Sari la conținut

Yamaha Maxster 125 Si 150 Posesori


Sylver_dj
 Share

Postări Recomandate

Am deschis acest topic sa vedem daca sunt ceva utilizatori a acestui model de scooter si sa schimbam cateva pareri despre el...

Ce pot sa zic este ca am si eu unul de 150cmc si imi place mult, ideea este ca mai mult de 105 la ora nu am prins cu el, si ma intreb oare atata poate max sau o fi limitat? In rest mi se pare foarte stabil, si noh nu poti sa il compari cu un motor, asa ca in curbe nu prea se descurca bine, nu prea poti sa te inclini cu el, esti in pericol, si trebuie sa incetinesti...De consum, mie imi arde undeva la 3.5 4 litrii, acum conteaza si cum mergi cu el...

 

va astept, sunt curios...sa vedem cati sunt ca cica de la RAR mi-au zis ca sunt singur in judetul HD cu asa ceva... O fi ce sa zic... :) post-38185-1213016039_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am deschis acest topic sa vedem daca sunt ceva utilizatori a acestui model de scooter si sa schimbam cateva pareri despre el...

Ce pot sa zic este ca am si eu unul de 150cmc si imi place mult, ideea este ca mai mult de 105 la ora nu am prins cu el, si ma intreb oare atata poate max sau o fi limitat? In rest mi se pare foarte stabil, si noh nu poti sa il compari cu un motor, asa ca in curbe nu prea se descurca bine, nu prea poti sa te inclini cu el, esti in pericol, si trebuie sa incetinesti...De consum, mie imi arde undeva la 3.5 4 litrii, acum conteaza si cum mergi cu el...

 

va astept, sunt curios...sa vedem cati sunt ca cica de la RAR mi-au zis ca sunt singur in judetul HD cu asa ceva... O fi ce sa zic... :P post-38185-1213016039_thumb.jpg

daca iti merge 105 inseamna ca este limitat.

il ai de nou sau sh?

daca ii nou scoate`i limitarea dupa rodaj!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SI eu cred ca e limitat scuterul tau. Al meu tot de 150 cc este si se duce in 120 lejer, nu am apucat sa ii dau mai mult ca nu am unde, poate doar noaptea. Eu am pe bord viteza max 160

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! eu am un majesty 125 :cheers:..sunt foarte multumit de el...e in 4t....daca vrei dami un pm cu id tau de mess ..mai vorbim

 

Sylver _dj daca vrei dami pm cu id tau de mess

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...