Sari la conținut

Intalnire Fz-risti


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

tot n-am reusit sa ii dau de cap franei. a ramas tot in service, cel mai devreme o sa fie gata sambata. deci n-am cum sa vin sa ne vedem. asa ca o sa plec la mare si vin duminica. ne vedem la urmatoarea intalnire; poate-mi fac si carena si apripa pana atunci.

 

OK, :crack: poate data viitoare ..........drum bun si asfalt uscat

 

 

OK, a venit si ziua de vineri zi cand posesorii de Yamaha FZ se intalnesc la Academia militara(Eroilor) la ora 21.

Cred si sper ca vom fii cati mai multi, daca nu poate data viitoare. :friends: :banana: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ok pentru mine.

 

Bai nene ce m-ai incurcat :friends:

Ai sa-mi dai o bere ca m-am contrazis cu un om ca e meciu la 21.45 si am pierdut pariul :crack:

Drama !

 

Ce e insa mai dramatic ca trebuie sa urmarim meciul pe uscat :bounce:

Hai sa o facem la 15 ... ca azi e vineri si e zi scurta la work :banana:

 

Glumeam. Incerc sa fiu cuminte la meci .

Dar daca vin doar 3 motociclisti eu zis ca mai bine anulam !

 

Ce spuneti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nene ce m-ai incurcat :peace:

Ai sa-mi dai o bere ca m-am contrazis cu un om ca e meciu la 21.45 si am pierdut pariul :D

Drama !

 

Ce e insa mai dramatic ca trebuie sa urmarim meciul pe uscat :P

Hai sa o facem la 15 ... ca azi e vineri si e zi scurta la work :blink:

 

Glumeam. Incerc sa fiu cuminte la meci .

Dar daca vin doar 3 motociclisti eu zis ca mai bine anulam !

 

Ce spuneti ?

 

 

Stii cum este daca azi o sa fim trei data viitoare o sa fim 10 sau mai multi. Iceputul este greu, macar sa facem ceva poze sa punem pe net ca dupa starnim noi si pe altii

 

OK, :crack: poate data viitoare ..........drum bun si asfalt uscat

 

 

OK, a venit si ziua de vineri zi cand posesorii de Yamaha FZ se intalnesc la Academia militara(Eroilor) la ora 21.

Cred si sper ca vom fii cati mai multi, daca nu poate data viitoare. :friends: :banana: :bounce:

 

 

 

 

QUOTE (Fanel @ Jun 13 2008, 12:35 PM) *

Bai nene ce m-ai incurcat smile.gif

Ai sa-mi dai o bere ca m-am contrazis cu un om ca e meciu la 21.45 si am pierdut pariul smile.gif

Drama !

 

Ce e insa mai dramatic ca trebuie sa urmarim meciul pe uscat smile.gif

Hai sa o facem la 15 ... ca azi e vineri si e zi scurta la work tongue.gif

 

Glumeam. Incerc sa fiu cuminte la meci .

Dar daca vin doar 3 motociclisti eu zis ca mai bine anulam !

 

Ce spuneti ?

 

 

 

Stii cum este daca azi o sa fim trei data viitoare o sa fim 10 sau mai multi. Iceputul este greu, macar sa facem ceva poze sa punem pe net ca dupa starnim noi si pe altii

 

 

tot n-am reusit sa ii dau de cap franei. a ramas tot in service, cel mai devreme o sa fie gata sambata. deci n-am cum sa vin sa ne vedem. asa ca o sa plec la mare si vin duminica. ne vedem la urmatoarea intalnire; poate-mi fac si carena si apripa pana atunci.

 

 

 

 

QUOTE (Fanel @ Jun 13 2008, 12:35 PM) *

Bai nene ce m-ai incurcat smile.gif

Ai sa-mi dai o bere ca m-am contrazis cu un om ca e meciu la 21.45 si am pierdut pariul smile.gif

Drama !

 

Ce e insa mai dramatic ca trebuie sa urmarim meciul pe uscat smile.gif

Hai sa o facem la 15 ... ca azi e vineri si e zi scurta la work tongue.gif

 

Glumeam. Incerc sa fiu cuminte la meci .

Dar daca vin doar 3 motociclisti eu zis ca mai bine anulam !

 

Ce spuneti ?

 

 

 

Stii cum este daca azi o sa fim trei data viitoare o sa fim 10 sau mai multi. Iceputul este greu, macar sa facem ceva poze sa punem pe net ca dupa starnim noi si pe altii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor.

 

Si eu tot cu un FZS 600. Nu vreti voi mai bine sa ne vedem maine, la un pranz, ceva? Ca poate bem si noi o bere ceva la meci. In plus eu imi scot motorasul din garaj maine dimineata ca a fost cam tras pe dreapata. Am mers mai mult cu V-strom-u' intre timp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor.

 

Si eu tot cu un FZS 600. Nu vreti voi mai bine sa ne vedem maine, la un pranz, ceva? Ca poate bem si noi o bere ceva la meci. In plus eu imi scot motorasul din garaj maine dimineata ca a fost cam tras pe dreapata. Am mers mai mult cu V-strom-u' intre timp.

 

Nu stiu cati mai pot vedea acum ca o reprogramam si sa nu vina diseara degeaba.

Cine poate sa vina diseara ok, Eu voi fii acolo doar o ploaie dinaia crunta sa ma opreasca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dc sa anulam doar trebuie sa dau berea :crack:

 

In orice situatie trebuie data !

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari tuturor....haide-ti sa ne cunoastem mai bina sa facem si noi o intalnire sambata viitoare pe la 10 la academie, ce ziceti ????.....sau sa cadem toti deacord asupra unei ore sau locatii.. stabilim un traseu sau stam la barfe

 

Am fost doar trei prezenti la intalnire........sa punem la socoteala ca a fost si meciul si ca intr-o zi vom fii mai multi. Si cateva poze :

 

 

 

INTALNIREFZ-risti001.jpg

INTALNIREFZ-risti002.jpg

INTALNIREFZ-risti003.jpg

INTALNIREFZ-risti004.jpg

INTALNIREFZ-risti006.jpg

INTALNIREFZ-risti007.jpg

INTALNIREFZ-risti008.jpg

INTALNIREFZ-risti009.jpg

INTALNIREFZ-risti010.jpg

INTALNIREFZ-risti011.jpg

 

Am mai stabilit una pe 20 iunie 2008 tot la Academia militara(eroilor) la ora 19,00

 

Am mai stabilit una pe 20 iunie 2008 tot la Academia militara(eroilor) la ora 19,00

 

Am fost doar trei prezenti la intalnire........sa punem la socoteala ca a fost si meciul si ca intr-o zi vom fii mai multi. Si cateva poze :

 

 

 

INTALNIREFZ-risti001.jpg

INTALNIREFZ-risti002.jpg

INTALNIREFZ-risti003.jpg

INTALNIREFZ-risti004.jpg

INTALNIREFZ-risti006.jpg

INTALNIREFZ-risti007.jpg

INTALNIREFZ-risti008.jpg

INTALNIREFZ-risti009.jpg

INTALNIREFZ-risti010.jpg

INTALNIREFZ-risti011.jpg

 

Am mai stabilit una pe 20 iunie 2008 tot la Academia militara(eroilor) la ora 19,00

 

Am mai stabilit una pe 20 iunie 2008 tot la Academia militara(eroilor) la ora 19,00

. Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost faina intalnirea!

O sa merg si la cealalta daca o sa fiu disponibil !

Oricum avand in vedere ca a fost meci si e campionat european, in final tot la meci am ajuns :cheers: in Piatza Constitutiei !

 

Poate iesim mai multi !

 

Success ! si tot inainte !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai stabilit una pe 20 iunie 2008 tot la Academia militara(eroilor) la ora 19,00

 

.

 

Salut,

parerea mea este sa fixam aceasta intalnire intre luni si joi deoarece e vara si de vineri seara pana duminica seara mai plec la mare sau la munte (incerc sa evit weekendul in Bucuresti)

Eventual in seara asta sau miercuri, la arc.

Editat de Ceapa, The
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci, ceapa, unde ne vedem in seara asta?

eu sunt la munca pana la 6, undeva in zona carrefour orhideea. academia militara works for me.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super marfa intalnirea :) , multumiri organizatorului si participantilor :bigstar: .

Da e o idee buna cu mutatul ei in timpul saptamanii ( luni - joi) , dar cred ca nu ar trebui amestecata cu intalnirea de la arc.

Data viitoare mai multe poze :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci, ceapa, unde ne vedem in seara asta?

eu sunt la munca pana la 6, undeva in zona carrefour orhideea. academia militara works for me.

salut,

mie mi-ar fi mai usor in zona mihai-bravu - stefan cel mare, alba iulia, unirii, daca nu, atunci ramane academia militara de la eroilor...pe la 6:15?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

parerea mea este sa fixam aceasta intalnire intre luni si joi deoarece e vara si de vineri seara pana duminica seara mai plec la mare sau la munte (incerc sa evit weekendul in Bucuresti)

Eventual in seara asta sau miercuri, la arc.

 

 

Haide-ti sa facem un efort si na vedem vineri toti cei care pot si au scris pe aici, in ideea de a fii mai multi si sa putem stabilii ""fata in fata si din gura in gura nu de la butoane"" o zii si o ora in care putem marea majoritate.

Cred ca daca incepem sa mutam ziua si ora cam in fiecare zi nu stiu ce o sa mai iasa ......... poate nu pot toti sa stea pe forum si sa citeasca tot, unii poate au prins ideea ca vineri ne vedem la academia militara si deja au "setata" ora asta.

Te rog mult si va rog mult nu o luati ca pe o impunere din partea mea, ci doar vreau sa stabilim ceva clar, sa ne obisnuim cu intalnirile, sa stim ca ne putem vedea si discuta pe aceasi tema si nu numai iar cand incepem sa ne inchegam putem face orice oriunde si oricand in limita legii si a bunului simt.

Multam pentru intelegere si asfalt uscat............ :cheers:

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

mie mi-ar fi mai usor in zona mihai-bravu - stefan cel mare, alba iulia, unirii, daca nu, atunci ramane academia militara de la eroilor...pe la 6:15?

 

 

works for me.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

works for me.

 

atunci pentru cei ce nu pot ajunge vineri dar vor sa ii cunoasca pe ceilalti fz-isti,sau pot ajunge si vineri si azi, eu ma intalnesc cu metal_heart la academia militara de la eroilor azi la 18:15

 

asfalt uscat sa avem

Editat de Ceapa, The
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atunci pentru cei ce nu pot ajunge vineri dar vor sa ii cunoasca pe ceilalti fz-isti,sau pot ajunge si vineri si azi, eu ma intalnesc cu metal_heart la academia militara de la eroilor azi la 18:15

 

asfalt uscat sa avem

 

 

Cine poate si vrea sa vorbim pe mess asta este adresa mea vf_daniel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma puteti contacta la adresele mele nenumarate scrise in profil ...

Nu fac politici antitrust pe messengere :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vineri o sa fac prezenta. Dar vad ca se discuta pe doua forumuri , hai sa le unim , si sa stabilim pentru vineri unde trebuie facuta prezenta. La academie sau la Pirania.

Sincer as propune Academie dupa care sa mergem la Pirania . Vedem si noi motoarele fumam o tigare si la 8 suntem la Pirania.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am gasit vro' 3 !

Unu cu fete , unu cu baieti si unu cu motociclete !

 

Oricum votez sa ne vedem intai la academie , ca asa e fun !

Editat de Fanel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am gasit vro' 3 !

Unu cu fete , unu cu baieti si unu cu motociclete !

 

Oricum votez sa ne vedem intai la academie , ca asa e fun !

 

 

Da ramane la Academia militara(eroilor) ora 19,00 dupa care stabilim ce si cum facem.

Legat de cele trei topicuri erea nevoie sa deschidem pe mai multe fronturi mai ales cel de la fete pentru ca ele mai multe acolo discuta si erea prea putin probabil sa le captam atentia cu un topic unde se uita aproape numai baieti.

Iar de cel cu :cheers: :) ""domnilor aratati-va sculele"" erea deja cand am luat hotararea sa facem o intalnire iar majoritatea posesorilor de FZ scriau sau scrisesera acolo si ca atare trebuia sa vim vazuti si de catre ei.

 

ASA CA RAMANE CA REPER GENERAL SI CA LOC DE INTALNIRE PENTRU TOTDEAUNA ACADEMIA MILITARA.

Va multumesc si ne vedem acolo in fiecare vineri la ora 19,00

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, ramane valabil si pentru vineri. azi am fost si m-am intalnit cu Ceapa. in timp ce stateam de vorba, au mai trecut vreo doua Fazere dar nu s-au oprit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...