Sari la conținut

Excursii Cu Scuterele Prin Tara


Vespa Vintage 70'
 Share

Postări Recomandate

ninja draga ,tu ai mers cu un scuter de 125 vreodata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...
Sincer am mers pe niste scutere da cred ca pe ala de 125 nu mi-am permis....

de ce era prea rapid pentru tine? :angry:

mah, va urez succes si sa veniti intregi acasa...

Tu ce te bagi in seama mah...? :) Ai mers vreo-data pe un motor?

mah tu ai niste mici probleme; daca ai fi inteles substratul frazei:"prea rapid pt tine", ai fi inteles ca era o gluma, pt ca, din cate stiu eu, ninja are BUSA. asa ca daca nu intelegi, TACI! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu ce te bagi in seama mah...? :) Ai mers vreo-data pe un motor?

Am impresia ca deja crezi ca acest forum iti apartine, fiind cel care spanzura si taie pe aici. Da-mi voie sa-ti reamintesc ca pe acest forum oricine are dreptul de a-si exprima punctul de vedere, cu respectarea normelor bunului simt.

Pentru mesajul de mai sus primesti avertisment.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cu inca un prieten ne-am gandit sa facem o mica excursie prin tara,aceasta constand in "escaladarea" Transfagarasanului cu 125 urile.Doritorii pot sa ma contacteze la nr de telefon 0744/819 133

Sa faceti poze, sa le vada si ceilalti....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah tu ai niste mici probleme; daca ai fi inteles substratul frazei:"prea rapid pt tine", ai fi inteles ca era o gluma, pt ca, din cate stiu eu, ninja are BUSA. asa ca daca nu intelegi, TACI! :angry:

Ninja are IZH-busa... :) cred ca ma voi retrage din discutzia asta...bafta multa v-twine la carnet! :angry: (peste doi ani cand vei avea voie sa dai... :angry: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah tu ai niste mici probleme; daca ai fi inteles substratul frazei:"prea rapid pt tine", ai fi inteles ca era o gluma, pt ca, din cate stiu eu, ninja are BUSA. asa ca daca nu intelegi, TACI! :angry:

Ninja are IZH-busa... :) cred ca ma voi retrage din discutzia asta...bafta multa v-twine la carnet! :angry: (peste doi ani cand vei avea voie sa dai... :angry: )

nota redactiei mouse:peste un AN(la 16 ani sa stii), si nu mai incerca sa faci pe superioru' cu mine ca nu mere;si tu si toti user-ii acestui forum ati fost candva in situatia mea(adica dream-on si te dai pe bicicleta). si inca o chestie:sunt mandru de BICICLETA mea cu care ma strecor mai usor prin trafic si cu care am o anumita polivalenta la capitolul suprafata de rulare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah tu ai niste mici probleme; daca ai fi inteles substratul frazei:"prea rapid pt tine", ai fi inteles ca era o gluma, pt ca, din cate stiu eu, ninja are BUSA. asa ca daca nu intelegi, TACI! :angry:

Ninja are IZH-busa... :) cred ca ma voi retrage din discutzia asta...bafta multa v-twine la carnet! :angry: (peste doi ani cand vei avea voie sa dai... :angry: )

nota redactiei mouse:peste un AN(la 16 ani sa stii), si nu mai incerca sa faci pe superioru' cu mine ca nu mere;si tu si toti user-ii acestui forum ati fost candva in situatia mea(adica dream-on si te dai pe bicicleta). si inca o chestie:sunt mandru de BICICLETA mea cu care ma strecor mai usor prin trafic si cu care am o anumita polivalenta la capitolul suprafata de rulare

Eu zic sa oprim discutzia asta aici...nu vreau sa combatem persoana ci ideea.

Numai bine shi vezi ce faci pe bicicleta......ex.stress_L&P a cazut de mai multe ori cu bicicleta decat cu motorul...... :angry: De asta zice el ca-s mai sigure motoarele...are dreptate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

Mai, eu cred ca sunt mai sigur motoarele...daca te arunca ai un timp mai mare in care poti sa raspunzi...bicicleta sare odata cu tine...sa cazi la predeal cu peste 70 la ora nu e ceva placut... noroc ca aveam casca shi armura....cu scooterele e cam la fel...usoare... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 years later...
Eu cu inca un prieten ne-am gandit sa facem o mica excursie prin tara,aceasta constand in "escaladarea" Transfagarasanului cu 125 urile.Doritorii pot sa ma contacteze la nr de telefon 0744/819 133

 

cred ca v-am vazut cand urcati pe la Balea, cred ca a fost super.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...