mi-am putut face o imagine clara despre ce eveniment e vorba unde se tine. Am inteles ca la iesirea din Dumbravita. Ok, dar:

- Unde anume, pe stanga, pe dreapta, la strada sau trebuie sa mai merg 2-3km?

- Ce este in locatia respectiva? Camp, restaurant, terasa, ...?

- Care este programul, pe zile (13 - 15 iunie)? Daca vin la 06:00 de dimineata gasesc vreo miscare prin zona, sau vin ca tot omul la ora .... nu stiu care?

- Este loc de parcare? Daca vin cu masina, am unde sa o parchez?

- Ce intra in pretul biletului?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumbravita e o suburbie a Timisorii , pe drumul spre Lipova . daca nu gasesti , poti intreba pe oricine din Timisoara ca o sa te indrume .

o tzuicomicina de pruna din zona de la voi ar fi bine primita :crack:

:bounce: As fi vrut sa merg si eu cu drag, dar seful si munca asta in constructii ma omoara cu timpu liber in sezon .Bad luck.... :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Am batut 600 km pe drumuri rupte si ploaie sa merg la Timisoara. Era prima data cand cand ajungeam la intalnirea moto de aici si sincer... asteptarile au fost mult prea mari.

Nu am avut ce sa remarc...dezorganizare generala, concerte slabe si cateva personaje caraghiase care au animat atmosfera in timpul concursurilor.

De data asta zicala "tot Banatu-i fruncea" nu a mai functionat. Va recomand cu caldura un schimb de experienta cu baietii de la Cluj.

 

succese

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni,

Eu sunt incepator si nu am mai participat la acest festival, asa ca nu stiu nimic despre el iar din toate informatiile pe care le-am citit (aici pe site, pe site-ul roadpatrol.ro si pe afisele din oras) nu mi-am putut face o imagine clara despre ce eveniment e vorba unde se tine. Am inteles ca la iesirea din Dumbravita. Ok, dar:

- Unde anume, pe stanga, pe dreapta, la strada sau trebuie sa mai merg 2-3km?

- Ce este in locatia respectiva? Camp, restaurant, terasa, ...?

- Care este programul, pe zile (13 - 15 iunie)? Daca vin la 06:00 de dimineata gasesc vreo miscare prin zona, sau vin ca tot omul la ora .... nu stiu care?

- Este loc de parcare? Daca vin cu masina, am unde sa o parchez?

- Ce intra in pretul biletului?

Pana la urma am gasit locatia, din a doua incercare. Prima data am cautat-o la Stejarul Fermecat. Este la iesirea din Dumbravita, la dreapta, in padure dupa Stejarul Fermecat. In locatia respectiva era sa zicem o poienita, deci nu camp, restaurant, terasa, etc. Loc de parcare pentru masini, nu exista, doar daca iti parcai masina pe drumul de pamant care merge pe langa padure. In pretul biletului banuiesc ca intra posibilitatea de a vedea concertele organizate.

 

O fi fost Bikers Festival, dar parca nu a fost gandit pentru toti biker-ii. Am avut impresia ca intalnirea a avut un anumit specific, lucru pe care nu l-am stiut si m-am simtit efectiv in plus la acest festival. Parca nu era locul meu acolo, cu motorul meu de enduro. Nu cred ca am stat mai mult de o ora. Sau poate nu am picat eu la momentul potrivit (vineri pe la ora 17:30).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...