Sari la conținut

Intrunire Oradea


Postări Recomandate

Salut prieteni, stie cineva informati despre aceasta intrunire:

 

IUNIE

 

- 30 mai-1 iunie 2008

 

* Eveniment: Intrunire moto

* Locatie: Oradea

* Organizator:

 

Eu nu! si rog AMR-ul sau UCMR-UL sa se sesiseze pentru a ne anunta si pe noi, cei din spatele calculatoarelor, daca are rost sa batem drum pina la Oradea

 

Ar fi trebuit ca pina acum sa apara un topic cu aceasta intrunire cum de altfel se obisnuieste inainte de toate intrunirile bine organizate.

 

Multumesc de intelegere :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apoi mai oameni buni,

daca pana astazi ca-i miercuri n-a zis nime nika se intzelege ca nu prea cred sa fie.

 

ca de era se anunta cum se face pe la noi, sau cel putin anu' trecut ashe o fost.

 

dara mai rabdati pana saptamana viitoare ca noi ne-am anuntat.

 

Alea bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca unu' care roaga pe cineva din organizare sa dea un detaliu...si daca nu se tine,macar sa se scrie cu litere mari si ingrosate,ca alti oameni se streseaza daca sa mearga la Oradea vineri dupa-masa sau nu...mersi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci se pare ca am avut dreptate in constatare, nu se mai tine, dar de ce ... nu a zis nimeni nimic pana acum? Am prieteni car merg la Oradea ca se tine intrunire! o sa fie rau surprinsi cand vor vedea ca nu se mai tine.

Asa ca va rog postati un nou topic cu litere mari si anuntati si Tara ce se intimpla.

 

{Cluj - tinete ca venim...}

 

Respect :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne tinem ne tinem,

 

berea-i la rece , tuica-i la fel, mancarea inca n-am dus-o nu de alta dar e cam cald si vrem sa fie proaspata.

 

in rest totu-i rezolvat.

doar voi nu sunteti inca aici dar si asta are o rezolvare cand va puneti pe drum

 

respect si va asteptam.

 

PS . eu o sa fiu la poarta ala din dreapta spate.

 

:crack:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat pe comunitati regionale si am gasit asta: Am vorbit cu organizatorul de anul trcut si va pot spune sigur ca nu se va organiza nici o intilnire la Oradea in data de 30.05-1.06.2008 ,semnat Tman. Asadar, se pare ca... anul acesta am inceput sezonul moto cu stangul. O-m trai si o-m vedea cum se va incheia.

Editat de Eddy Metal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...